Şimdi Ara

Electroneum (ETN) / Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
8.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar electroneum adlı ingiltere merkezli coin için twitter ve diğer sosyal medyada inanılmaz hype var. Ben 3.000 adet aldım attım kenara. Fiyatı baya uygun. 2018'de 10 katın üzerinde değerlenebilir. Başka alan var mı?

Bu coin şu anda sadece Cryptopia.com diye bir marketten alınıyor. Sitenin en güzel yanı verification olayı çok kolay. Arayüzü filan da güzel, ben beğendim. Şifrenizi zor belirlemenizde fayda var tabii.

Üye olacaksanız şuradan olursanız sevinirim üç beş puan kazanırım ben de.
    https://www.cryptopia.co.nz/

Referans Linki Paylaşmak yasaktır

Arkadaşlar electroneum uygulamasını telefondan uygulama olarak indirip, oradan da mining yapabileceğimiz söyleniyor. Uygulamayı indirdikten sonra "Ayarlar/Ücretsiz Para Kazanın/bir Kod Girin" bölümünden "94659F" kodunu girerseniz çekilişe mi ne katılıyormuşum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mcafee destegiyle ucmussundur :)

• Çok fazla destekçisi ve artacağı yönünde çok olumlu yorumlar bulunuyor. Dün etn.spacepools.org'da kazmaya başladık bakalım, kenarda dursun.
  • F@ruk F kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan ne durumdasınız devam ediyor musunuz?
  • Yeni başlayacaklar için şöyle bir video yaptım kendi çapımda.Bir göz atıp alt fikir oluşturabilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=dn3fIgcjaxU

buda çekim talebi ile alakalı videom :https://www.youtube.com/watch?v=mZxIcM_Y7yM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkwood0 -- 30 Ocak 2018; 12:15:16 >
  • darkwood0 kullanıcısına yanıt
    130 tane çıkardım ondan sonra nicehash'e geçtim.
  • Telefondanmi mining yapiyorsunuz?

• Sırf mobil mining için bir fırsat vericem gibi. Henüz uygulamada mining aktif değil. Beta olarak birkaç kişi seçip onlar üstünde mobil mining'i denemişler. Twitter'da bir de video paylaşmışlar. Şansa bak ki, benim kullandığım cihaz ile video çekmişler. BB Priv ile. 20h/s hash power veriyor. Akmasa da damlar herhalde :)
  • Telefondan electroneum madenciliği yapan var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: hero_19

Telefondan electroneum madenciliği yapan var mı arkadaşlar?

Ben cevap vereyim, açıldığı günden itibaren yapmaya başladım. Ayın 5'inde açılmıştı, bugün 13'ü. 8 gün oldu yani. İlk 2 gün hayli sorunluydu yeni açılmasından dolayı, sürekli olarak bağlantı kopup mining kapanıyordu. 1-2 defa da şarj aletim bozuk olduğundan gece telefon kapanmış, ondan dolayı full 24 saat yapamadım. Ortalama 25-35 h/s arası güç alıyorum telefonumdan. Bu 8 günlük periyotta toplamda 1-2 gün çalışmamış olmasına rağmen, 11.36 etn mine ettim, ve cüzdanıma aktarıldı. Şu anda herhangi bir sorun yok, gayet stabil mining yapılıyor. günde 2-2.5 etn gibi bir kazanç mevcut benim cihazım ile. Şarjda ve internet kullanımında herhangi bir belirgin yan etki yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deranzo

quote:

Ben cevap vereyim, açıldığı günden itibaren yapmaya başladım. Ayın 5'inde açılmıştı, bugün 13'ü. 8 gün oldu yani. İlk 2 gün hayli sorunluydu yeni açılmasından dolayı, sürekli olarak bağlantı kopup mining kapanıyordu. 1-2 defa da şarj aletim bozuk olduğundan gece telefon kapanmış, ondan dolayı full 24 saat yapamadım. Ortalama 25-35 h/s arası güç alıyorum telefonumdan. Bu 8 günlük periyotta toplamda 1-2 gün çalışmamış olmasına rağmen, 11.36 etn mine ettim, ve cüzdanıma aktarıldı. Şu anda herhangi bir sorun yok, gayet stabil mining yapılıyor. günde 2-2.5 etn gibi bir kazanç mevcut benim cihazım ile. Şarjda ve internet kullanımında herhangi bir belirgin yan etki yok.

ekran kartı ile yapmıyorsanız telefona yazık yıprattıgııza degmez bilgisayar işlemcılerı ile yapanlarada sunu soyleyeyim akı bokunu gecmez daha fazla elektrik harcar pcniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kskaries

quote:

Orijinalden alıntı: Deranzo

quote:

ekran kartı ile yapmıyorsanız telefona yazık yıprattıgııza degmez bilgisayar işlemcılerı ile yapanlarada sunu soyleyeyim akı bokunu gecmez daha fazla elektrik harcar pcniz.

