Şimdi Ara

elektrikli ızgara kullanan var mı beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MarceloCarrusca (3 mesaj) MyDrama (2 mesaj) ImPerspektif (1 mesaj) cemsinan (1 mesaj) batkent (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> elektrikli ızgara kullanan var mı beyler
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    11 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Era SM-5 Jett
    Era Sm-15
    Era Sm-18
    Era-Sm2 (4ü 1 arada )
    Fakir cookwell

Bunların Arasında kaldım ? önerebileceğiniz var mı ? kullanıp memnun kalan/kalmayan var mı arkadaşlar ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    777 Mesaj
    en güzeli eski usul elektrikli tel ızgara 30-35 tl ye alın oldukça pratik , tefal philips vb markaların alttan ısıtmalı dumansız ızgara diye satılan hantal aletlere dünya para ödemeyin

• Er
    11 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Brent

en güzeli eski usul elektrikli tel ızgara 30-35 tl ye alın oldukça pratik , tefal philips vb markaların alttan ısıtmalı dumansız ızgara diye satılan hantal aletlere dünya para ödemeyin

abi ben günde en az 500 gram tavuk pişircem bu kullanıslı olur mu benım ıcın

• Yüzbaşı
    777 Mesaj

en güzel köfte biftek pişer, tavuğu pişirmek için gögüs kısmı olacak ve çok kalın olmayacak inceltip kestikten sonra hafif zeytinyağı sürüp bir güzel pişirebilirsiniz
    |
    |
    MarceloCarrusca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    424 Mesaj
    ERA SM - 5 Jett var bende. Tavuk ve et pişirmek için almıştım. Temizliği filan kolay bir ürün. Zaman ayarı var filan 15 dakikaya ayarlıyorum pişiriyorum eti tavuğu. 500 gram tavuk dediğine göre vücut geliştirme yapıyorsun belli. Bende o amaçla almıştım. Hiç çevirmeden eti veya tavuğu rahatça pişirebilirsin. 80TL'ye almıştım sanırım yalan olmasın.
  • Binbaşı
    1635 Mesaj
    Era tavsiye ederim
    sorun yaşadık ve müşteri hizmetleri hızla da çözdü
    Memnunuz

Yıkanabilen zaman ayarlı model bizdeki tatildeyim hatırlayamadım modelini ama hem marka hem üründen memnunuz diyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    11 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

ERA SM - 5 Jett var bende. Tavuk ve et pişirmek için almıştım. Temizliği filan kolay bir ürün. Zaman ayarı var filan 15 dakikaya ayarlıyorum pişiriyorum eti tavuğu. 500 gram tavuk dediğine göre vücut geliştirme yapıyorsun belli. Bende o amaçla almıştım. Hiç çevirmeden eti veya tavuğu rahatça pişirebilirsin. 80TL'ye almıştım sanırım yalan olmasın.

aynen kardeşim :D peki tadı nasııl oluyor ?
    |
    |
  • Yarbay
    4827 Mesaj
    Bimden 25 liraya aldığım var evde yağlı etler aynı mangal lezzetinde oluyor fakat ya tam yanıyor ya direk Termostat kapatıyor. Gerçek ısı ayarlı bulabilirsiniz öyle alın Termostatli değil de 1 2 3 Düğmeli isi ayarlı gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
kripto para haberleri
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.