Şimdi Ara

ekrankarti uyumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Msi k9n neo v1.0 anakart
    Amd 5200 x2 işlemci
    3x1 gbb oem ram533
    80 gb h.d.d suan extra usb den 250 gb haricikulanidimicin h.d.d yetiyor
    dvd rw
    1300 ati512/128 ekran karti var
    230 walt bi psu ile rahat caliştiyorum

birazdan gibip
    3870 gdrr4 512/256 ekran karti alacam sistemimde biuyum sorunu yasarmi anakartim bu kartikaldirirmi
    ve bunu en az ne kadar bi power kaldirir bazimodellerde 400w larda bile rest atigini duydummarka ne olmali

• kardeş anakarta takacağın her parça çok önemlidir.Kesinlikle anakartına uyumlu, onu destekleyen bir ekran kartı al derim sen ne kadarda en iyisini alsan uyumlu olması gerekir yoksa bi işe yaramaz.400 W yeterli bence senin sistemine
  • Uyum konusunda bir sorunun olacağını düşünmüyorum. Ama powersupply'ın konusunda aynı şeyi soyleyemeyeceğim. Bence yeni bir powersupply almayı göz önünde bulundur. İyi bir 350 W ile bile o sistem çalışır. Ama eğer yeni bir güç kaynağı alacaksan, bütçen doğrultusunda ileriye dönük bir şey almanda fayda var. İleride daha iyi ekran kartı, daha iyi işlemci derken yeniden güç kaynağı değiştirmen gerekebilir.
  • evet psu 230edtmezama gercekdegeri 350wolan bipsu ilesistem zorlamadan termi zaten cok da masraf etmiyimdiyom sonucta bu kasa bana 1 yil boyunca oyunlarda sorun yaratmasa yeteruyumsorunu gdd4 sistemin olmasicogu kisigdd3 modelerini tercih etmemim daha dogru oldugunu soyledi
  • son Anda fikrimi msi in n9600gt oc kartinla degiştirdim
    neden bilmiyom belki görüntüsüü biraz cezbetti görüntüde iş bitmez ama en kisa zatanda test edim sonuclari ekliyecem

ekrankarti uyumu
  • 9600gt o da güzel bi karttır.Sanırım 3870 den daha iyi bir kart güle güle kullanın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.