Şimdi Ara

Ekran Kartının Termal Macunla Evrim Geçirmesi | Arctic MX-4 Muazzam Fark (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
3.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TheDeviLofDark

Bende vardı bundan firma sahte dedi. Yanlış hatırlamıyorsam QR koddan çekilişe katılmaya çalışınca da sahte diyor.

bende bir problem çıkmadı acaba 2019 yazıyormu

• Macun sürüş tekniği yanlış olmuş.

Çok fazla yedirmişsin.

İnce tabaka çekmen lazım.

Artic MX-4 ise güzel seçim olmuş.

• hasan7600 kullanıcısına yanıt
    Fotodakinin birebir aynısıydı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Benim 95wattlik islemci vardi eski nesil 6700k
    Power somuruodu resmen boyle islemci kullanimin%50yi gecen oyn acarsam cyberpunk rdr2 fln 80 85 dereceleri goruodu sonra gittim
    Thermal Grizzly Kryonaut extreme 2gr 14mu 15mi ne wmk macun aldim macunu yaydim iyixe spatulasiyla
    Bak islemci fanini monte etmedim sadece ustune oturttum islemci fanini devre disi biraktirmistm sadece islemcinin uzerinde duruodu öyle cpu zden stress testi baslattm islemci fani donmuo ha xd %100de bile 75 dereceyi zor gordu bak fan dahi donmuodu islemciye hava uflenmio xd resmen macun sogutuodu isinmasini engelliodu islemcinin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 22 Eylül 2021; 19:58:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Fotodakinin birebir aynısıydı.

Eğer 2019 yazıyorsa üzerinde sahte ne yazıkki

• quote:

Orijinalden alıntı: GenqhisKhaan89

Benim 95wattlik islemci vardi eski nesil 6700k
    Power somuruodu resmen boyle islemci kullanimin%50yi gecen oyn acarsam cyberpunk rdr2 fln 80 85 dereceleri goruodu sonra gittim
    Thermal Grizzly Kryonaut extreme 2gr 14mu 15mi ne wmk macun aldim macunu yaydim iyixe spatulasiyla
    Bak islemci fanini monte etmedim sadece ustune oturttum islemci fanini devre disi biraktirmistm sadece islemcinin uzerinde duruodu öyle cpu zden stress testi baslattm islemci fani donmuo ha xd %100de bile 75 dereceyi zor gordu bak fan dahi donmuodu islemciye hava uflenmio xd resmen macun sogutuodu isinmasini engelliodu islemcinin

kalite farkı işte

Evet hocam sahte zaten. N11 gibi yerlerde hala satılıyor ben tarafıma sahte denildiğinde arctic tarafından direk imha etmiştim.

• quote:

Evet hocam sahte zaten. N11 gibi yerlerde hala satılıyor ben tarafıma sahte denildiğinde arctic tarafından direk imha etmiştim.

aralarında muhtelemelen sahte olduğunu bilmeyerek ucuz olduğu için satan satıcılar da vardır muhakkak ama bir çoğu bence sahte olduğunun bilincinde satıcıların.

• Bu markanın macunlarının sahtesi çok. Maalesef bende aldım N11'den meğersem sahteymiş adamın sattığı macun. Mağaza adıda veririm gerekirse. Bir yerde okumuştum termal macun uygulandıktan kısa bir süre sonra eğer yok olmuşsa, taş gibi donmuşsa yada özelliğini yitirmişse sahte olma ihtimali yüksek oluyormuş. Ben bunu ekran kartımın 1 ay sonra aşırı ısınması üzerine anladım. Ekran kartına kullanmıştım çünkü macunu soğutucuyu söktüm bildiğin dökülüyor macun kurumuş çünkü. Bende vatana gittim şu macunu aldım iletkenlik oranı güzel ısılarda da ciddi düşüş yaşadım önerebilirim alacak olanlara.

www.vatanbilgisayar.com
    COOLER MASTER MASTERGEL REGULER THERMAL MACUN fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-mastergel-reguler-thermal-macun.html

• Nano ve Boss bilişimden uzak durun bunlar nanokatalog gibi dolandırıcı ilk başlarda ürünlerinizi gönderir sonradan başınıza bela olurlar. Nanokatalog 'u bilen bilir ilk başlarda isim yaptı ucuza alıyorsun sonra herkese patlattı. Ben de dahil. Ben parayı bankadan charge back ile aldım ama 4 ay sonra. Benim kaybedeceğim para 100 lira bile değildi ama çok kötü dolandırılanlar oldu. Ben tuttum bunları belgeli olarak savcılığa verdim. Gelen cevabı görünce zaten bu ülkeden bir bok olmayacağını daha net anladım:) Savcı bana diyorki önce ürünü alacakmışım sonra parasını verecekmişim. Ben dikkatli davranmamışım. Ulan bu ikinci el ürün mü siteden sıfır ürün alıyorum. Talebimde şuydu siteyi erişime kapatın google aramalarında vs de çıkmasın. Paranın peşinde bile değildim. Serefsizler başka kimseyi dolandırmasın tek derdim buydu.

