Şimdi Ara

ELEAGUE Major – Atlanta 2017 [Ana Konu] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.479
Cevap
7
Favori
39.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önceden telefon ayrı tablet ayrı chrome firefox oyun içi ayrı ayrı farklı hesaplara bağlanıp izlerdim şimdi bi tane bile açmadım.
  • Rpx aktı,scream sıvadı. 16-10 kazandı g2
  • 2015 den beri turnuvaları izliyorum. 1 tane drop atmadı. hayır cobble da istemiyorum şöyle envanterimde hatıra niyetine kalıcak bir tane drop atmadı be. kaç yıldır hem twitch hem oyundan izliyorum kaç yıl.... bir tanecik at be . hatıra niyetine saklayayım. at be.....

sk gaming fnaticle veya virtus pro ile oynasaydı bayağı eğlenceli olabilirdi. sk gaming takım oyununu çok iyi yapıyor izlenimime göre. onun dışında virtus pro da takım oyununu çok iyi yapıyor. karşılaşırlarsa bayağı eğlenceli geçeceğine inanıyorum.
  • Fnaticte olof ve krimz harici çöp. Eski fnatic olsa paket ederdi g2yi. Bu arada fnatic ve north daha elenmedi dimi? 2 maç daha mı atacaklar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gruptan çıkacak takım olayı nedir bilgisi olan bir yardımcı olabilirmi mesela fnatic g2a ya yenildi şimdi ne oldu gruptan çıkamadımı elendimi bunun net bilgisi bilen varsa lütfen yardımcı olsun.
  • Bu saatten sonra pek bişey beklememek lazım fnaticten. Eski LGB kadrosu tekrar buluştu fakat başarı kazanmaları çok zor. Twist, Disco Doplan yeterli seviyede değil. dennis vasat, Krimz iyi oyun çıkardı. Olof yer yer iyiydi genel anlamda kötüydü. G2'de Smithzz yeterli değil diğer oyuncular bence iyi oynadılar. gg
  • VIKINGS kullanıcısına yanıt
    corsairms kullanıcısına yanıt
    Hayır elenmediler. 3 yenilgi alasıya kadar devam. Şu anda 2 takımda Low kategoriye indiler. G2 ve Gambit High katogeriye çıktılar. Bugünün maçları tamamlanınca, yarın Low ve High kendi aralarında maç yapacaklar. Yarın 1 galibiyet 1 mağlubiyeti olanlarda Mid katogeriyi oluşturacak diye devam ediyor

Ek olarak Fnatic'in 2 katkı sağlamayan oyuncuyla yapabileceği birşey yok. Gruptan çıkarlar diye seçtim fakat tamamen duygusal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathbringer

Hayır elenmediler. 3 yenilgi alasıya kadar devam. Şu anda 2 takımda Low kategoriye indiler. G2 ve Gambit High katogeriye çıktılar. Bugünün maçları tamamlanınca, yarın Low ve High kendi aralarında maç yapacaklar. Yarın 1 galibiyet 1 mağlubiyeti olanlarda Mid katogeriyi oluşturacak diye devam ediyor

Ek olarak Fnatic'in 2 katkı sağlamayan oyuncuyla yapabileceği birşey yok. Gruptan çıkarlar diye seçtim fakat tamamen duygusal

Aynen hocam g2 kazanır diye düşündüm ama oloftan ötürü fnatice oynadım

• Geç oldu fakat bende tahmninlerimi paylaşayım.

SK vs Hellraisers > SK
    Virtus.Pro vs OpTic > Virtus.Pro
    NaVi vs mousesports > NaVi
    Liquid vs EnVyUs > EnVyUs
    FlipSid3 vs FaZe > FaZe

Liquid-EnVyUs ve VP-OpTic maçlarında map çok belirleyici rol oynar. %60 EnVyUs %55 VP diyorum.
  • İkinci maç sonucu
    fnatic vs. G2 (10-16)
  • quote:

Orijinalden alıntı: corsairms

Bu gruptan çıkacak takım olayı nedir bilgisi olan bir yardımcı olabilirmi mesela fnatic g2a ya yenildi şimdi ne oldu gruptan çıkamadımı elendimi bunun net bilgisi bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

3Win Gruptan Çıkar
    3Lose Elenir
  • Deathbringer kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler.
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için.
  • Bunlar futbol takimi değil kim günündeyse o aliyor. 10 gün önce Fnatic 2 maçtada G2'yi çok rahat yenmişti. Oyuncular konusundada şu vasat bu yeterli değil demek yanliş. Bu seviyeye gelmiş oyuncular zaten kendilerini kanitlamiş isimler. Bizim DarkPassage Çinde G2'yi yenmişti 2. mapide kil payi kaybetti 3. mapi oynasalar belki alacaklardi. Bu G2'nin kötü olduğunu mu gösterir hayir çünkü kendisini kanitlamiş bir takim.
  • beyler bu takım seçme yerinde daha takımlar belirlenmedi gibi bişey yazıyor bende mi böyle yoksa herkeste mi böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 22 Ocak 2017; 21:27:2 >
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    kim günündeyse alıyor diye birşey yok. günlük formu tabikide önemli oyuncuların. bahsettiğimiz turnuva major ödülü zaten belli her takım bu turnuvaya haftalar öncesi hazırlanıyorlar en yüksek performanslarını göstermek için form elbette önemli maçı etkileyen birsürü faktör var
  • 3. maçta bitti
    SK vs. HellRaisers (16-7)
  • grupları kaçırmışım gold yalan oldu
  • Virtus.Pro arkadan gelip maçı almasını bildi
    Virtus.pro vs. OpTic (16-13)
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    10sn oldu biteli :) aynen biran gider dedim maç :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.