Şimdi Ara

EKSEN GAME KING TURNUVASI SONUÇLARI ##RESİMLERİ EKLEDİM## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
2.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bidahaki sefer gençleri sahalarda görelim , , bizi kesin geçerler zaten . .

koray tekrardan tebrikler . .
  • Tebrikler kazanan ve katılan herkese ,

Bu tür turnuvalar biraz daha gelişse yayılsa ne kadar güzel olur.

Bu arada 2 lik ve 3 lük ödülleride havada kalmış , yazık olmuş...
  • forumda xtreme soğutmanın nasıl yapıldığı nelerin lazım olduğu hiç anlatılmadığından katılım olmaz tabii, kullanıcılar o/c olayını kendi çözümleri ile hallediyorlar kimsenin kimseye birşey anlattığı yok!
    o/c yapılan sabit işlemcilerin normal değerleri, o/c yapılacağında minimum sabit değerleri bile verilmiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karahu

forumda xtreme soğutmanın nasıl yapıldığı nelerin lazım olduğu hiç anlatılmadığından katılım olmaz tabii, kullanıcılar o/c olayını kendi çözümleri ile hallediyorlar kimsenin kimseye birşey anlattığı yok!
    o/c yapılan sabit işlemcilerin normal değerleri, o/c yapılacağında minimum sabit değerleri bile verilmiyor.

sen daha yeni gelmişsin buralara fazla araştırmadan havaya laf sıkıyosun
    burda defalarca anlatıldı. ali (arbiter) DOD soğutmanın nasıl yapıldığını adım adım anlattı, baha arkadaşımız WATERBOX (Water Chiller) (gaz destekli su soğutma) nın nasıl yapıldığını adım adım anlattı. herkes biliyor yani araştıran herkes bunları bulur. yapabiliyosa yapar yapamıyosa yapamaz yada yaptırır.

• +1 evet forumda herkes birbirine tanımasa bile gerekli yardımı yapıyor.Buna kimse birşey diyemez.Anlatmasada ararsan mutlaka bulursun.Bu arada tebrik ediyorum kazananları
  • quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

quote:

Orjinalden alıntı: tosunermc

donanım haberden herhalde 5 veya 6 kişiydik ama bilgisayar firmalarının artık bizim ihtiyaçlarımızı göz önüne alması güzel bir olay bence
    son dakika heyecanımızda güzeldi
    anlatayım biraz
    hava soğutma katagorisini bitmiştik biz 149 puanla birinciydik, sonradan bir makina gelecek dediler , geldi
    kasanın içine bakınca bir gördüm ki nvidia 7950...
    acep dedik gecermi bizi Koray'a ve Murat'a sordum ama soru işaretleri olustu kafamızda arkadaş teste başladı. Bizde hemen makinaya ufak bir modifikasyon yapalım dedik:) sağolasın bu arada koray Yeniden:
    Arkdaşın skoru 102 cıkınca derin bir ohhhhh dedik:) yasanası bir andı:)
    rekabet güzelmiş geçilmemek te

Resimler çekildi Eksenden genlince foruma koyarız

F.E.A.R da sanırım AA-AF ler kapalı max fps alabilmek, yanlış bilmiyorsam.. o bakımdan 7950 GX2 nin x1900xtx i geçmesi mümkün değil gibine kadar o/c yapsa gpu/mem saat hızları çok düşük. 500/1200 1.4ns 1024 ram var ama testler max çözünürlük + full AA-AF de alınsa x1900xtx in 7950gx2 yanında hiç sansı olmazdı.. çünkü Full AA-AF de single x1900xtx i yerdi

Test Computer Maximum, Graphic High Detail'de alındı. 4x AF açıktı herkezde.

Bu arada Eksen Gameking ekran kartları 690/800 işlemci 3.66GHZ ramler 840MHZ 3-3-3-4 @2.2v 2x512 MB..

• Umarım bu tür organizasyonlar sıklaşır. Çeşitli kategorilerde yenileri çıkar ki herkes kurukuruya oc yapmak dışında bi heves yapar.
    Aslında Eksen Gameking ile son kapışma anahtarına olsaydı. Eksen ayvayı yemişti.
    Brandy tebrikler...
  • Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr................
  • Kazananları tebrik ederim ben bir onceki konuda da demiştim eksenin pc ezilcek diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: sierra

hmm tebrikler güzel sistem ve güzel soğutma olacagı buydu

eksendekiler de kafayı yemiştir bu adam bizi nasıl geçti diye

sierra öncelikle kimsenin kafayı yemediğini ve ordaki yaşanan ortamın ve samimi havanın zaten kimseye
    kafa yedirtmek için oluşturulmadığını belirtmek istedim.

