Şimdi Ara

Ekranı kırık telefondan resim nasıl aktarılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar nexus 5 telefonumun ekranı parçalandı her zamanki gibi telefonun içindeki resimleri almam gerekiyor telefon camını değiştirmeden nasıl alabilirim para vermek istemiyorum ona yeni telefon aldım ve bu arada telefon kilidini açmak için şifre girilmesi gerekiyor... Google a da upload etmiyordum fotorafları şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fullalihan F kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgisayara taktığınızda telefonun içine girebilirsiniz. Tabi telefonunuz çalışıyorsa!

• Abi telefonda ekran kilidi var şu parmağı kaldırmadan çizgi çekiyosunya sağa sola .. görüntü yok telefonda dokunmatikte yok sanırım

• http://www.google.com/android/devicemanager

adresinden cihaza tanımlı olan Google hesap bilgilerinizle cihazın kilidini kaldırabiliyor olmanız lazım. Kilidi kaldırdıktan sonra usb ile bilgisayara bağladığınızda flash disk gibi telefonun hafızasını görebiliyor olmalısınız.
  • adb pull yaptım ama fastboot pull var mı bilmiyorum. bu konuyu biraz araştırırsan halledebilirsin.

Ekran kilidini kaldırsan bile Marshmallow'dan sonra benim cihaz default olarak sadece şarj modunda bağlanıyor. Panelden veri aktarımını seçmeden dosyaları göremiyorum. Sende de durum buysa pull tek seçenek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk -- 19 Haziran 2016; 16:03:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.