Şimdi Ara

ELECTROLUX 1286 LEW ALINDI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
9
Favori
29.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Hocam bu makinede yikamayida buhar ekleyerek yaptirma şansi varmi?

Yıkamaya buhar ekleme yoktur. Zaten ıslanmış çamaşırda buharın bir etkisi olmaz. Ancak yıkama öncesi buhar programı ayrı olarak kullanılabilir.

Yani bu makinede buhar tuşu yoktur, 3 tane ayrı buhar programı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopat_doktor

fiyat olarak başka tavsiyesi olan var mı?

Hepsiburada dan şimdi alırsan 150tl hediye çeki veriyor.min 300 tl lik alışverişte kullanabiliyorsunuz.
    Ben bugün siparişi geçtim kendim için.
    Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mako3e kullanıcısına yanıt
    bende yarın buradan almayı düşünüyorum.
    http://www.n11.com/electrolux-ewf-1286lew-camasir-makinesi-P18605890

1400 TL

111 TL world puanı (ben mazot almak için kullanıyorum) hesaba katarsak bize 1289 TL ye gelmiş olur ki bence çok iyi rakam.
  • quote:

1400 TL

111 TL world puanı (ben mazot almak için kullanıyorum) hesaba katarsak bize 1289 TL ye gelmiş olur ki bence çok iyi rakam.

111 tl puan + 111 tl hediye çekini aynı anda mı veriyor ?

Ben gündüz baktığımda 1419 idi şimdi 1400 olmuş. Bende şans yok herhalde. Acaba hepsiburada dan siparişi iptal edebiliyormuyuz?

• Hepsiburada dan siparişi iptal ettik ama kredi kartına yatması 4 iş gününü bulacak galib. Kredi kartının limiti yetmiyor şu anda n11 den almaya

• quote:

1400 TL

Allah razı olsun kardeş :)

sayende hepsiburada dan siparişi iptal ettim n11 den aldım. hem 111 tl puan aldım hem hediye çeki :)

yalnız 1286 modeli 2 fiyattan satılıyor. 1400 ve 1419. 1400 olan sakarya'ya teslimat yapılmıyor bizde mecburen 1419 olandan aldık.

1419-111=1308 tl.

hepsiburada da 1500+30 (kargo)=1530-150=1380

72 tl direk kar var. ayrıca 24 mart'a kadar stok yok hb de. olsa bile sitededen alışveriş yapmam lazımdı.

sonuçta işlem tamam Allah'ın izniyle. saygılar.

• Merhaba, Araştırmalarım sonucu ben de bu makinayı almaya karar verdim. N11 den alıcam. world kart ile hem 9 taksit hemde 111 TL world puan + 111 TL kupon hediye ediyor. Kuponu kullanırmıyım bilmiyorum ama kullanmasam bile 1289 Liraya gelecek.
    Yanlız ürünü alınca ertesi gün gönderiyorlar mı ?? evde kimse olmuyor tek yaşıyorum. hafta sonuna denk getirmem lazımki ben evdeyken gelsin. Yani bu gün alsam yarın mı gelir mi yoksa yarın mı alayım cumartesi gelmesi için. ??
    Bir de kurulum için servis geliyordur sanırım. servis arandığı gün ya da ertesi gün geliyor mu kuruluma onuda bir sorayım dedim. ??
  • Hayirli olsun tank gibi makine kurunca foto bekliyorum ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 13 Mart 2014; 10:31:34 >
  • lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam fotoğraf kolay. Birde şunu sorayım 2 Yıl ekstra garantiye gerek var mı sizce ?? 150 TL az da değil ??? Bununla alakalı cevap alır almaz sipariş geçeceğim.
     ELECTROLUX 1286 LEW ALINDI
  • SaNaLFaci@ kullanıcısına yanıt
    dostum o garanti hizmetinin electrolux servisleriyle alakası yok. o başka bir kurum tarafından n11 den alınan elektronik eşyalar için sunduğu hizmet. Servis gelip kurulum yaptıktan sonra isterseniz garantiyi galiba 120 TL karşılığında 4 yıl artırıp 6 yıla çıkabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaNaLFaci@

