Şimdi Ara

EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
2
Favori
35.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oturma odası için aldığım Philips 6606 model 82 ekran led tv'den çok memnundum.
    4 yaşındaki kızımın temizlik merakı nedeni ile cam temizleme maddesini ekrana çok az da olsa sıkması sonucunda panelde dikey çizgiler oluştu.
    Sağolsun Philips'in garanti kapsamında iade gerekir şeklindeki cevabından sonra paramı geri alıp bu kez Philips 3507 model 94 ekran led tv aldım.
    Ondan da çok memnundum fakat bizim yaramaz kız bu kez de elindeki bir oyuncağı ekrana kazara değdirince bu kez hem diklemesine, hem de yatay çizgiler oluştu ve özellikle alt yazıların hiç görünmemesi nedeni ile izlemek epey zor vaziyette olduğu için yine servise haber verdim.
    Bu kez kullanıcı hatasının bariz şekilde ortada olması nedeni ile ancak elimdeki arızalı tv'yi alıp yenisini piyasa fiyatından az miktar düşük olarak merkez servisin önereceğini aynı durumdaki bir kaç müşteriden dolayı bildiklerini söylediler.
    Tv'yi 1.134 TL'ye almıştım.Şu an 1.200 TL civarında satılıyor.
    Netice itibarı ile 1.000 TL civarında cebimden para çıkacak gibi görünüyor.
    Daha önceden 2 kez yaşadığım bu durumun tekrarlanmaması için önünde koruma paneli olan bir model almayı düşünüyorum.
    Özellikle 82 veya 94 ekran olup, ekranın önünde korumak için cam vb olan bir model için öneride bulunan olursa sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler...

• IPS panel kullanan LG marka LM serisi işinizi görebilir
    42"LM615 1500TL - 640 1700TL - 660 ise 1900TL civarında bir fiyattalar.
    615 hariç diğerleri smart TV.

Karşılaştır Televizyon

Ekleme:Panasonic TX-L42ET5 'de alternatifler arasına girebilir.

@mombik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 25 Mart 2013; 11:37:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

IPS panel kullanan LG marka LM serisi işinizi görebilir
    42"LM615 1500TL - 640 1700TL - 660 ise 1900TL civarında bir fiyattalar.
    615 hariç diğerleri smart TV.

Karşılaştır Televizyon

Ekleme:Panasonic TX-L42ET5 'de alternatifler arasına girebilir.

@mombik
    Bende aynı sorunu yasadım . PHILIPS 42PFL6877K/12 koruma varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan3420

Bende aynı sorunu yasadım . PHILIPS 42PFL6877K/12 koruma varmıdır ?

Alıntıları Göster
    vestelde ve phılıps ta koruma panel haricinde önünde kalın cam olan modeler var mağazalarda görebilirsiniz.darty de vesteli m.makta phılıps i gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengaver029

vestelde ve phılıps ta koruma panel haricinde önünde kalın cam olan modeler var mağazalarda görebilirsiniz.darty de vesteli m.makta phılıps i gördüm.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar merhaba;
    Açtığım başlığa yorum yapıp tavsiyede bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
    LG'nin LM serisine Alanya'daki LG bayiinde baktım fakat televizyonun önünde herhangi bir koruma göremedim.
    Sırf önündeki koruma nedeni ile normalde almayı düşünmediğim bir televizyonu almak istemediğim için biraz araştırma yapıp şu ürüne denk geldim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-televizyon-tv-ekran-koruma-koruyucu-panel-plexi-119609909/detay/
    Bu üründen alıp kullanan ve herhangi bir olumsuz yanına denk gelen oldu mu?
    Tayin nedeni ile Haziran ayında evi taşımak zorunda kalacağım için yeni evdeki oturma odasının büyüklüğüne göre televizyon almayı biraz erteledim.
    Yeni televizyon alırken bu üründen de sipariş etmeyi düşünüyorum.
    Herkese saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: mombik

Arkadaşlar merhaba;
    Açtığım başlığa yorum yapıp tavsiyede bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
    LG'nin LM serisine Alanya'daki LG bayiinde baktım fakat televizyonun önünde herhangi bir koruma göremedim.
    Sırf önündeki koruma nedeni ile normalde almayı düşünmediğim bir televizyonu almak istemediğim için biraz araştırma yapıp şu ürüne denk geldim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-televizyon-tv-ekran-koruma-koruyucu-panel-plexi-119609909/detay/
    Bu üründen alıp kullanan ve herhangi bir olumsuz yanına denk gelen oldu mu?
    Tayin nedeni ile Haziran ayında evi taşımak zorunda kalacağım için yeni evdeki oturma odasının büyüklüğüne göre televizyon almayı biraz erteledim.
    Yeni televizyon alırken bu üründen de sipariş etmeyi düşünüyorum.
    Herkese saygılar...

