Şimdi Ara

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ## (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.272
Cevap
179
Favori
877.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fakir Ranger Electronic 890 W 550 TL n11 indirimi sayesinde aldım. Teknosaya gittim aynı ürün 799 TL ve çok güzel görünüyordu inşallah sorun yaşamam. BU konudaki tavsiye mesajına istinaden aldım ama sadece bu konu deil hem yorumları biraz araştırdım hemde mağazalarda marka/kalite araştırması yaptım Aklımda samsung vardı samsung mağazasındaki elemana bile dedim ki samsung mu fakir mi adam ağzının ucuyla anneme fakir aldım dedi :D inşallah memnun kalırım. BUraya olumlu olumsuz yorumları belirtirim.

Ama şimdilik düşüncem bu ürünü mümkünse bir teknosa yada vatan gibi bi mağazadan gidip görün siyah modeli çok şık duruyor çekimi falan da test ettirin mümkünce beni tatmin etti inşallah sorunsuz şekilde kargom gelir de evde kullanım yorumlarını da paylaşırım.

Not: Şahsi düşüncem bu konu "Miele" konusu olmuş. Tamam bende araştırdım çok güzel bir cihaz ama bütçemiz yetmiyor en ucuzuna bile biz ne yapalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robinex -- 11 Kasım 2018; 23:33:22 >

• robinex kullanıcısına yanıt
    sn.robinex,

hayrını görün güzel bir ürün, bende de siyah kırmızı olanı var,
    naçizane tavsiyem servisinden 100 tlye turbo fırça alabilirsiniz.
    onsuz da olur ancak çok güç gerektiriyor kullanırken, halıdan ayrılmıyor alet:)
  • Arkadaşlar,

Bende bir süpürge alma aşamasındayım. Toz torbalı bir model düşünüyorum.Tek yaşıyorum haftasonları cocukalrım geliyor. 2+1 Ev
    Aşağıda ki ürünlerin fiyatlar birbirine yakın. Sizce hangisini almalıyım. Fiyat aralığım 500-650 civarı bunların dışın da bu fiyat aralığında başka markada olabilir.

Karcher VC 2 700 W Toz Torbalı Süpürge
    https://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-karcher-vc-2-700-w-toz-torbali-supurge-fiyati,35491606.html

Nilfisk One Yellow 800 W Toz Torbalı Süpürge
    https://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-nilfisk-one-yellow-800-w-toz-torbali-supurge-fiyati,42002392.html

Miele Classic C1 Ecoline-SBAG1 800 W Toz Torbalı Süpürge
    https://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-miele-classic-c1-ecoline-sbag1-800-w-toz-torbali-supurge-fiyati,49198630.html

Nilfisk Coupe Neo 750 W Toz Torbalı Süpürge
    https://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-nilfisk-coupe-neo-750-w-toz-torbali-supurge-fiyati,248313040.html

• Cengaver1 kullanıcısına yanıt
    cevabiniz ve tavsiyeniz icin tesekkur. sizdeki ile ayni renkten aldim sanirim. daha kargoya verilmedi insallah sorunsuz elime ulasir. beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakir Ranger aldım sağolun ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Fakir Ranger aldım sağolun ...
    aynısını aldım ,ancak halı için baslık uygun degil ,degiştirmek gerekiyor ,servislerde 100 tl ye varmıs ,siz baska yerden aratırdınızmı ?
  • arkadaşlar merhaba bayağıdır araştırma yapıyorum soruyorum soruşturuyorum. birisi marathon iyi dedi başka birisi maratonların aparatları çabuk kırılıyor dedi. birisi rowentayı önerdi başka birisi toz torbalı dedi. iyice kafamız karıştı. burada da durum farklı değil gibi. hb nin sitesindeki yorumlara baktım Rowenta RO3723 modeli bayağı güzel yorum almış fiyatıda cok cazip ne dersiniz alıp kullanan varmıdır. hali hazırda 15-20 senelik arçelik toz torbalı kullanan birisi olarak soruyorum.
  • 11 kasımda n11'den miele c3 cat&dog complete sgef3 aldım. 3 paket torbayla beraber 1460 tlye geldi. Makine bugün geldi. Eski siemens dino'dan sonra miele bana çok sessiz geldi. Başlıkları ve plastik kalitesi gayet iyi. Mobilitesi de çok iyi. Memnun kaldım yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

aynısını aldım ,ancak halı için baslık uygun degil ,degiştirmek gerekiyor ,servislerde 100 tl ye varmıs ,siz baska yerden aratırdınızmı ?

Alıntıları Göster
    Herhangi bişey almadım ...
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Benim de miele c3 cat&dog complete sgef3 bugün geldi,1460 Liraya.Hediye bir yıllık toz torbasını da düşersek 1.375 TL
    İlk izlenim söylenildiği üzere epey kaliteli duruyor.Umarım kullanım performansı da öyle olur.
    Kısa, orta ve uzun vadeli olumlu/olumsuz yorumları zamanla paylaşırım arkadaşlar.
    İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drmert -- 15 Kasım 2018; 21:42:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmert

Benim de miele c3 cat&dog complete sgef3 bugün geldi,1460 Liraya.Hediye bir yıllık toz torbasını da düşersek 1.375 TL
    İlk izlenim söylenildiği üzere epey kaliteli duruyor.Umarım kullanım performansı da öyle olur.
    Kısa, orta ve uzun vadeli olumlu/olumsuz yorumları zamanla paylaşırım arkadaşlar.
    İyi forumlar.
    Hocam.en.Yüksek.ayarda.emil.gücü nasıl? müthiş mi orta ayar mı.? Mesela.elinizi boru ucuna yaklaştorduğınız zaman vakumu nasıl

