Şimdi Ara

Ekran Sorunu Yardım Lütfen :'(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya şimdi yeri yanlış olabilir yanlışsa moderatörlerimiz lütfen taşısın konuya geçeyim ;

Ben bugün oyun oynarken pcnin daha yüksek verimlilikte çalışması için nvida ekran ayarlarına gelip 200HZ yaptım önceden 60HZ idi ama 75 de oluyor . Sonra ekran kapandı birden pcyi kapatıp açtım ekran karanlık sadece uyarı var , Bilgisayarınız bu video modunda çalışmıyor lütfen 1920x1024&60HZ modunda çalıştırınız . Bu uyarıyı verdi ama ben nasıl düzelticeğim ekran karanlık uyarıdan baska birsey yok . Ilk o wındows bi sey doluyor ya sağa doğru o doluyor sonra uyarı geliyor nası düzelticem Nvida Ekran Kartı ayarlarına giremiyorum . Bilgisayarı Paylaş:

açıyorum bu uyarıdan baska bisey yok düzeltiniz diyor ama açabilsem düzeltcem nolur yardım edin umarım anlatabilmisimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: panter900

Ya şimdi yeri yanlış olabilir yanlışsa moderatörlerimiz lütfen taşısın konuya geçeyim ;

Ben bugün oyun oynarken pcnin daha yüksek verimlilikte çalışması için nvida ekran ayarlarına gelip 200HZ yaptım önceden 60HZ idi ama 75 de oluyor . Sonra ekran kapandı birden pcyi kapatıp açtım ekran karanlık sadece uyarı var , Bilgisayarınız bu video modunda çalışmıyor lütfen 1920x1024&60HZ modunda çalıştırınız . Bu uyarıyı verdi ama ben nasıl düzelticeğim ekran karanlık uyarıdan baska birsey yok . Ilk o wındows bi sey doluyor ya sağa doğru o doluyor sonra uyarı geliyor nası düzelticem Nvida Ekran Kartı ayarlarına giremiyorum . Bilgisayarı Paylaş:

açıyorum bu uyarıdan baska bisey yok düzeltiniz diyor ama açabilsem düzeltcem nolur yardım edin umarım anlatabilmisimdir.

güvenli kip te bilgisayarı çalıştırıp, ekran kartı driver ını kaldırıp bilgisayarı normal olarak yeniden başlatıp tekrar driver ı yüklemen belki sorunu çözebilir .200 hz olması verimli olması anlamına gelmiyor.bu yüzden o ayarlarla oynamamanı tavsiye ederim .

Not:güvenli kip te bilgisayarı başlatmak için boot ekranından sonra f8 e basman gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sacred_Eagle -- 6 Şubat 2012; 2:33:00 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.