• One Shot One Kill kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun. Ben de ekran kartı falan baktığımda " 7 bin olan kartı 3.500 liraya nasil satiyorlar ya " diyordum zaten fiyatları gören akıllı bir insan " bu işte birşey var belli " demeli. Bu tür olaylar genelde yarı fiyatına alabileceğini sanan uyanık olduğunu zannedenlerin basına geliyordur muhtmelen. Siyasilerimiz cikip " burasi kanun ulkesi " deselerde malesef kanun bircok yerde yetersiz kaliyor. Google da bunlarin sitelerini baslarda indexliyor ona da ayri hasta oluyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByKayseriLi38

Bu markanın macunlarının sahtesi çok. Maalesef bende aldım N11'den meğersem sahteymiş adamın sattığı macun. Mağaza adıda veririm gerekirse. Bir yerde okumuştum termal macun uygulandıktan kısa bir süre sonra eğer yok olmuşsa, taş gibi donmuşsa yada özelliğini yitirmişse sahte olma ihtimali yüksek oluyormuş. Ben bunu ekran kartımın 1 ay sonra aşırı ısınması üzerine anladım. Ekran kartına kullanmıştım çünkü macunu soğutucuyu söktüm bildiğin dökülüyor macun kurumuş çünkü. Bende vatana gittim şu macunu aldım iletkenlik oranı güzel ısılarda da ciddi düşüş yaşadım önerebilirim alacak olanlara.

www.vatanbilgisayar.com
    COOLER MASTER MASTERGEL REGULER THERMAL MACUN fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-mastergel-reguler-thermal-macun.html
    Gecmis olsun. Cooler master larin icinde de ne yazikki cok az macun varmis. 1.5 gram falan diyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• arkadaşlar termal macunları baya araştırdıktan sonra ilk cooler master cryofuze almak istedim. ama satıcısı göndermedi. iptal edip daha f/p gözüken alseye 9+ platinum'u hepsiburada bakkal satıcısından sipariş verdim. 2g 88 Tl ye geldi. Biraz kıvamı koyu ancak spatulası ile bastırarak güzelce sürülebiliyor. Mx-4 orjinalden 2 ila yaklaşık 4 derece daha iyi sonuçlar aldım. not: ilk 1 gün sonunda kullandıkça tam performansına ulaştı. pbo maksimum overclock ( motherboard seçeneği anakartın verdiği en yüksek değerler ) ta işlemci 90 dereceye dayanıp throtle yapıyordu şimdi en fazla 88 derecelere dayanıp throtlea girmiyor. 90 derece dediğim throtle olmasa performans düşüp ısı limitlenmese daha fazla olacak belkide. o nedenle fark 4 dereceden fazlada olabilir. ilk denemelerinde bunun için mi bukadar araştırdım dedim bir gün sonra macun sanırım ısındıkça tam oturdu gerçekten aldığıma değdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 5 Kasım 2021; 11:32:10 >

Valla hocam gramajını bilmiyorum ben. Ekran kartında falan kullandım ısılar baya düşüyor kaliteli yani. Öyle sürekli macun sürmüyoruz zaten yılda 1 kere falan en fazla.

Evet genelde ucuza satiyorlar benim aradığım ürün bir tek burada vardi o zaman ssd soğutucusu ariyordum. Iki tane siparis verdiğim sonra gelmedi patladi:) 100 lira diye riske girdim ben alirken site hakkında yorumlar sadece ürünlerin çok geç gelmesiydi. 2-3 ay dan bahsediliyordu varsin geç gelsin dedim çünkü aynı ürünü cin den alsam ayni zamanda gelecekti büyük ihtimalle:) Dikkat etmek lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskibirkurt kullanıcısına yanıt

hocam değişik şeyler denemek istiyorsanız buna da bakabilirsiniz.ben aldım başka macunlar da olunca bunu iptal ettim.miningciler falan kullanıyormuş performanslı olabilir lakin bu tip markalara ben güvenmem uzun süre kullanımda illa ki ya kurur ya performansı düşer bence.artic mx4 için 8 sene kurumaz diyordu bi ama bu son modeli nasıldır bilemiyorum ben biraz ondan aldım bitirmeden bi tutacam uzun süre.bende hala cm nano'nun eski tip olanı var 2017'de almıştım.yenisini de aldım geçenlerde ama 189'dan 4 5 günde 116 liraya düşünce iade ettim açmamıştım pakedini.

https://www.hepsiburada.com/halnziye-p13-13-4-w-m-k-2-5-gr-termal-macun-p-HBCV00000026OB?magaza=Deniport

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.