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Ben cevaplayayım. Çok yüksek. Elimi içine alacaktı resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam.en.Yüksek.ayarda.emil.gücü nasıl? müthiş mi orta ayar mı.? Mesela.elinizi boru ucuna yaklaştorduğınız zaman vakumu nasıl

Alıntıları Göster
    kesinlikle oldukça iyi,az önce kullandım.
    Orta ayarda kullanmak daha makul,daha az yorucu oluyor.
  • Merhaba arkadaşlar miele xxl toz torbası almak istiyen varsa boynerde 265 TL den satışta 50 TL veda kuponuyla 215 TL ye geliyor ihtiyacı olan kaçırmasın.

https://www.boyner.com.tr/miele-supurge-aksesuarlari-763954

• Konuyu geriye doğru bir hayli okudum. Ve fiyatları gördükçe insanın canı sıkılıyor. Daha eylülde hatta ekimin başında miele sgef3 modeli 1100-1200 TL'den satılmış. Şimdi en düşük 1500-1600. Dolar düşmesine rağmen fiyatların yükselmesi tamamen denetimsizlikten kaynaklanıyor bence.
    Black Fridayde 1200 lü fiyatları görürsem almayı düşünüyorum ben de . Amazondan umutluyum bakalım artık.
  • ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    SGEF3 Üretildiği Almanya'da 299 Euro yani şu anki düşmüş! kurdan 1,810 TL.
    1,200 TL fiyata satanlar eski fiyatlardan stoklarını satanlardı. Artık o fiyatlara inmez.

Miele Türkiye'nin 2,000 TL ye sattığı şu zamanda; 1,500 - 1,600 bandındaki fiyatlar iyi fiyattır bence.
  • arkadaşlar bu mielenin c1 modeli nasıl acaba. 700 liralık toz torbalı olan.
  • abormen kullanıcısına yanıt
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_m%C4%B1ele-classic-c1-800-elektrik-s%C3%BCp%C3%BCrgesi-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-1178862.html?rbtc=aka|ops|||p|standart|&v=1.89.3

media markt fiyatı 599 TL yapmış.

C1 kasada 3 farklı AB enerji etiketine sahip model satılıyor Türkiye'de. Mediamarkt hangi kodlu ürün sattığını belirtmemiş. Ancak fiyat rakipsiz.

Tabii turbo başlık olmadan halıda standart bir sonuç alırsınız, Cat&Dog gibi süper olması için süpürge kadar paraya turbo başlık gerekebilir. Toplam maliyet yine de Cat&dog a göre ucuz olur. Fiyat/Fayda değerlendirmesini siz yapın.

Cat&Dog serisinin kasaları tabii ki C1 den sızdırmazlık yönünden çok daha üstündür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan Turkoglu -- 21 Kasım 2018; 18:48:39 >

• Okan Turkoglu O kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok iyiymiş...

Bu arada media markt sitesinde açıklama kısmında verilen AB etiket değeri verileri doğruysa bu model 800w lık değil 550 w lık SBAP3 model olması lazım.
    https://www.miele.com.tr/domestic/elektrikli-suepuerge-1784.htm?mat=10699790&name=Classic__C1_EcoLine_-_SBAP3

Mİele Tr de 1,250 TL ye satılıyor. Media markttaki 599 TL fiyat süper. Süper ötesi hatta.

Tabi turbo başlıksız C1 kasa 550 W Miele ile

turbo başlıklı C3 kasa 890 W Cat&Dog Miele yi karıştırmamak lazım.

Sonuçta her şey bütçeye bakar. 599 TL ye bu alınır mı ? Tabii ki alınır.

Hatta biraz daha imkanı olan şimdi veya daha sonra turbo başlık ta alıp performans halıda yükseltilebilir.

Önemli not: Eğer media markt taki ürün SBAP3 ise fiyat çok iyi.

Ama dikkat etmek lazım aynı kasada SBAG1 de var ve onun fiyatı normalde de daha ucuz ve halıda D alıyor.
    https://shop.miele.com.tr/miele-classic-c1-ecoline-800w-elektrik-supurgesi
    Performans daha düşük.

Almak isteyen mediamarkt a sorsun; C1 süpürgenin kodu SBAP3 ise kaçırmayın, SBAG1 ise yine fiyatı iyi ama çok iyi bir ürüne çok iyi bir indirim olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 21 Kasım 2018; 19:5:50 >

• Okan Turkoglu O kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam. Adını vermiyim şimdi burdan, n11 üzerinden satış yapan bir firmaya yazdım niye fiyatların yükseldiğiyle ilgili. Kendi sitelerinden 1400den yardımcı olabileceklerini söylediler, girdim sitelerine canlı yardımdan fiyat istedim önce 1699 çektiler. Sonra anlattım durumu n11deki yetkiliniz 1400 demişti diye. Bu sefer ekran görüntüsü istediler wp'tan gönderdim. Sonra telefonla aradılar tamam 1400 demişler o şekilde yardımcı olalım diye. Ama tüm bu süreç midemi bulandırdı ve o satıcıdan almak istemedim.
    Bilmiyorum belki de tekrar denk gelmez, sağlık olsun başka model bakarız artık.
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.