Şimdi Ara

ELDEN RING (1.08.1) Türkçe Yama (v7) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
316
Cevap
15
Favori
199.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün update v1.03.1 çıkmıştı o eksik olabilir mi acaba belki ondandır? Bende bugün kurdum bende bir sorun yok çünkü.

• :D İşte biraz araştırsak. Olmadı olmadı diye bağırmayacaz belki ama araştırma yok. :D Az önce discordan da arkadaş söyledi sağolsn. Update yapılması gerekiyormuş. İlgilenen herkese teşekkürler. Sağlıcakla kalınız.

• Ben en son update yaptım ona rağrem hala sorun var bende bir daha bakıcam

• Oyun versiyonun 1.03.01 ama hala aynı sorunu yaşıyorum varmı bir önerisi olan ?

• Yama kuruluyor mu ? Kurulmuyor ise eski sürüme dön ve eski türkçe yamayı kullan. Ben yamayı kurmaya çalıştım. Fakat log hataları verdi. Error gibisnden bir sürü sbt hatası verdi. Tam anlamlarını bilmiyorum. Sonra D diskine kurdum oyunu, orada updateyi yaptım. Herhangi bir log hatası be error vermedi. Türkçe yamayı yapmaya çalıştığım da yine eski sürüm hatası verdi. En sonunda oyunun 1.02.3 sürümünü tekrar kurdum. Ve 1.02.3 türkçe yamasıyla devam ediyorum. Şuanlık böyle devam edeceğim. Yapacak bir şey yok .

• yeni versiyon linkini atabilecek var mı arkadaş ben neden bulamıyoru 1.3 lü versiyonu internette

• @zartzurt456

Oyunda 1.03.1 diye bir sürüm yok, oyunun en güncel sürümü 1.03 ve şuan yama 1.03 e kurulmuyor olmayan bir sürüm olan 1.03.1 sürümü istiyor ve versiyon eski hatası veriyor.

• 128MilyarDolar kullanıcısına yanıt

• Anononymusçularda Elden Ring yamasına girişmişler. Bu yamayı Google Translate diye de gömüyorlar arkadaş. Sanki bedava iş yapıyorlarmış gibi. :)

• bana er1023 dosyası lazım atarmısınız

• ERİN TR diye bir resim geliyor uygulama yerine oyun güncel değilken sorun yoktu güncellenmiş veriyonda uygulama gelmiyor nasıl cözebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _____________________________________________

Yama Versiyon v4

Oyun versiyon 1.03.2

yama son çıkan 1.03.2 versiyon için uyumlu hale getirilmiştir.

• Oyun yaması V4 de takılı kaldı :)

Ben de her oyun yamalandığında türkçe yama da versiyon atlıyacak diye bekliiyorum. İlk başta o şekilde ilerliyordu çünkü.

Biraz daha cilalansa yama daha iyi olacak sanki.

• Merhaba, oyunun son sürümünde v1.03.2 de, daha önceki sürümlerde olmayan tr yama sorunu yaşıyorum.

Bölge , silah ,takı ,npc isimleri Orjinal ingilizce olan sürüm

Ben bu sürümü kullanıyorum, bu sefer oyunun son güncellemesini kurdum, üstüne tr yamasını yaptım ama TR uzantılı exe den oyun açılmıyor, siyah ekranda kalıyor. Oyunun orjinal exe si çalışıyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

• Teşekkürler yama için kurulumu açınca müzikte haykırdım ya çok iyi gece gece keyiflendim hahahaha :D

• Yamayı oyunun kurulu olduğu yere kurup eldenring_tr exe'den açmaya çalıştığımda "Bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor. Bilgisayarınıza uygun bir sürüm bulmak için yayıncıyla görüşün" hatası alıyorum. Oyun son sürüm ve kendi exe dosyasından sorunsuz açılıyor. Takı npc isimlerinin ingilizce kaldığı sürümü indirdim.

• ELDEN RING (1.08.1) Türkçe Yama (v7) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate]

Sağ alt köşede böyle yazıyor mu.

• Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Bir çözüm bulabildiniz mi acaba ?

• Mbombo00 kullanıcısına yanıt

Oyunu güncellediniz mi?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.