Diğer serilere bakmadım ama Philips in 2013 model 6xx-7xx serisinde ekranın önünde cam var.Hatta ürün broşüründe şöyle yazıyor;

Çerçevesiz tasarım
    Șık. Minimalist. Sağlam. Yüksek kaliteli pürüzsüz tek bir cam parçasından șık bir șekilde üretilmiștir. Camın dıș kenarlarını kaplayan çerçeve ultra ince metalden üretilmiștir. Tüm dekorlara sorunsuz uyum sağlayacak șekilde tasarlandı.

• mombik M kullanıcısına yanıt
    www.tvekrankoruyucu.com lütfen sitemizi ziyaret ediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: survan27

www.tvekrankoruyucu.com lütfen sitemizi ziyaret ediniz.
    pleksidiyari.com ürün siparişi verebilirsiniz ekran koruma için kesin çözüm .

• quote:

Orijinalden alıntı: mgıcglass

pleksidiyari.com ürün siparişi verebilirsiniz ekran koruma için kesin çözüm .

Alıntıları Göster
    TV Ekran Koruyucu -www.mobays.com
    Firma, günlük hayatın içerisinde büyük bir alana sahip olan televizyonların vermiş olduğu ışıklar nedeni ile günün değişen ışık zamanlarında göze zarar vermemesi açısından ve kullanımının daha üzün süreli olması için tv ekran koruyucu satışı yapmaktadır.

Aldığımız televizyonların kullanım ömrünü arttırmamızın yollarından biri de o televizyonlara istenmeyen bir şekilde oluşacak çarpma nedeni ile ekranına vereceğimiz zararları önlemektir. Bu konuda tedbir alabilirsek televizyonlarımızın en azından dış görüntüsünü korumuş ve kötü bir görüntü oluşmasına izin vermemiş oluruz.

Televizyonlarımız artık evimizin en kıymet gören eşyası iken televizyon alet ve aparatları almamakta elde değil.1000 TL ve üzeri ekran maliyetleriniz için ah keşke alsaydım demeden önce lütfen bizimle irtibata geçiniz. Televizyonlarımızı korumak için tv ekran koruyucu almamız uzun ömürlü kullanmamız için yardımcı olurken tv askı aparatı ile duvara monte ederek daha şık bir görünüm ve daha kaliteli bir seyir elde etmemiz mümkün. Tüm bunlarawww.mobays.com adresinden en Uygun fiyata ve kaliteli yapıda, hızlı şekilde sahip olabilirsiniz.

Günden güne değişen teknoloji ile birlikte, üretilen ürünlerin korunması için de, yan ürünler üretilmektedir. Nedir yan ürünler? Örneğin; bir led televizyon için, düşmelere ve darbelere karşı korunmasında tv ekran koruyucu tam da bizim istediğimiz bir aksesuardır.

Eğer evde bebeğiniz ya da küçük çocuğunuz var ise, herhangi bir düşme durumunda, televizyonunuzun ekranının kırılmasına karşı ya da bebeğinizin attığı bir oyuncak darbesine karşı sıklıkla kullanılabilen bir üründür. Aynı zamanda, monte edilmesi son derece kolaydır. tv ekran koruyucusunu televizyonunuza monte ettiğiniz zaman, size herhangi bir, görüntü kalitesinde düşüklük yaratmaz.

Gün geçtikçe ilerlemekte olan teknolojinin sunmuş olduğu büyük ekranlı tv keyfinin sürekliliğini sağlamak, sağlık açısından ışığın gözlere zarar vermesini engellemek amacı ile her boyut ekrana uygun olarak tv ekran koruyucu bulundurmakta ve garantili hizmet anlayışı ile birlikte güvenli bir ortam yaratmaktadır.

Online mağazalar içinde vazgeçilmez hale gelen mobays.com siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. tv ekran koruyucu sayesinde binlerce lira verip aldığınız, gözünün gibi baktığınız TV’ nizi tozlanma, su dökülmesi ya da darbelere karşı koruyabilirsiniz. Uzmanların uyarılarına göre TV’ nizin konumu çok önemlidir.

MOBAYS TELEVİZYON EKRAN KORUYUCU ÖZELLİKLERİ

– UV ışınlarına karşı dirençlidir.

– Cama göre %92 ışık geçirgenliğine sahiptir.

– Cama göre 6 kat daha dayanıklıdır.

– Camın yarı ağırlığındadır.

– Yüzeyi bakır sertliğindedir, çizilebilir.

– Hava şartlarına karşı dirençlidir

– Görüntü kalitesini Bozmaz.

– Görüntü ve renk kalitesini %15 artırır.

– Sizi Yüksek Maliyetlerden Kurtarır.

– Plazma-Lcd-led Televizyonunuza Zarar Vermez.

