Şimdi Ara

Ekranım tahriş oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam eylül ayında sıfır se aldım,şuan telefonumun ekranında gözle görülür şekilde lekeler var bu lekeler terden oldu galiba kaskoda yaptırmıştım garanti kapsamına girer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cam la bu cam cam. Hiç terden zarar görürmü manyakmısın al eline nemli bezi sil gitsin eğer hala leke kalıyorsa zaten o telefon sorunludur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihalbayrak

Cam la bu cam cam. Hiç terden zarar görürmü manyakmısın al eline nemli bezi sil gitsin eğer hala leke kalıyorsa zaten o telefon sorunludur

Hocam geçmiyor defalarca sildim ayrıca kameranın yanında da var

• İlk aldığında varmıydı böyle bişey ?

• Bi resmini çekip yollabakalım

• quote:

Bi resmini çekip yollabakalım

Biraz komik olucak ama buraya atmayı bilmiyorum fotoğraf falan ilk aldığımda yoktu zamanla nemin etkisiyle lekeler oldu ama sonradan farkettim malesef silinmeyle de geçmiyor hiçbir iphone da böyle sıkıntı görmedim herkesin ekranı tertemiz benim sildiğim halde kötü

• Nemden ekran altında buğulaşma yaptıysa garantiye verirsen büyük ihtimal sıvı teması var derler ama sen yinede garantisi varsa gönder yoksada yine gönder ücreti neyse yaptır gidip bi telefoncuya yaptırma içine ederler

• quote:

Nemden ekran altında buğulaşma yaptıysa garantiye verirsen büyük ihtimal sıvı teması var derler ama sen yinede garantisi varsa gönder yoksada yine gönder ücreti neyse yaptır gidip bi telefoncuya yaptırma içine ederler

Aynen dediğin olay var hocam buğulaşma neyse yaptıracaz artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.