Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu nun sağ kolu Canan Kaftancıoğlu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
36
Cevap
0
Favori
1.494
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Ekrem İmamoğlu nun sağ kolu Canan Kaftancıoğlu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    24 Mesaj
    [24 Ocak 2020 21:55:04 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Bu twwetleri atanı desteklemek de ne bileyim Vatana ihanet bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Mesajı Yerinde Gör

Ya olum bi kere de bir şeyi kabul edin.Kabul edin ya diyin ki onaylamıyorum bunu yanlıştır,kabul edince akpli olmuyorsunuz valla bak.Tam tersi,suçu karşıya atınca aynı akplilere benziyorsunuz.Çomar dediklerinizden tek farkınız renginiz,biriniz diğerinin lacivertisiniz

aynen kanka.genelkurmay başkanına kumpas kuranlara, davul zurnayla terörist karşılayanlara oy vermek vatana hizmet değil mi? Türkiyede siyaseti bu hale getiren akpdir.Hdplilerle ittifak yapmamizi isteyen sizsiniz.bu yuzden fazla konusma.

fetö öven apo öven twitleri , gazete haberlerini , videoları alıp kesip biçmemiz günler süreceği için cevap veremiyoruz sana usta

Edit: en sevdiğimi unutmuşum ya adama para bastınız daha ötesi var mı?

K.chaLi kullanıcısına yanıt
    @K.chaLi demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Chp'lilerde mide ve omurga kalmamış. Şahsi görüşüymüş vay be...
    Fesli Tanzimat zamparası gibileri de alın o zaman Chp'ye. Hatta IŞİD sempatizanlarını da alın. Ne de olsa onlar da şahsi görüş. Her görüşe yer vermek, her kesimi kucaklamak lazım değil mi?

Ermeni soykırımı diye bir olay yaşanmamıştır. Atatürk düşmanı Canan isimli terör sempatizanı ise bilerek ve kasıtlı olarak 24 Nisan'da değil, 23 Nisan'da sözde soykırımı anıyor. Yani Ulusal Egemenlik Bayramı'nın olduğu gün.

Senin Canan, PKK'nın kurucu üyelerinden Sakine Cansız'ın hayranı. Ondan 'devrimci kadın' diye bahsettiği tweeti de var.

Ama ben kime anlatıyorum ki? Nasıl olsa cevap hazır: "Akp de şunu demiş, şunu yapmış..."

İzole Bant kullanıcısına yanıt
    @İzole Bant demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Ortada bir şeyi kabullenme durumu gereği yok. Mesele bu ülkeye bizzat ve yüzlerce kez ihanet edenlerin, söz konusu siyasi çıkarı olunca FETÖ ve PKK ile iş yapmaktan utanmayanların kollektif siyasetine destek olanların, başka partinin bir üyesinin bir olay hakkındaki şahsi görüşüne tahammül edemezken bundan bin kat daha rahatsız edici şeyi yapanlara sevdalanmadı.

Önce riyakar olmayı bırakmak gerek.

Kaftancıoğlu Ermeni meselesini soykırım olarak görebilir kendi görüşüdür. Ülkede milyonlarca insan bu konuda farklı düşünüyor. Bundan sen ben rahatsız olabiliriz. Ama bundan rahatsızım deyip ülkenin milli servetlerinin tamamını satana, çözüm süreci ihanetini yapana, fetöyü ülkenin başına sardırıp hala Fetttlahçı terör örgütü üyelerini belediye başkanı MV vs yapanlara sevdalanırsan önüne ısıtıp ısıtıp bu meseleler konulduğunda bu ihanete ortak olduğunu yada riyakar olduğunu kabul edeceksin.

• Onbaşı
    27 Mesaj
    aynen kanka.genelkurmay başkanına kumpas kuranlara, davul zurnayla terörist karşılayanlara oy vermek vatana hizmet değil mi? Türkiyede siyaseti bu hale getiren akpdir.Hdplilerle ittifak yapmamizi isteyen sizsiniz.bu yuzden fazla konusma.

Orijinalden alıntı: Bizans Kargası

Ya olum bi kere de bir şeyi kabul edin.Kabul edin ya diyin ki onaylamıyorum bunu yanlıştır,kabul edince akpli olmuyorsunuz valla bak.Tam tersi,suçu karşıya atınca aynı akplilere benziyorsunuz.Çomar dediklerinizden tek farkınız renginiz,biriniz diğerinin lacivertisiniz

Orijinalden alıntı: kadircitak

yaşın yetmiyor 90 yıllardada hadepi meclise sokan shpdiydi yeni bir şey değil bu teröre yaklaşımları tamam adı demokrasi olsunda hiçmi şehitlerin hakkı yok bi kerede onların yanınd olsunlar.
    Masallah çıtak zehir gibi hafizan var. Eski Hadep esbaskani vardi simdi Akp milletvekili kimdir bu hatirlarsin bunu da.