Tamam hocam fotoğraf kolay. Birde şunu sorayım 2 Yıl ekstra garantiye gerek var mı sizce ?? 150 TL az da değil ??? Bununla alakalı cevap alır almaz sipariş geçeceğim.
     ELECTROLUX 1286 LEW ALINDI

Servise sorun derim onlar yapıyordu n11 in garanti olayini anlamadim

• pckopat_doktor kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Ben Electrolux'un servisinin garantisi sanmıştım, bunu öğrendiğim iyi oldu.

Peki Servise garantiyi uzattırmak mantıklı mı ?? zaten 10 yıl garantili Inverter motora sahip. öyle değil mi ?? Alanlardan uzatan oldu mu ne önerirsiniz ??
  • SaNaLFaci@ kullanıcısına yanıt
    ben uzattırmayı düşünüyorum. Önceki televizyonum taşıma sırasında darbe veya düşürme olmamasına rağmen bozulmuştu. Malum kiracıyız. Ne olacağı belli değil.
  • quote:

dostum o garanti hizmetinin electrolux servisleriyle alakası yok. o başka bir kurum tarafından n11 den alınan elektronik eşyalar için sunduğu hizmet. Servis gelip kurulum yaptıktan sonra isterseniz garantiyi galiba 120 TL karşılığında 4 yıl artırıp 6 yıla çıkabiliyorsunuz.

140 TL ye 7 yıl oluyor.Aeg ve Elektrolux te..Bende kararsız kaldım.Ama kuran teknisyen arkadaşla ortak tanıdılar çıktı.Ona samimice sordum abi yaptır derim ben dedi.Yedek parça tuzluymuş.Malum ithal ürün..Özellikle de elektronik kartları. Malum elektriklerimiz çok düzenlidir..
  • Buzdolabi camasir makinesi gibi mekanik parçalarıçok ve bozulma orani yuksek ürünlerde uzatmakta fayda var.

###Bulasik makinesi ve firina gerek yok çünkü bulasik makinesi ve firinin bozulabilecek parcasi az mesela bulasik mak. sepeti filan kirilsa zaten garanti kapsamına girmiyor

• Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Makinayı dün sipariş ettim. şuan kargoda. Evde kimse olmadığı için yarın teslim etmeleri bilgisini verdim. Hayırlısı artık :) kurdurunca foto yüklerim. Servisi bugünden arayıp yarın için gelmelerini söylemek gerekir mi yarın mı arasam. ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaNaLFaci@

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Makinayı dün sipariş ettim. şuan kargoda. Evde kimse olmadığı için yarın teslim etmeleri bilgisini verdim. Hayırlısı artık :) kurdurunca foto yüklerim. Servisi bugünden arayıp yarın için gelmelerini söylemek gerekir mi yarın mı arasam. ??

Bugunden haber verin derim ve kurarken kirec önleyici aparat satmaya kalkarsa almayın

• lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bilgilendirdiğiniz için Sağolun Teşekkür ederim. Sadece garantiyi uzatacağım.
  • Ya dün satın almıştım bu sabah gelmiş. Ama yurtiçi kargo makinayı eve çıkarmıyor . apartman kapısına bırakırız diyor. Ben şimdi napayım. Aklınızda bulunsun yurtiçi kargo ile beyaz eşya getirtmeyin.
  • quote:

Ya dün satın almıştım bu sabah gelmiş. Ama yurtiçi kargo makinayı eve çıkarmıyor . apartman kapısına bırakırız diyor. Ben şimdi napayım. Aklınızda bulunsun yurtiçi kargo ile beyaz eşya getirtmeyin.

Çoğu firma öyle maalesef asansör yoksa vur beline ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 14 Mart 2014; 12:45:15 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.