Şimdi Ara

Ekran parlaklıgını degiştiremiyorum yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.hp pavilion g6 leptopum var aldıgımdan beri windows 8 de kullanıyordum.bugün windows 8.1 e güncelledim şuanda ekran parlaklıgı en sonda ve degiştiremiyorum.parlaklık tuşlarına bastıgımda hiçbir şey olmuyor ve ayarlardan ekran parlaklıgını degiştir dedigimde eskiden ayarladıgım yerde şuan kullanılamaz yazıyor.yardımcı olabilirseniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ekran karti yuklu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lnsane kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran kartı yuklu mu derken? Kusura bakmayın ben pek anlamıyorum da bu islerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neverbackdown01 -- 17 Ekim 2015; 22:12:31 >
  • bilgisayarim sag tiklayin aygit yoneticisi deyin. gelen tabloda goruntu bagdastitici altinda ekran kartiniz modeli gozukuyor mu?

• lnsane kullanıcısına yanıt
    2 tane microsoft temel görüntü bagdaştırıcısı gorunuyor.Birinin üzerinde ünlem var ve özelliklerde aygıtın gerektirdigi sürücüleri yukleyemediginden bu aygıt duzgun olarak çalışmıyor yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neverbackdown01 -- 17 Ekim 2015; 22:29:47 >
  • Ekran kartinizin tekrar yuklenmesi gerekiyor. marka model biliyorsaniz sitesinden indirebilirsiniz. Yoksa windows guncellemeyi bulun guncellemeleri denetle deyin muhtemelen iki ekran kartiniz var biri intel ve digeri de nvidia veya amd olabilir. guncellemeleri denetlemesi bitince sadece grafik suruculerini isaretleyin ve guncellesin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.