Şimdi Ara

EKSEN GAME KING TURNUVASI SONUÇLARI ##RESİMLERİ EKLEDİM## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle tebrikler Umut 1 gün önceden haberini vermişti zaten 1.nin

deli gibi Vga için Water blok arıyordu

megaworks ude gonderdınız galıba

Ali abiye dua et sen Koray bey

• Tabiki soğutma ustası arbitere bu soğutmalar ıcın tesekkur ediyom.. Ayrıca X1900 Slave card için Sapphire Tr yede tesekkur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brandybuck -- 16 Ağustos 2006; 22:58:02 >
  • ula bilseydim bende gelirdim ama dükkanıda bırakıp gelemem ki bide kasayı taşımak var.orada olmayı çok isterdim.ekseni tebrik ederim.
  • Buda sistemin videosu ;

http://rapid share.de/files/29653827/Brandybuck_Sistem.3gp.html

Not: Cep telefonu ile çektiğim için görüntü kalitesi iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 16 Ağustos 2006; 23:03:34 >
  • Eksende canlı canlı test yaptım

3d03 : 38.5k
    3d06: 13.2k

Fear da neymiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brandybuck -- 16 Ağustos 2006; 23:09:41 >
  • DH ahalisi olarak beraber bir resim yokmu
  • Seni Oblivion anca paklardı ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brandybuck

Eksende canlı canlı test yaptım

3d03 : 38.5k
    3d06: 13.2k

Fear da neymiş..

tebrikler koray iyi sistem + başarı = güzel sonuç ama aynı cpu ve soğutma ile F.E.A.R da 7900gtx SLI yerdi x1900xtx CF leri.. kartların saat hızları ne idi wb ile?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 865pe -- 16 Ağustos 2006; 23:30:26 >
  • hmm tebrikler güzel sistem ve güzel soğutma olacagı buydu

eksendekiler de kafayı yemiştir bu adam bizi nasıl geçti diye
  • Sabahtan biliniyordu..Bu arada Birisi Eksen Game king in naısl bir makine olduğunu söyleyiversin yauu
  • donanım haberden herhalde 5 veya 6 kişiydik ama bilgisayar firmalarının artık bizim ihtiyaçlarımızı göz önüne alması güzel bir olay bence
    son dakika heyecanımızda güzeldi
    anlatayım biraz
    hava soğutma katagorisini bitmiştik biz 149 puanla birinciydik, sonradan bir makina gelecek dediler , geldi
    kasanın içine bakınca bir gördüm ki nvidia 7950...
    acep dedik gecermi bizi Koray'a ve Murat'a sordum ama soru işaretleri olustu kafamızda arkadaş teste başladı. Bizde hemen makinaya ufak bir modifikasyon yapalım dedik:) sağolasın bu arada koray Yeniden:
    Arkdaşın skoru 102 cıkınca derin bir ohhhhh dedik:) yasanası bir andı:)
    rekabet güzelmiş geçilmemek te

Resimler çekildi Eksenden genlince foruma koyarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunermc -- 16 Ağustos 2006; 23:46:26 >

• @wwwengin
    hey yukarıda yazmış
    eksen gaming king = 2*1900xtx hava o.c li ve conroe 6800@3.6ghz ,hava soğutma
  • Tebrikler...

Bu arada forumun ikinci el bölümüne "ALINIK 19" Widescreen LCD Monitör" diye konu açılmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tosunermc

donanım haberden herhalde 5 veya 6 kişiydik ama bilgisayar firmalarının artık bizim ihtiyaçlarımızı göz önüne alması güzel bir olay bence
    son dakika heyecanımızda güzeldi
    anlatayım biraz
    hava soğutma katagorisini bitmiştik biz 149 puanla birinciydik, sonradan bir makina gelecek dediler , geldi
    kasanın içine bakınca bir gördüm ki nvidia 7950...
    acep dedik gecermi bizi Koray'a ve Murat'a sordum ama soru işaretleri olustu kafamızda arkadaş teste başladı. Bizde hemen makinaya ufak bir modifikasyon yapalım dedik:) sağolasın bu arada koray Yeniden:
    Arkdaşın skoru 102 cıkınca derin bir ohhhhh dedik:) yasanası bir andı:)
    rekabet güzelmiş geçilmemek te

Resimler çekildi Eksenden genlince foruma koyarız

F.E.A.R da sanırım AA-AF ler kapalı max fps alabilmek, yanlış bilmiyorsam.. o bakımdan 7950 GX2 nin x1900xtx i geçmesi mümkün değil gibine kadar o/c yapsa gpu/mem saat hızları çok düşük. 500/1200 1.4ns 1024 ram var ama testler max çözünürlük + full AA-AF de alınsa x1900xtx in 7950gx2 yanında hiç sansı olmazdı.. çünkü Full AA-AF de single x1900xtx i yerdi

• tebrikler arkadaşlar

valla insanın içi gidiyor, yeter ya notebook bu ne ya

alıyorum bir masaüstü yakında...

uydum şeytana artık :)
  • tebrikler koray
    ekim gelsin bakalım eğleniriz
  • helal olsun kardeş. bu arada lcdye 400 veririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: wwwengin

Sabahtan biliniyordu..Bu arada Birisi Eksen Game king in naısl bir makine olduğunu söyleyiversin yauu

engin sana dedim gidelim diye , benim çakma akvaryumu götürürdük bozuk atman pompayla bak çatlak TT blok ta var ne güzel olurdu

Koray abi tebrikler 1.lik için , birdahaki sefere cümleten orda oluruz inş.

• EKSEN GAMİNG KİNG baya az oc yapmışlar işi bilmiyo eksendekıler
  • bu arada tebrikler brandy
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.