Şimdi Ara

Eksi Oylama Özelliği Geri Gelsin Diyenler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
7.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
920 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle gelmeli. İki üç geveze adam otobüstür tutturdu gidiyor insanlar birde gelmiş hepsine ayrı ayrı yorum yapıyor. Ne kadar işsiz güçsüz boş insan var ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konunun üstte durması için yorum yapıyorum fakat bu konu aylarca üstte dursa da forum üyelerinin görüşünün dikkate alınıp ona göre hareket edilecegini sanmıyorum. Forum üyeleri sayesinde paraya paraya demeyen yöneticilerin üyelerin düşüncelerini dikkate alma gibi bir alışkanlığı yok çünkü. Onlar sadece reklam koymayı bilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gun beyi bu sorunu çözümlemesi için buraya çağırıyorum

• Eskiden konudışında takılırdım eksi olayı gittikten sorna konudışında uğramadım adam akıllı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Bence gelmemeli. Eksi gittiğinden beri trollerin hepsi gitti forumda. Bir-iki tanesi ayda yılda bir konu açıyor artık. Eskiden her konu eksi almak için saçmalayan insanlarla dolu oluyordu.

Onlardan biri yönetici oldu hocam

Bu arada bu eksi özelliği neden kalkmıştı ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece + almış yorumlara verilse ve en fazla sıfıra kadar inse, trollerin önüne geçilmiş olur bence. Eksi sistemi bence de lazım, üstteki arkadaşın dediği gibi gereksiz mesajlar artılanıyor bazen.

• Eksi butonu üye bloklamayı kolaylaştırıyordu. Çok faydalı bir özellikti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

quote:

Bence gelmemeli. Eksi gittiğinden beri trollerin hepsi gitti forumda. Bir-iki tanesi ayda yılda bir konu açıyor artık. Eskiden her konu eksi almak için saçmalayan insanlarla dolu oluyordu.

Alintiladigin adamin gorusundeki kisiler yuzunden kalkti. Cunku eksi varken hic bir sekilde dikkat ceken mesajlarda olmuyorlardi, simdi birbirlerini artilayip bir sekilde gozukuyorlar.

• Gelmez arkadaşlar ilk kalktığında bir sürü konu açıldı konuşuldu yönetici arkadaşlar hep şunu dedi" bazı arkadaşlar bazı üyelerin mesajlarını hiç okumadan eksiliyor ya da salt çoğunlukta olan görüş diğer görüşü eksi yağmuruna tutuyor. Bu yüzden kaldırılmış."

Ama gelmeli mi kesinlikle gelmeli.

• Gelmeli.

Eskiden vardı neden kaldırıldı anlamadım zaten. Gayet güzel bir uygulamaydı. Saçmalayanlara basıyorduk eksiyi, geçiyorduk.

Neymiş troller eksiliyormuş yorumları. E şimdi de artılıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nk061 -- 20 Ocak 2018; 11:31:51 >
  • Forumun suyu çıktı. Üç beş velet tutturmuş otobüs gidiyor. Isim olmasa şu foruma hayatta girmem. Şu saçma sapan konu açma bölümleri kapatılsın gerekirse üyeler banlansın bu nedir ya ? Forum ismini haketmiyor çok yazık.

• Change.org da imza kampanyası mi başlatsak ne yapsak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Greggs

quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

quote:

Alintiladigin adamin gorusundeki kisiler yuzunden kalkti. Cunku eksi varken hic bir sekilde dikkat ceken mesajlarda olmuyorlardi, simdi birbirlerini artilayip bir sekilde gozukuyorlar.

Ben Mesut Çevik egosu yüzünden kaldırıldığını hatırlıyorum

• Ekrem71 bunu beğendi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Forum yöneticilerine sürekli eksi verildiği için kaldırıldı, dahada gelmez

aynen öyle. mesut bey deli oluyordu eksi yağmuruna tutulduğu zaman. egosu yüzünden kaldırıldı eksi butonu
  • Gelmemeli, çünkü bu sistemi üyelerin %80'i kötü bir şekilde suistimal ederek kullanıyor.

Ben hatta eksi özelliğinin kalkması için öneri vermiştim destek aracılığı ile forum yönetimine.

Şükürler olsun ki arada da olsa üyelerin görüşlerini dikkate alıyor demek ki yönetim.

Ayrıca sürekli bu faydası olmayan hatta forumun itibarına zarar veren şu eksi butonu için de sürekli konu açmayın YETER !
  • Sonuna kadar katılıyorum.
  • Forumun kadrolu maaşlı trolleri varken eksi meksi gelmez boşuna beklemeyin...

• quote:

Orijinalden alıntı: kreat

Eksi ve artı oylar ayrı ayrı gösterilmeli yan yana.

aynen o şekil çok mantıklı yoksa kaç kişi eksiledi yada artıladı belli olmuyor.
  • Dh yönetiminin yapmayacağı belli olmasını çok isterim ama beklemiyorum neden çünkü onlar 80 tane mesut çevik programı hazırlamakta ve en önemlisi reklam sıkıştıracak yerler aramakta.Yakında turuncu arka planı da reklam yapabilirler hatta yazılarımız bile reklamın üzerinde olabilir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.