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Alıntıları Göster
    Ortada bir şeyi kabullenme durumu gereği yok. Mesele bu ülkeye bizzat ve yüzlerce kez ihanet edenlerin, söz konusu siyasi çıkarı olunca FETÖ ve PKK ile iş yapmaktan utanmayanların kollektif siyasetine destek olanların, başka partinin bir üyesinin bir olay hakkındaki şahsi görüşüne tahammül edemezken bundan bin kat daha rahatsız edici şeyi yapanlara sevdalanmadı.

Önce riyakar olmayı bırakmak gerek.

Kaftancıoğlu Ermeni meselesini soykırım olarak görebilir kendi görüşüdür. Ülkede milyonlarca insan bu konuda farklı düşünüyor. Bundan sen ben rahatsız olabiliriz. Ama bundan rahatsızım deyip ülkenin milli servetlerinin tamamını satana, çözüm süreci ihanetini yapana, fetöyü ülkenin başına sardırıp hala Fetttlahçı terör örgütü üyelerini belediye başkanı MV vs yapanlara sevdalanırsan önüne ısıtıp ısıtıp bu meseleler konulduğunda bu ihanete ortak olduğunu yada riyakar olduğunu kabul edeceksin.

• Yarbay
    2204 Mesaj
    Güzel kadınlara kızamıyorum.Buda benim zaafım.

|
    |
    Katılıyorum. Ancak sorun şu an ki cumhurbaşkanının ve önceki cumhurbaşkanın aynı tarihlerde benzer açıklamaları var.

Bu yüzden silivri soğuktur diye katılmaktan vazgeçiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN : Jeopol
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 18 saat 31 dakika kadarı kaldı.
    17 Not

verilen 20 ödünç vekilide unutmayalım demokrasi işte.
    |
    |
    Namaste. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yanlışın var etkisiz hale getirelen her hewalin törenine katılmaktan sıra gelmiyor olmasın..chpyi anlatmayın herşey ortada gizli saklı kalmıyor bu dönemde.
    |
    |
    Bizans Kargası kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ilgezdi ve tanrıkulu, suriyede isid ile savasirken olen bir anarşistin cenazesine katilmisti.bunun haricinde hangi terörist cenazesine katilmis chpli vekiller ben bilmiyorum.

|
    |
    kadircitak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Git hesabını shp vekillerinden sor? Var mı shp diye bir parti? Shp'yi chp olarak göreceksen diğer tüm sağ partilerin yaptıklarının hesabını akpden soralım. Özaldan, adalet partisine kadar verirsin hesabını. 1950'den beri hesabın çok kabarık.

Neymiş meclise shp sokmuşmuş. Bir kere hadep değil Dep partisiydi. İkincisi bağımsızdan yine girebiliyorlardı. O yıllarda iktidar değilken istiklal marşında ayağa kalkmazdınız.
    |
    |

hikaye anlatma birader.. kim kimdir millet bilmese 50yıldır iktidar yolunu kapatmazdı bu millet.
    |
    |
    Vanished Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sen bilememem doğal.
    |
    |
    Bizans Kargası kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    fetö öven apo öven twitleri , gazete haberlerini , videoları alıp kesip biçmemiz günler süreceği için cevap veremiyoruz sana usta

Edit: en sevdiğimi unutmuşum ya adama para bastınız daha ötesi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naganzo -- 14 Ocak 2020; 16:57:34 >
    |
    |
    Kardeşlerim yeter artık savunduğunuz siyasi partinin hata ve yanlışlarını diğer partilerin hata ve yanlışlarına vurarak kapatamazsınız. Artık özeleştiri yapmayı öğrenin biraz. Takım tutar gibi parti tutmayın. Bu ne sizi ne bizi geliştirir,ülkeyi geri götürmekten başka işe yaramaz. Yanlışa yanlış,doğru ya doğru demesini bilin. Biyerinizden bişey eksilmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj

Sen hikaye anlatma kimse yemiyor. 50 yıldır iktidar değilse o zaman sürekli zırvaladığın akp öncesinden de sorumlusun. 2002 falan diye goy goy yapmazsın artık. Yok hadepmiş falan filan ne parti adı bilirsin ne meclise nasıl girildiğini üç kelimelik yanlış bilginle burada adam çarpacaksın aklınca. Kimse de yemiyor bunları. Herkes ayarı veriyor, rezil ediyor hala salça oluyorsun. Ben olsam utanır da kimseye yazmazdım.

Tabi senin gibi tek cümlelik yazıdan fazlasını yazamayan biri bu yazdığımı okuyup anlayabilecek mi?
    |
    |
Reklamlar
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.