Şimdi Ara

el ile pasta cila yapma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    El ile pasta cila yapacagim ama bisey sormak istiyorum size.pasta islemi bittikten sonra, cila surmeden, arabayi yikamamiz gerekli mi? Yoksa direk cila surme islemine gecebiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• El ile yapılan pasta yüzeysel temizlik verir. Ve pasta yağlı bir yapıda olduğundan yaptıktan sonra aracı pril ve fairy gibi bir bulaşık detarjanı ile yıkayın. Şimdi gelir yok zarar verir filan diyicekler ama ben öyle yapıyorum bir çok detailing forumundada yazıyo. Sadece iyice durulayıp kurulama yapın. Daha sonra Cila atın. Bu arada aldığınız pasta ve cila nelerdir.
  •  el ile pasta cila yapma

Bu urunleri kullanacagim,oto sampuan gecirmez mi bulasik deterjani yerine?

@ozgur_gs_91

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi highflyeer -- 26 Nisan 2015; 18:21:05 >
  • Bulaşık detarjanı daha etkilidir oto şampuanda bir miktar cila bulunduğundan en etkilisi bulaşık detarjanı tabi ölçüyü kaçırmayın ve aracı kurutmayı unutmayın. Plastik aksam için koruyucu ürünlerde kullanın. O auto kit çok işe yarar bişey değil bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Bulaşık detarjanı daha etkilidir oto şampuanda bir miktar cila bulunduğundan en etkilisi bulaşık detarjanı tabi ölçüyü kaçırmayın ve aracı kurutmayı unutmayın. Plastik aksam için koruyucu ürünlerde kullanın. O auto kit çok işe yarar bişey değil bu arada.

Valla denicem insallah iyidir yorumlarda felan iyi diyolardi , siz ne onerirsiniz pasta olarak?

• Aldığınız turtle wax çizik gidericileri olabilir. Birde auto glym srp veya radiant wax ta kullanmalısınız yada denemelisiniz hafif çizik doldurucu özellikli pastadan sonra güzel etki verir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.