– Plazma-Lcd-Led Televizyonunuzu Dış Etkenlerden Korur

– Televizyonunuzun Estetik Görünümünü Bozmaz.

– 82 Cm Ekran (32”) Ve 152 Cm Ekran (65”) Arası Tüm Modeller Mevcuttur.

– Televizyon Ve Monitörler için özel Baskı Ekran Koruyucu üretimi Yapılır.

– Ürünümüz 1.Kalite Malzemeden İmal Edilmektedir.

– Mobays Tv Ekran Koruyucu Sayesinde Ekran Çizilme Ve Kırılmaları Son Bulur..
    TV Ekran Koruyucu
    tv askı aparatı
    tv ekran koruyucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraq.konya -- 21 Eylül 2016; 14:40:23 >

• Koruma camı değilde telefonlardaki gibi tv ekran koruyucu film düşünürseniz inceleyin derim.
    https://www.merterelektronik.com/Tv-Kirilmaz-Ekran-Koruyucu,LA_3777-2.html
  • Etiasglass Tv Ekran Koruyucuları etiasglass.com 212 9 444 111

Sunmuş olduğumuz ürün özellikleri, müşterilerimiz tarafından bizzat test edilmiş ve denenmiştir. Bu nedenle Etiasglass Tv Ekran Koruyucuları, müşterilerimizden tam not almış, güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Türkiye ' nin En İyi Tv Ekran Koruyucu Markası

Ürünü sosyal medya hesaplarımız da yaptığımız paylaşımlar, youtube sayfamızda yer alan videolardan yada direkt showroom bulunan merkez ofimizden gelip inceleyebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz için, Etias Teknoloji alanında öncü firma olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Kapıda Ödeme, Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo, Koşulsuz İade, Hızlı Sipariş , Özel ve Yerli Üretim

Her marka ve model televizyon için özel üretim yapılmaktadır.
    1. sınıf Avrupa malzemeden üretilmektedir.
    3 mm kalınlığında akrilik bir üründür.
    80 C dereceye kadar ısıya dayanaklıdır.

Televizyon ekranından 8 kat daha sağlamdır.
    Cam gibi kesici, dağılan, yaralayıcı bir yapıya sahip değildir.
    Aşırı darbelere kaşı dayanıklıdır. Çizilme ve sıvı temasından korumaktadır.
    Tamamen şeffaf %100 geçirgenliğe sahiptir.

Hiçbir çözünürlük değerinde görüntüyü olumsuz bir etkisi asla yoktur.
    Renklerde kesinlikle bozulma olmaz aksine canlılık katar.
    Televizyonu kendi ölçülerinde birebir kapladığı için karşıdan bakıldığında farkedilmez.
    İç veya dış mekanda hava şartlarından ve UV ışınlarından asla etkilenmez.

Güvenlik için görünmeyen şeffaf emniyet ipleri sayesinde televizyona tamamen sabitlenmektedir.
    Ürün kendi orjinal kutusunda son derece korunaklı bir şekilde gelmektedir.
    Montaj gerektirmemektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=B9nzPDfzyD8 , https://www.youtube.com/watch?v=uo1HkmEfvNk&t=4s

ETİAS TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş

Yeşilce Mah. Devir Sok. No: 25 Kağıthane / İstanbul 0 212 9 444 111
    bilgi@etiasteknoloji.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etiasglass -- 19 Eylül 2019; 18:5:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: etiasglass

Etiasglass Tv Ekran Koruyucuları etiasglass.com 212 9 444 111

Sunmuş olduğumuz ürün özellikleri, müşterilerimiz tarafından bizzat test edilmiş ve denenmiştir. Bu nedenle Etiasglass Tv Ekran Koruyucuları, müşterilerimizden tam not almış, güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Türkiye ' nin En İyi Tv Ekran Koruyucu Markası

Ürünü sosyal medya hesaplarımız da yaptığımız paylaşımlar, youtube sayfamızda yer alan videolardan yada direkt showroom bulunan merkez ofimizden gelip inceleyebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz için, Etias Teknoloji alanında öncü firma olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Kapıda Ödeme, Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo, Koşulsuz İade, Hızlı Sipariş , Özel ve Yerli Üretim

Her marka ve model televizyon için özel üretim yapılmaktadır.
    1. sınıf Avrupa malzemeden üretilmektedir.
    3 mm kalınlığında akrilik bir üründür.
    80 C dereceye kadar ısıya dayanaklıdır.

Televizyon ekranından 8 kat daha sağlamdır.
    Cam gibi kesici, dağılan, yaralayıcı bir yapıya sahip değildir.
    Aşırı darbelere kaşı dayanıklıdır. Çizilme ve sıvı temasından korumaktadır.
    Tamamen şeffaf %100 geçirgenliğe sahiptir.

