Şimdi Ara

Ekşi Sözlük Çaylak Onay Listesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler gezi olaylarì sırasında 2 hesap almıştım. Ondan önce de 1 hesap almıştım entry flan girmedim silinmiş midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 günde 16 kişi geçmişim falan diye sevinme. O sıralama atıp duruyor. Dün 4700 dün bugün 5300 yarın 5000 olur ertesi gün 5400. Atıp duruyor çok sinir bozucu.
  • Sıralama sistemi değişmiş. Artık günlük bir sıralama yapılıyor. Genel sıralamada(eski sistemde) 1. olsanız dahi, hesabınızın kontrol edilmesi için sözlüğe girmiş olmanız gerekiyor.

Diyelim ki sıralamanız 3000. Bu, o gün içerisinde 10 entry'i sizden önce tamamlamış 2999 kişinin daha sözlüğe girdiğini gösterir.

Yeni sistemle beraber, eski sıralamada 70000. olan kişi, eğer o gün 10 entry'i ondan önce tamamlayan kimse girmezse yazarlık kontrolünden geçebiliyor.
  • 200 lerdeydim 950 olmuşum ow yeaaaaaa
  • çaylakken 1 entrym en beğenilenler kısmına düşmüş (kendi profilimde) nasıl oluyor bu?
  • Beta'da ki sıra o gün online olanlar arasında ki sıralama, Antik'de ki sıralama ise genel sıranız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngelDust! -- 1 Eylül 2013; 18:13:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

çaylakken 1 entrym en beğenilenler kısmına düşmüş (kendi profilimde) nasıl oluyor bu?

arama kutusunun altında 'çaylaklar' yazıyor. oraya basarak o gün içerisinde çaylaklar tarafından girilen entryler görülebiliyor. oraya girenler sizin entry'nizi beğenmiştir.
  • AngelDust! kullanıcısına yanıt
    antikteki sıralama kaldırıldı. sıralamayı görmek için normal siteye yönlendiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Tam hesabınız onaylanıcakken bi' bakıcaksınız hesabınız silinmiş.

Etmediğim küfür kalmadı , tam olacağım mail bekliyorum gelmedi. 1 hafta sonra baktım Gereksizler'de bir mail "çaylakken girdiğiniz bir entry hatalı x gün içinde düzeltin yoksa hesabınızı siliyoruz". Maile bakma tarihimde X gün çoktan geçmişti. Saçma sapan iş yapıyorlar...
  • Benim hesap bir buçuk yıl sürdü. İkincisi ise online olmadığım için 2.5 yıl İkinciyi satıyorum bu arada
  • ben 1 buçuk senede alınmadım beklemenin sonucu
  • 60.000le girmistim su an 2000lerde acaba 6000miydi o zaman

• şimdi baktım 619. sıradaydım yeniledim 622. oldu anlamadım gitti
    edit: birdaha yeniledim 621. ilginç :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DisconnectusErectus35 -- 1 Eylül 2013; 20:14:38 >
  • 2009'da almıştım bir tane unuttum sonra hesabı falan bir bulabilsem aldığım mail'i ve hesabı ....

girmem
  • 2007den beri yazarım, aylardır girmiyorum belki. hele geçen aldıkları hatunlar yok mu
  • 1yıl bekledim ,1 hafta önce uçuruldum sıralamaya 9000 den girdim şuan 6500lerdeyim.

Not: Hergun online oluyorum.

• 2 sene sonra girdim.

"bugün çaylak onay listesinde 7. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1shot1kill -- 4 Eylül 2013; 18:09:04 >
  • Yıllarca sözlük yazarı olacağım diye bekledikten sonra, işim gereği araştırma yaparken bu hesabın satın alınabildiğini öğrendim.

Piyasada güvenilir satıcı bulmak işin püf noktası!

http://satilikeksisozlukhesabi.blogspot.com/

Bu arkadaştan 3 tane hesp aldım, aylardır sorunsuzca kullanıyorum.

Benim gibi beklemekten sıkılan arkadaşlara öneririm.
  • 3-5 aydın kılıklı ateiste laf sokmasanız olmuyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.