Ayrıca EKSEN Bilgisayar olarak bu tür organizasyonların devamının geleceğini belirtmek istiyorum. Bundan sonraki organizasyonlarda daha çok katılımcı olacağına eminiz. Ayrıca Eksen Game King hava soğutmalı bir sistem olarak hiç de fena bir skor almadığını düşünüyorum.

GAME KİNG Konfigurasyon temel parçaları yazıyorum.

İntel Core 2 Extreme E6800
    Intel D975XBXLKR Anakart
    2 GB Dual KIT, (2x1GB), DDR2-800 MHz, PC2 6400, CORSAIR, T2X20486400
    Crossfire X1900XTX Ekran Kartı
    HDD-W.DIGITAL 150 GB, SERIAL ATA, RAPTOR, 10.000 Rpm, 16MB Cache, 150Mb/sn, WD1500ADFD
    POWER SUPPLY, FSP 550 Watt, 80GLC, 550 W, ATX12V, PFC
    DVD-RW Optik Sürücü

Ürünün fiyatı 3000 $ civarı açıklanacak.

• işte resimler
     EKSEN GAME KING TURNUVASI SONUÇLARI ##RESİMLERİ EKLEDİM##

en alt sol taraf ben ve hey kel olan benim:) yanımızdaki resimde brandybuck odulu alırken
    orjinal hali
    www.eksenbilgisayar.com/1/kabus.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartern

quote:

sierra öncelikle kimsenin kafayı yemediğini ve ordaki yaşanan ortamın ve samimi havanın zaten kimseye

Ayrıca EKSEN Bilgisayar olarak bu tür organizasyonların devamının geleceğini belirtmek istiyorum. Bundan sonraki organizasyonlarda daha çok katılımcı olacağına eminiz. Ayrıca Eksen Game King hava soğutmalı bir sistem olarak hiç de fena bir skor almadığını düşünüyorum.

Intel D975XBXLKR Anakart
    HDD-W.DIGITAL 150 GB, SERIAL ATA, RAPTOR, 10.000 Rpm, 16MB Cache, 150Mb/sn, WD1500ADFD
    DVD-RW Optik Sürücü

arkadaşım sorunun nedir ? ben kafayı yedirir derken latife yaptım bu bir ..artı mesela araba üreticisisin..mercedes...birisi çıkıyor ve el yapımıyla tek başına mercedes ten daha iyi bir araba yapıyor ...branndy arkadaşımız bunu başarmış...admalar trilyonlarca ciroları var ama bir arkadaşımızın topladıgı sistemden ezik bir sistem toplamışlar....artık bu yazdıklarımıda anlayamadıysan sorun senin sorunun

• en baştaki sorumun cevabını şimdi alıyorum, eksen ram ve hdd olarak üstün olduğundan dolayı brandy nin extreme soğutmasına hava ile yetişmiş
  • tebrikler @brandybuck.eksenin sitesinde gözüken o 21 fsp ler ne ile alındı yahu o/b vga gibi kalmış garipler orda.
  • o 21 fps vs.. hang kartla aldılar odegerlerı
  • koray tebrikler
  • birileri katılımdan şikayetci ama yanılmıyorsam eksen sadece internet sitesinden duyurud bunu, reklam filanda yapmadı, forumda biri çıkıp böle bir etkinlik olduğunu söylemese belki bukadar katılım bile olmayacaktı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tosunermc

işte resimler
     EKSEN GAME KING TURNUVASI SONUÇLARI ##RESİMLERİ EKLEDİM##

en alt sol taraf ben ve hey kel olan benim:) yanımızdaki resimde brandybuck odulu alırken
    orjinal hali
    www.eksenbilgisayar.com/1/kabus.htm

Resimlerin büyüklerini bulmak lazım

• tebrikler hocam orayıda dağıtmışsın
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kartern

quote:

Intel D975XBXLKR Anakart
    DVD-RW Optik Sürücü

arkadaşım sorunun nedir ? ben kafayı yedirir derken latife yaptım bu bir ..artı mesela araba üreticisisin..mercedes...birisi çıkıyor ve el yapımıyla tek başına mercedes ten daha iyi bir araba yapıyor ...branndy arkadaşımız bunu başarmış...admalar trilyonlarca ciroları var ama bir arkadaşımızın topladıgı sistemden ezik bir sistem toplamışlar....artık bu yazdıklarımıda anlayamadıysan sorun senin sorunun

Game King diye piyasaya çıkacak olan ürünün INTEL kimse tarafından satın alınamayacak bir düzeyde PC olmasını istiyor olsaydı zaten overclock kralını yapardı ama sende bunu anlıyamamışsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartern -- 18 Ağustos 2006; 17:57:47 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.