Şimdi Ara

Ekran kartım yanmış olabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afkazankayaa -- 19 Nisan 2023; 20:51:51 >

• up
  • Kardeş öncelikle sana kolay gelsin bayağı uğraşmışşın mübarek kadir gecesinde bende zamanında sapphire hd3850 Agp ekran kartımı Riva Turner programı ile overclolck yapmıştım ama ekran kartını soğutmada arcting Cooling vga cooler kullanmıştım.

Ekran kartımı bayağı hızlanmıştı

Senin soruna gelecek olursak bence karta fazla voltaj verdin soğutmayı tam olarak sağlayamadın

Ama ne olursa olsun makineye format attığın zaman kart normal standart hızında çalışmaya başlar

Senin yaptığın oc sadece yüklü olan işletim sisteminde geçerli işletim sistemini formatlayıp yeniden kurunca ekran kartın normale döner dönmesi lazım.

Sana tavsiyem bu ekran kartını başka bir pc de dene

Ekran kartı bozulmuşsa eğer şayet benim ki bozulunca sürücü yükleyince ekran gri ye düşüyor ama sürücü yüklemeyince hiçbir sıkıntı yok Ayn böyle olur

Ekran kartını başka pc ye takıp nvidia sürücüsünü kur eğer herşey normal ise sıkıntı yoktur ama sürücü Kurunca mavi ekran verip donuyorsa pc o zaman kart sizlere ömür hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende benzer bir sorun yaşamıştım, büyük ihtimal yandı.
  • tda 1562q kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afkazankayaa -- 19 Nisan 2023; 20:52:15 >
  • A.F.Y.D kullanıcısına yanıt
    Yavaştan sistem toplamaya başlıyayım en iyisi
  • afkazankayaa kullanıcısına yanıt
    ne kadar çabuk o kadar iyi, benim kart yandıktan sonra diğer karta bağladım windows 2000 gibi şu an
    Epeydir donanım ve piyasasından uzağım hocam motajla kablolamayı bile unuttuk ama biryandanda tövbe laptopa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afkazankayaa -- 2 Temmuz 2016; 17:18:16 >
  • afkazankayaa kullanıcısına yanıt
    hocam aklında soru işareti varsa dahili bileşenler bölümünden sorabilirsin.
    Eyvallah hocam teşekkür ettim ilgin için
  • tda 1562q kullanıcısına yanıt
    hocam birde gece bir araştıma yapmış idim sanırım yapılan ocler biossal olarak uygulanıyormus yani kullandığın program harici defultlamaz ise gpu biosunda son değişiklilker uygulanmıs olarak kalıyormuş ne derece doğru bilmiyorum tabiki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.