Şimdi Ara

ELDEN RING | PLAYSTATION 4 (FromSoftware & George R.R. Martin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ELDEN RING | PLAYSTATION 4 (FromSoftware & George R.R. Martin)

E3 öncesi en büyük duyurulardan biri sızdı ve resmi tanıtımı yapıldı. FromSoftware ve GOT yazarı George R.R. Martin ortak yeni bir evren kuruyor. Tür aynı Souls'lar gibi olacak. PlayStation 4, Bilgisayar ve Xbone için geliyor. Şimdilik tüm bilgiler bunlar. Detay geldikçe güncellenecektir.

Miyazaki esktra bir röportaj da vermiş, bir kaç bilgiyi çevirdim,

- Sekiro gibi standart ana karakter olmayacak. Herkes Souls'lar gibi kendi karakterini yapabilir.

- Senaryo ve bölüm olarak FromSoftware'in en detaylı oyunu olacak. George R.R. Martin faktörü bunun için devreye girdi zaten.

- Oyunun yapımına Dark Souls 3 DLC'si bittikten sonra başlandı. Sekiro ile beraber sürdü.

- Oyunun türü Third Person Action RPG. Sekiro daha fazla aksiyondu, Elden Ring daha çok RPG olacak diyor.

quote:

FromSoftware announced Elden Ring during its E3 2019 press conference, the much-anticipated collaborative project from Dark Souls creator Hidetaka Miyazaki and George R.R. Martin, the author of Game of Thrones. Elden Ring is a brand new experience in development at Miyazaki-san’s FromSoftware development team, and takes the form of a fantasy-RPG, which you’d probably expect given his previous works.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 10 Haziran 2019; 2:58:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Miyazaki ve G.R.R. Martin... beyin yakacak bir hikâyesi olacağı şimdiden kesinleşti.

• Para hazır.

• Allah Allah nasıl bir oyun olacak acaba? Hikaye ağırlıklı bir souls oyunu mu görecez? Yoksa G.r.r Martin niye yazarlardan birisi olsun?

Bir de Martin'cim kitapları yazsan da iyi olur ama bir şey diyemiyorum yine.

• Şüphesiz E3'ün en dikkat çekici oyunlarından olacak, umarım oynanış ile beraber tanıtırlar. Bir yerde 3 yıldır geliştirildiğini okumuştum, önümüzdeki 1 sene içerisinde gelebilir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 8 Haziran 2019; 12:6:26 >
  • Dark Souls 2 çıktıktan sonra üzerinden zaman geçmeden Bloodborne'u çıkarmışlardı. Bu da aynı hesap.

Souls oyuncularının cüzdanları soğumadan Sekiro'dan sonra ver bir oyun daha piyasaya.

Fazla bir beklentim yok açıkçası. 1- 1.5 sene de bir oyun çıkaran firmaya döndü iyicene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 8 Haziran 2019; 12:19:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Prömiyeri Microsoft konferansında yapılır kesin, köşe standlarda tanıtılacak bir oyun değil. George gibi yazar tutmuşken stil yine Souls olsun ama kendin bulmalı senaryo olmasın. Dolu dolu, diyalog akan bir RPG görelim...
  • GOT son sezona benzemesin. Got gibi kalmayalım sonra.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    George R.R. Martin'in gram parmağı yok son sezonda.
  • Sızıntı doğru çıktı ve oyun tanıtıldı,

• Vaay çok ilginç şeyler olacak, yerimizi alalım.

• Sekiro daha bitmedi. Miyazaki reise ilham geldi yardikca yardiriyor. Yine Kol fetişizmi var bu Japonlar değişik kafalar yaşıyor.

Bakalim ne zaman çıkacak iyi ki bekariz evli olsak bu güzel nimetleri nasil alicaz Ocak yanar.

• Miyazaki röportaj vermiş, bir kaç bilgiyi çevirdim,

- Sekiro gibi standart ana karakter olmayacak. Herkes Souls'lar gibi kendi karakterini yapabilir.

- Senaryo ve bölüm olarak FromSoftware'in en detaylı oyunu olacak. George R.R. Martin faktörü bunun için devreye girdi zaten.

- Oyunun yapımına Dark Souls 3 DLC'si bittikten sonra başlandı. Sekiro ile beraber sürdü.

- Oyunun türü Third Person Action RPG. Sekiro daha fazla aksiyondu, Elden Ring daha çok RPG olacak diyor.

Komple röportaj linki:https://news.xbox.com/en-us/2019/06/09/hidetaka-miyazaki-and-george-rr-martin-present-elden-ring/

• Twitterda gordugumde xbox exc zannedip uzulmustum.burda konusu gorunce sevindim.From software oyun yapiyorsa her turlu alinir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 10 Haziran 2019; 3:20:51 >
  • 3 senedir geliştirildiğine göre en erken 2020'nin son çeyreği çıkabilir diye düşünüyorum. Şimdiden yerimizi alalım, Miyazaki'ye güvenimiz tam.

PREPARE TO DIE!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawsford27 -- 10 Haziran 2019; 8:50:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.