Aslında madencilik yapmıyor zaten. Telefonun konfıgurasyonuna bakıp, ona göre bir hashpower tayin ediyor. Program açık kaldığı sürece de madencilik yapıyor. Simülasyon yani tamamen. Yoksa zaten telefonda olmaz o iş.

• Deranzo kullanıcısına yanıt
    Ben de neredeyse ilk çıktığından beri yapıyorum. Şimdilik 40eth cüzdana aktarılmış oldu. Gayet stabil ve iyi çalışıyor.

• Android'te gayet iyi calışıyor. Tek eksi yanı ios´ta olmaması onada yakında gelecek deniyor.
  • Hocam merhaba elimde ki cihazlar ile mining yapmayı düşünüyorumda elimde şunlar var;

MSI GP62M 7RD leopard gtx 1050 2gb i5 7300hq 3.5 ghz işlemci.

Huawei p8 lite (cep telefonum)

Samsung rv 510 bu üç cihaz ile minin yapacağım electroneumdan sizce yeterli midir ?

Sadece msı ve telefonu kullansam yeterli midir ?
  • ilk zamanlar nanopool a düştüğünde inanılmaz profitler vardı(6 X rx470 ile 600-700 dolar aylık getiri gördüğüm oldu ) ancak şu anda yayılması ile beraber ve fiyatınında inanılmaz seviyede düşmesiyle mining yapmanın iyice zorlaştığı coindir.

mobil mining konusunda gayet başarılı.

ilerleyen zamanlarda yükselmesini beklediğim koinlerden , hatta 1 doları kısa sürede görür diyebilirim. kısa süre önce 0.22 doları görüp şu anda 0.03 dolarlardan işlem görüyor.

telefon üzerinde çok az network trafiği yaratan ancak pil tüketimini arttıran mobil mining uygulamasını kullanabilirsiniz.

elektroneum ile ilgili incelememizi izlemek isterseniz

https://youtu.be/XmBb_UK7IEc

• quote:

Orijinalden alıntı: Coin Künye

ilk zamanlar nanopool a düştüğünde inanılmaz profitler vardı(6 X rx470 ile 600-700 dolar aylık getiri gördüğüm oldu ) ancak şu anda yayılması ile beraber ve fiyatınında inanılmaz seviyede düşmesiyle mining yapmanın iyice zorlaştığı coindir.

mobil mining konusunda gayet başarılı.

ilerleyen zamanlarda yükselmesini beklediğim koinlerden , hatta 1 doları kısa sürede görür diyebilirim. kısa süre önce 0.22 doları görüp şu anda 0.03 dolarlardan işlem görüyor.

telefon üzerinde çok az network trafiği yaratan ancak pil tüketimini arttıran mobil mining uygulamasını kullanabilirsiniz.

elektroneum ile ilgili incelememizi izlemek isterseniz
    https://youtu.be/XmBb_UK7IEc

Hocam kurdum telefona 4 saate 0.43 etn oldu bence gayet hızlı GTX 1050 ve diğer eski makinamla beraber 2 cpu , 1 gpu ilede mining yapacağım hatta etn almayıda düşünüyorum 20-25 tl atsam bile yeter 200 ETN cepte dursun bir bakarsın ileride bitcoin kadar değerlenir veya etherium kadar.

Bence bir telefona göre 14 h/s'lik bir değer için çok çok çok hızlı.

Bunu biraz daha tatlandırmak için cep telefonu için solar charger almayı düşünüyorum.

Öğrenciyiz nasıl olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B2B7A0AF7 -- 24 Mart 2018; 22:4:58 >

• Gece açık bıraktım telefonu 3-4 saat kazmış şu anki total 1.37 ETN var.

Bilgisayarda ki sonuçları buraya atacağım.

• Ben açıkcası bitcoin kadar bir değere ulaşmasının mümkün olduğunu düşünmüyorum çünkü electroneum u çıkaranlar bu coinin micro ödemelerde kullanılması , yaygın şekilde oyun uygulamaları ve oyun sitelerinde kullanılması için tasarlamıştır, ayrıca konseptleri dahilinde virgülden sonra en fazla 2 basamağa kadar inebilecek bir para olmasını istediklerini dile getiriyorlar.

Ben en az strelinin fiyatına denk olmasını bekliyorum, ufak bi hesap yaparsak ;

1 Sterlin - 1.4131 Dolar
    1 ETN de şu anda 0.03 Dolar

1 ETN nin 1 Sterline eşit olması demek ETN nin fiyatının [size=5]47 kat artmasıdır.

Sterline endekslememin sebebi , electroneum un ilk ingiliz sanal parası olmasıdır.
  • Coin Künye kullanıcısına yanıt
    Aslında yinede kazançlı mantıken 200 tane alsam bundan 5 tl seviyesine gelse 5 * 200 = kafadan 1000 tl.

Yani 20-25 tl yatirip yaklasik parami %1000 buyutmus olurum.

Bitcoin kadar buyumese bile iyi bir kazanç aslında oradan buyuyen para ile baska bir yere geceriz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.