Şimdi Ara

Elektrik gittiğinde fps düşüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyun oynarken elektrik gittiğinde aşırı bi fps kaybı yaşanıyor ve hiçbir şekilde yükselmiyor sanırım pc elektrik almadığında performansını otomatikmen düşürüyor ama ben düşürsün istemiyorum cs:go oynuyorum 30fps sabitliyor kendini ve hiçbir şekilde oyunu oynayamıyorum..

elektrik gidince performansı düşmesin gerekirse bataryası su gibi aksın bitsin ama performansı azalmasın..

bu konu hakkında yardımcı olabilecek birileri var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bataryada oldugu için laptop güç tasarrufu moduna geçiyor aynı zamanda onboard ekran kartı devreye giriyor sanırım. Güç ayarlarından her zaman yüksek performans ve yine ekran kartı sürücü yazılımından cs go'yu seçip yuksek performans seçtiğinizde problem olmaması gerekir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Bataryada oldugu için laptop güç tasarrufu moduna geçiyor aynı zamanda onboard ekran kartı devreye giriyor sanırım. Güç ayarlarından her zaman yüksek performans ve yine ekran kartı sürücü yazılımından cs go'yu seçip yuksek performans seçtiğinizde problem olmaması gerekir diye düşünüyorum.

Dediklerinizi yaptım, fişi çektim açtım oyunu lakin hiçbir şey değişmemiş. maç ortasında yaşanan elektrik kesintileri çok can yakıyor. maçı tamamlasam yeter benim için..

• Olması lazımdı ama engelleyen başka bir durum mu var acaba. Fifa için herhalde değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Olması lazımdı ama engelleyen başka bir durum mu var acaba. Fifa için herhalde değil mi?

yok hocam csgo.. csgo maçlarından bahsediyorum. tüm ayarlarda full performansa çektim olmuyor yinede

• Sağ altta pil simgesine sağ tıklayın.

Yüksek performans veya özel bir optimizasyon kullanıyorsanız yanındaki tiki işaretleyin.

Hemen altında plan ayarlarını değiştire tıklayın.

Hemen altında küçük puntolarla,gelişmiş güç ayarlarını açın.

İşlemci yönetimine,pci express vs her şeyin pildeki performans ayarını buradan yapabilirsin. Pc başında olsam resimli anlatırdım ama mobilim malesef.

• Hocam bataryalar yeni ekran kartlarını tam güçte besleyemiyor (beslese de çok yüksek akım deşarjı olacağı için hem pile zararlı hem de çok çabuk pil bitecek) diye biliyorum ben, istediğiniz kadar ayar kapatın son zamanlarda bir çok notebookta bu durumu gözlemledim ben.
  • Cs go maçını tamamlayamazsın internette kopmuyor mu zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005

Cs go maçını tamamlayamazsın internette kopmuyor mu zaten

hayır yurttayım telefonun netinden bağlanıp oynuyorum
  • Pil ayarlarına bakın, orada biyerlerde olacak prizde değilken tam performans yapın.
  • Geforce Experience ayarlarından Battery Boost ayarını 60fps olarak ayarlayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Geforce Experience ayarlarından Battery Boost ayarını 60fps olarak ayarlayın.

hocam çok saolun cidden ne kadar teşekkür etsem az

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.