Hiçbir çözünürlük değerinde görüntüyü olumsuz bir etkisi asla yoktur.
    Renklerde kesinlikle bozulma olmaz aksine canlılık katar.
    Televizyonu kendi ölçülerinde birebir kapladığı için karşıdan bakıldığında farkedilmez.
    İç veya dış mekanda hava şartlarından ve UV ışınlarından asla etkilenmez.

Güvenlik için görünmeyen şeffaf emniyet ipleri sayesinde televizyona tamamen sabitlenmektedir.
    Ürün kendi orjinal kutusunda son derece korunaklı bir şekilde gelmektedir.
    Montaj gerektirmemektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=B9nzPDfzyD8 , https://www.youtube.com/watch?v=uo1HkmEfvNk&t=4s

Yeşilce Mah. Devir Sok. No: 25 Kağıthane / İstanbul 0 212 9 444 111
    bilgi@etiasteknoloji.com
    Donanimhaber icin ozel fiyatlariniz var mi

• darnglove D kullanıcısına yanıt
    Yok notvex diye bir marka çıkmış aşağı yukarı fiyatları birbirine yakın gibi ama sanırım en uygunu mobays
  • darnglove D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Fiyatlarımız sabittir.

Fakat ürünümüz her açıdan kaliteli bir üründür. Televizyonunuzun ekranı kırıldığında daha fazla bir maliyet karşınıza çıkmaktadır. Sadece tv ekran koruyucu alarak hem bütçenizi hem de televizyonunuzu koruyabilirsiniz. Piyasa da en çok tercih edilen ve güvenilen markayız. Tüm dıgıtal platformlarda ürün satışımız mevcuttur.
  • CORUIAN

NEDiR BU TV EKRAN KORUYUCU ?

Televizyonuzu Darbelere, Sıvı Temasına ve çiziklere karşı korur!
    Çocuğunuzun, oyun oynarken televizyona bir cisim fırlatması sonucu ekranın kırılması, televizyonunuzu temizlerken ekranda oluşan çiziklerin ve oluşabilecek kazaların önüne geçin.

CORUIAN TV EKRAN KORUYUCU İLE DARBELERE KARŞI MEYDAN OKUYUN!

ÖZELLiKLERİ NELERDiR?
    * Ekranınızı kırılmalara ve çizilmelere karşı korur.
    * Aşırı darbelere karşı dayanıklıdır.
    * Ekranı sıvı temasına karşı korur.
    * %100 şeffaf ve ışık geçirgenliğine sahiptir.

EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ

* Cam'a göre 6 kat daha dayanıklıdır.
    * Akrilik 2,5mm kalınlığındaki ithal hammaddeden üretilmektedir.
    * Tv izlerken varlığını hissettirmez.
    * 8K gibi görüntülerde kesinlikle kalite kaybı yaşatmaz.

EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ

* Kurulum gerektirmez, kullanıma hazır olarak gelir.
    * Televizyonunuzun estetik görünümünü bozmaz.
    * Ekranınızın ilk günkü gibi kalmasını sağlar.

KiMLER KULLANABİLİR?

Fanatik Futbol severler, Çocuklu Aileler, İşletmeler ve kendini güvende hissetmek isteyen herkes kullanabilir.

ONLİNE SATIŞ KANALLARI

EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ

TÜM MARKA VE MODELLERE UYUMLU CORUIAN TV EKRAN KORUYUCULARI

32" VE 88" E KADAR TÜM TELEVİZYONLAR İÇİN EKRAN KORUYUCU STOKLARIMIZDA MEVCUTTUR.

AYNI GÜN VE ÜCRETSİZ KARGO İMKANI

EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ

0212 9 444 111
    Yeşilce Mah. Devir Sok. No: 25 Kağıthane / İstanbul

• hello marka aldım en ucuzu oydu gayette işimi görüyor bence hepsi aynı...
  • Liderin zirvesi olarak Etiasglass Donanımhaber foruma özel kampanyasını çok yakında açıklayacağız.Ekran koruyucu almadan bize bakmayı unutmayın.Türkiye'deki ilk ve en büyük tv ekran koruyucu üreticisi Etiasglass kalitesini yaşayın....

Saygılarımızla

•  EKRANIN ÖNÜNDE PANELİ KORUMAK CAMI OLAN TV TAVSİYESİ
  • Bir sorum olacak, panellerde yansıma önleyici kaplama var, koruyucuyu takınca ne olacak, yansıma karşıtı bir önlem var mı?

• Ben teknosadan preo marka ekran koruyucu aldım, Televizyonun karşısında pencere varsa bazı açılardan aşırı yansıma yapıyor, ve o açıdan tv izlemek imkansız hale geliyor. Ama tv min panelini misafir çocuğu kırıp, yeni tv ye 12 bin lira verince koruyucu kaçınılmaz oldu benim için,

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.