Şimdi Ara

Ekran sol tarafında çıkan haberleri komple nasıl kapatırım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
23.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ana ekrandayken parmağımla ekranı sağa doğru kaydırdığımda en sonda bu çıkıyor. Komple kapatmak istiyorum Alta resim ekliyorum arkadaşlar androidde yeniyim xiaomi mi2lite ama bu ekrandaki yer uyuz ediyor kapatamadım

• Galiba kendi launcher'ının özelliği o. Ana ekranda boş bir yere uzun basarak ayarlarına gidilmesi lazım. Orada ilgili bir ayar bulamazsanız başka launcher yükleyebilirsiniz. Nova launcher, lawnchair, smart launcher, flick launcher vb.
  • Yok hocam ayarlarda filan iptal etme deaktif etme yeride yok
  • Reklam dedikleriniz buysa bunlar reklam değil haber ve bu uygulamanın içerisinde haberlerin olması demekki Google'ın varsayılan tercihi.

Google uygulamasını açın.

Diğer>Ayarlar>Özet akışınız>Kartı göster

Bunu kapatırsanız muhetemelen haberleri göstermeyecektir.
  • WaxKitten kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz gibi yaptım ve bu haberlerden kurtuldum çok teşekkür ederim. Ama bu google sayfası hala var bunu konple kapatmak mümkün mü? Google i mi silmem lazım bunun için?
  • mesajı yeni gördüm.ayarlar>ana ekran son kullanılanlar>uygulama kasası kapatın bitti
  • GM20 Pro da bu özelliği kapatmanın bi yolu yok mu? Google ı devre dışı bırakınca kapanıyor sadece onun dışında devre dışı bırakmadan kapatılmıyor mu bi türlü bulamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.