Şimdi Ara

Elektrikli Mercedes EQE, 'küçük EQS' dedirten tasarımla geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 milyon DOLAR = 778 yıl ? DOĞRU AÇIKLAMA AYNEN.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • venomboy_85 kullanıcısına yanıt
    Sıra bende öyleyse. Günde en az 9 parasız mesailerle ! beraber 12 saati bulan bir çalışan memuru konuşuyoruz. Hadi ben 12 değil üzülme diye 10 saatten hesap yapayım.

1 yıl 365 gün 6 saat hadi 6 saat de sende kalsın :))

Her ayın ortalama 30 gün olduğunu da hesaplayayım o da benden , ki yarın bayramları da bahane etmeyesin diye :))) Allah din seversin :)

Ve her ayın 7 günü için 5 gün dinlenme hesaplar isek en az ihtimalle ayda 21 gün çalışıyor bir memur.

21 x 12ay x 10 saat= 2520. En az ihtimalle 1 yılda 2520 saat çalışıyor.

2520 x 778 yıl = 1.960.560 saat.

Her saatin 60 dakika olduğunu düşünürsek, malum ülkelerde dakikaların önemi var bizim ülkemiz gibi (!) (Diyanet de sabah 8 akşam 5 çalışıyor çünkü djdjd )

1.960.560x60 = 117.633.600

Vallahi helal olsun 117 milyon dakika için 5 milyon dolar he.

Dipnot: HADİ SENİ DE DÜŞÜNEYİM ÜZÜLME , 778 YILDA EN AZ 15 kere emekliye ayrılıyor memur ajsjsjsjss 15x şimdiki emekli parasını da eksik yazmışsın. Sevgiler...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• mrtkrdag M kullanıcısına yanıt

Hangi aracın 2011 modeli? Elektrikli Mercedes EQE, 'küçük EQS' dedirten tasarımla geldi 

• mrtkrdag M kullanıcısına yanıt

3. tekrar

Hangi aracın 2011 modeli? Elektrikli Mercedes EQE, 'küçük EQS' dedirten tasarımla geldi 

• venomboy_85 kullanıcısına yanıt

Heh ne zaman gelirler diye bekliyordum... Aynen kardeşim hepsini çala çala yapıyorlar. Bilime yaptıkları yatırımlar, ürettikleri ürünler hepsi zaten yalan dolan. 5 kuruş benzin zammına ortalığı ayağa kaldıran halklarda yalan dolan. Aynen hepsini sömürerek yapıyorlar zaten. Bi bitmediniz... Hatta dünyada düzmüş diyolla...

• Boyutlar dışında Eqs'in aynısı sanırım

• O kadar ekran ne ya bu arabayı alacak param olsa kesinlikle o sağda ki ekranı çıkarır çöpe atarım bu kadar teknolojiye ne gerek var? Araba Mercedeslikten çıkmış iyice aptallaşıyor bu firmalar... Yeniliğe ayak uyduracağım diye.

• Mercedesin elektrikleri tasarım açısından berbat ne yazık ki. Mühendislik açısından şuan rakipsiz.

• Mercedesin bu elektriklileri isimlendirmeye bi çare bulması gerekiyor

• EQS ile çok benzemelerine rağmen EQE göze çok daha güzel göründü nedense

• Clusive kullanıcısına yanıt

Bak güzel kardeşim

Senin düşüncelerin sana, benim düşüncelerim bana

Beni bir gruba itelemeden önce söylediklerini ve söylediklerimi iyi idrak et...

Senin mesajına karşın, benim cevabıma yorumun "Aynen kardeşim hepsini çala çala yapıyorlar" demen ne derece yetersiz olduğunu ortaya koyuyor...

"Hatta dünyada düzmüş diyolla..." Lise terk? Elektrikli Mercedes EQE, 'küçük EQS' dedirten tasarımla geldi 

Daha geçenlerde TUA açılışında bizim bütçemiz ile NASA bütçesini karşılaştırıyorlardı. Evet haklılardı, dalga geçmektede haklılardı.

Çünkü bizim bütçemiz bizim vergilerimiz bizim emeğimiz

Peki NASA'nın bütçesi sadece Amerikan halkının vergisi ve emeği mi? Tabiki HAYIR

Umarım şimdi anlamışsındır

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

O kadar ekran ne ya bu arabayı alacak param olsa kesinlikle o sağda ki ekranı çıkarır çöpe atarım bu kadar teknolojiye ne gerek var? Araba Mercedeslikten çıkmış iyice aptallaşıyor bu firmalar... Yeniliğe ayak uyduracağım diye.

standart kabin bu

Elektrikli Mercedes EQE, 'küçük EQS' dedirten tasarımla geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yıllar önce geleceğe dönüş filmini izlerken gelecekteki araçların görünüşleri ne kadar uçuk geliyordu şimdi aracın dikiz aynasından benzer araçları yollarda görüyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: venomboy_85

Avrupalı ve Amerikalı insanlara hayırlı olması... hakkını aramaları, vergisini yedirmeme vs. den değil tümleyeni ülkeleri sömürmesinden kaynaklıdır... Bkz. Amerika, Fransa, İngiltere, Almanya...

Niye, Kanada da mı sömürmüş? Cin tarafından 25 yıldır sömürülen Avustralya mı sömürmüş, Taiwan da mı sömürmüş yoksa? Yoksa buranın 10'da 1'i fiyata araba satan Gürcistan mı, Irak mı sömürmüş? Yunanistan kimi sömürmüş mesela, Hırvatistan, Slovenya kimleri sömürmüş?

Bazı şeyleri itiraf etmekten korkmayın artık.

• Mercedes tasarımcısı: nasıl daha çirkin bir araba yapabilirim?
    Sonuç: EQE

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • oneyy1905 kullanıcısına yanıt

Kanada, Amerika'nın Avrupa versiyonu.

Ayrıca Kanada'da kilise bahçelerindeki toplu mezarlardan pek haberin yok zannedersem. Baby Face başkanları hemen hergün özür diliyor.

Kanada'ya gidersen uçakta anonsların neden hem İngilizce hem Fransızca olduğunu bana ayrıca söylersin kanka Elektrikli Mercedes EQE, 'küçük EQS' dedirten tasarımla geldi 

Avustralya mı?

Aborjinlere neler yaptıklarını ağa babalarına söylersen sana anlatırlar kanka

Bayağı cahil kalmışsın

He birde sana ödev. Birleşik Krallık ve Avustralya bayrakları arasındaki 6 farkı bul Elektrikli Mercedes EQE, 'küçük EQS' dedirten tasarımla geldi 

Tüh be 6 adet ekstradan yıldız atmışlar

Ulan ağzımı eşek arısı soksaymış. Cevabı verdim Elektrikli Mercedes EQE, 'küçük EQS' dedirten tasarımla geldi 

Taiwan?

Gürcistan?

Irak?

Muhtemelen Irak'a hiç gitmedin kanka. Değil 10da 1, 100'de 1 fiyatına da olsa, gitmiş olsan ertesi gün anne anne diye ağlar dönersin...

Kusura bakma kanka, ağır cahil kalmışsın Elektrikli Mercedes EQE, 'küçük EQS' dedirten tasarımla geldi 

• mcan_91 kullanıcısına yanıt
    Gayet dinamik ve guzel…. O senin kendi dusuncen!!!!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.