Şimdi Ara

Electroworld 500 tl üzerine %10 world puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
3
Favori
1.846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Electroworld 16-25 eylül 500 tl ve üzeri %10 world puan maksimum 100 world puan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: solidsnake86

Electroworld 16-25 eylül 500 tl ve üzeri %10 world puan maksimum 100 world puan

hocam emek etmiş o kadar telefonla yüklemişsin helal olsun valla.forum adına teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.electroworld.com.tr/p/apple-ipad-mini-16gb-wifi-white-tablet-md531tu-a/

ipad mini 630 liraya geliyor. şu an için sıcak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soniquakee -- 16 Eylül 2013; 2:11:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercorem

quote:

Orijinalden alıntı: solidsnake86

Electroworld 16-25 eylül 500 tl ve üzeri %10 world puan maksimum 100 world puan

hocam emek etmiş o kadar telefonla yüklemişsin helal olsun valla.forum adına teşekkürler

Forumdan okadar faydalanıyoruz hepimiz ufak bi katkı yapmaZsak ne anlamı kalır ki?

• Puan konusunda destek olmak isteyenler benim gibi kredi kartı yardımlaşma kulubüne yazıyor. Bu konuda destege ihtiyacı olanlar orayı bir incelesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucandeve

Puan konusunda destek olmak isteyenler benim gibi kredi kartı yardımlaşma kulubüne yazıyor. Bu konuda destege ihtiyacı olanlar orayı bir incelesin.

• AVANTAJİX kullanmayı unutmayın % 3 veriyor.
  • hadi bakalım hayırlısı :)
  • önce yüzde 25 bindir sonra yüde 10 indir elektroworld kazikworld olmus 800 tl lik Laptop lar 1100 olmuş bu konu kutuplarda acilmaliydi burasi sicak firsatlar buzzzzs firsatlar değil.

• fiyatlar acccaayip kazık
  • fiyatlar düşüktü 1079 tl ye s4 mini vardı s4 1649 tl idi fiyatları arttırmışlar hemen world kart kampanyası yaptık diye fiyatları arttırabilirsiniz ama dh camiasına yutturamazsınız
  • sabah yarım saat içinde samsung çamaşır makinesini 499 liradan 649 liraya yükselttiler, yanına alacağım varmı diye bakınırken fiyat arttı, vicdansız bunlar, güya kampanya yapıyorlar. aynı çamaşır makinesi worldpuansız daha düşük fiyata geliyordu.
  • Ipad Mini siparişi verdim. 610 tl.

Avantajix ile birlikte tabi
  • Merhaba,

Electroworld World Kampanyası kapsamında

a. 500-999TL icin puan+15tl
    b. 1000TL uzeri icin puan+25TL indirim yapabilirim.

Kredi Karit Yardimlasma ve diger satislardan referanslarim mevcutur.
  • Taksitle ödemek kaydı ile yardımcı olabilecek arkadaş var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Taksitle ödemek kaydı ile yardımcı olabilecek arkadaş var mı.

PMniz var.
  • discovery için sıcak sayılırmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yawan -- 16 Eylül 2013; 14:15:30 >
  • fiyatlar iyi gibi demin bir nokia e6 kaptım 400 tl ye,kampanyadan yararlanamadım ama olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: fırsatkampanya

fiyatlar düşüktü 1079 tl ye s4 mini vardı s4 1649 tl idi fiyatları arttırmışlar hemen world kart kampanyası yaptık diye fiyatları arttırabilirsiniz ama dh camiasına yutturamazsınız

sabah 1079 idi. erken kalkan yol aldı. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

quote:

Orijinalden alıntı: fırsatkampanya

fiyatlar düşüktü 1079 tl ye s4 mini vardı s4 1649 tl idi fiyatları arttırmışlar hemen world kart kampanyası yaptık diye fiyatları arttırabilirsiniz ama dh camiasına yutturamazsınız

sabah 1079 idi. erken kalkan yol aldı. :)

facebook sayfalarında bu konuya değinerek yorum yaptım, sizlerde lütfen yazın , baskı kurup fiyatları düşürtelim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.