Şimdi Ara

Elder Scrolls Online'ı Türkçe Oynayın (Tüm oyunlarda işe yarıyor!) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
28
Favori
34.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fantom11

tüm oyunlarda işe yarıyor demişsiniz nasıl anlatırmısınız ? mesala metal gear solıd :)
    Daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum.
    Ekrandaki altyazıyı seçiyorsunuz size türkçesini veriyor.
    Detaylı anlatımlarda hepsi mevcut.
    Özellikle anlayamadığınız bir yer varsa yardımcı olayım ama tamamını anlamadıysanız.
    Demek ki bende bi anlatım bozukluğu var :)
  • Başlığa bakınca bende merak ettim açıkcası, Mafia 3 oynuyorum ve ingilizcem yarı seviyede olduğundan bazı yerleri anlamak zor oluyor. Translate bile olsa tüm oyunlarda nasıl işe yaradığını kısaca anlatabilir misiniz? Teşekküler.
  • hocam merak ediyorum belki denemişsinizdir alt yazısı akan oyunlarda nasıl bir yöntem izliyorsunuz alt yazı devam ederken yine de size copyalama şansı veriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

hocam merak ediyorum belki denemişsinizdir alt yazısı akan oyunlarda nasıl bir yöntem izliyorsunuz alt yazı devam ederken yine de size copyalama şansı veriyor mu?
    Bazı oyunlar o anda pause modu gibi duraklıyor bazılarında ise arka planda akmaya devam ediyorlar. O konuda yapabilecek çok fazla birşey yok maalesef
  • Bütün oyunlar da olur mu bu yöntem?
  • Sözde forum guruları boş ego kasıcaklarına şu projeye asılsınlar arasınlar tarasınlar geliştirip farklı varyasyonlar bulsunlar.Bu olay efsodur yanlız destekliyorum seni gameingo takipteyim konunu.
  • Güzel paylaşım, verilen emek için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playas

Sözde forum guruları boş ego kasıcaklarına şu projeye asılsınlar arasınlar tarasınlar geliştirip farklı varyasyonlar bulsunlar.Bu olay efsodur yanlız destekliyorum seni gameingo takipteyim konunu.
    Bu konuyla ilgili bir projem var. Şimdilik temel yapıları tamam. Ama c# dilinde ve ocr konusunda beni aşan durumlar var. Bu konuda ya yardım alıcam ya da bu işi çözmem uzun zaman alacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

Bu konuyla ilgili bir projem var. Şimdilik temel yapıları tamam. Ama c# dilinde ve ocr konusunda beni aşan durumlar var. Bu konuda ya yardım alıcam ya da bu işi çözmem uzun zaman alacak.

Alıntıları Göster
    reis bunu sen diyosan ümitlenmemiz için sebep çok demektir inşallah tamamına erdirebilirsin
  • quote:

Alıntıları Göster
    Tamam derken? Bir eklenti Üzerinde mi çalışıyorsunuz? Öyle ise hangi oyun için?
    Konunun ana teması OCR değil zaten. Oyunların içerisindeki text'leri bir text box ya da benzeri bir yöntemle kopyalayabilmemize imkan sunması.
    OCR ve çeviri için Qtranslate her daim kullanılabiliyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D071474FA -- 8 Ekim 2018; 13:48:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D071474FA

Tamam derken? Bir eklenti Üzerinde mi çalışıyorsunuz? Öyle ise hangi oyun için?
    Konunun ana teması OCR değil zaten. Oyunların içerisindeki text'leri bir text box ya da benzeri bir yöntemle kopyalayabilmemize imkan sunması.
    OCR ve çeviri için Qtranslate her daim kullanılabiliyor zaten.

Alıntıları Göster
    Sizin yaptığınız işlemleri kolaylaştıracak, otomatik yapacak bir yazılım ile uğraşıyorum. Tabiki bundan fazlası da olacak. Şimdilik bu kadarını söyleyebilirim.

• quote:

Sizin yaptığınız işlemleri kolaylaştıracak, otomatik yapacak bir yazılım ile uğraşıyorum. Tabiki bundan fazlası da olacak. Şimdilik bu kadarını söyleyebilirim.

Alıntıları Göster
    Hocam heyecanlandırıyorsunuz ayrıca beklenti icine giriyoruz
    olsada olmasada bunun ciddiye alınması bile yeterlidir.Bagış dahi yapılabilir takipteyim hocam sizi.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Topice geri dönüp şunuda söyleyecegim soylemeden edemem gercekten en kral ve zor ceviriden reel ve uzun vadede cok cok daha ise yarar dise dokunur bi iş olur.Donanımhaberden gercekten işe yarar iş cıkmış olur ki tabiri caizse demo ve full olarak bile satma hakkı sonuna kadar hakkınız olur.Şimdiden başarılar dilerim namınız zaten forumda bayagı tepelerde şaşırtmadınız saygılar.

• State of decay da deneyeceğim olursa buraya yazarım...
  • Korece bir oyunda da işe yarar mı lost ark 7 kasımda güney korede çıkıyor, kore telefon numarası gibi bir şey istiyor mu bilmiyorum ama vpn ile oyun indiriliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 2 Kasım 2018; 21:53:20 >
  • State of decay 2 de olmadı ya da ben yapamadım

• quote:

State of decay 2 de olmadı ya da ben yapamadım
    Ne denediniz de ne olmadı tam olarak? Eklenti falansa çalışmaz zaten. Divinity örneğindeki gibi ise mutlaka olur.
  • quote:

State of decay 2 de olmadı ya da ben yapamadım
    Ahh State of Decay şu uılkede adam yerine konmuyor ya ona yanıyorum. Adam indie oyun cevirip burada kasılıyor bide bagıs diyor filan.. neyse gg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D071474FA

Ne denediniz de ne olmadı tam olarak? Eklenti falansa çalışmaz zaten. Divinity örneğindeki gibi ise mutlaka olur.

Alıntıları Göster
    valla kardeşim bu olayla gözlerimizi actın.Bence artık bu misyon sende burada kasılan 4 göz sincapları salla.Oyunlarda dene oluyor de ardına bi kurulum yazısı ve topici kendin tası sabitlensin. Ço abartılı bişey mi evet hayvani bir ozveri ama buradaki cogu cacık cevirmenimsiden daha daha faydalı iş yapmıs olursun. Bence yapamam dersende normaldir ama ısıran ve gozu kara bir tipe benziyoesuın yigidim

• Qtranslatein yakalama konusunda bazı sıkıntıları var sanıyorsam , ayarlarrdan kaynaklı bir sorun değilse tabi ,çünkü çok bariz şeyleri sık sık yakalayamadığı oluyor. capture2text diye bir program buldum yazıyı tanıma konsunda çok çok iyi ve hızlı fakat qtranslate kadar ayrıntılı işler yapamıyorsun oyunu pencere boyutuna bile getirsen çalıştırması zor olabiliyor.

Qtranslatein yakalama sıkıntısı için bir çözüm yolu var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.