Şimdi Ara

Ekran kartim ney ve driver bulamiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • laptopun markası hp pavilion dv6-6c04et

ekran kartı hd 7690xt mi yoksa 6700m series mi çözemedim hangi driver kurucamı bulamadım cıldırmak üzereyim yardım edermisiniz lütfen

hp nin sitesinden marko modele göre 2012 yılı driver indirince hd 7690xt oluyor ekran kartım amd sitesinden driver indirince hd6700m serisi ne dönüyor ne yapmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: lord276

https://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/HP-Pavilion-dv6-6c00-Entertainment-Notebook-PC-series/5191856/model/5213143
    linkten indirebilirsin
    bu eski driver değilmi hocam birde benim ekran kartı modelim ney acaba
  • cihazın ekran kartı 7690m xt ama sen eskide olsa arkadaşın verdiği linkteki driveri kullanman lazım.
    amd nin sitesindeki diver stabil çalışmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki1981

cihazın ekran kartı 7690m xt ama sen eskide olsa arkadaşın verdiği linkteki driveri kullanman lazım.
    amd nin sitesindeki diver stabil çalışmayacaktır.
    birde win 10 kullanıyorum attıgı sitede win 8 var ama sıkıntı olmaz diyorlar indiriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: toplamasoykan

birde win 10 kullanıyorum attıgı sitede win 8 var ama sıkıntı olmaz diyorlar indiriyorum

Alıntıları Göster
    çoğu sürücüde sorun çıkmıyor ama denemen lazım.
  • toplamasoykan T kullanıcısına yanıt
    o pc en son win8 çıktı o zaman win 8 lerde sıkıntılar vardı bana sorarsan win7 ultimate 64 bit hala iş görür kur sorunsuz çalıştırır görür iyi forumlar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ST0RMHAWK

o pc en son win8 çıktı o zaman win 8 lerde sıkıntılar vardı bana sorarsan win7 ultimate 64 bit hala iş görür kur sorunsuz çalıştırır görür iyi forumlar dilerim
    win 10 da driver kurdum ünlem var halen hata verdi sürücü kurulamadı felan dedi win 7 geçiş yapıyım en iyisi
  • zeki1981 kullanıcısına yanıt
    kendi sitesinde verilen driver işte orasını bilmem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord276

kendi sitesinde verilen driver işte orasını bilmem :)
    win 7 yaptım kurdum bu driveri sorunsuz suan fakat değiştirilebilir grafik secenigne giriyorum oyunu amd ile acmasını istedigim için gözatdan ekliyorum fakat boş gözüküyorEkran kartim ney ve driver bulamiyorum
    dostum o zaman gpu arızası var gibi ısınmadan dolayı gevşeme olabilir görmesi lazım aygıt yöneticisiden görünüyormu gpu eger orda varsa programda yoksa oyunlarda girmeden önce o gpu ile sag tık çalışma var bildigim kadarıyla duruma göre bakarız yada Auto-Detect and Install Radeon™ Graphics Drivers for Windows© amd sitesinden indir direk o bulsun indirsin kursunhttps://www.amd.com/en/support iyi forumlar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ST0RMHAWK -- 28 Ocak 2019; 17:11:7 >
  • quote:

dostum o zaman gpu arızası var gibi ısınmadan dolayı gevşeme olabilir görmesi lazım aygıt yöneticisiden görünüyormu gpu eger orda varsa programda yoksa oyunlarda girmeden önce o gpu ile sag tık çalışma var bildigim kadarıyla duruma göre bakarız yada Auto-Detect and Install Radeon™ Graphics Drivers for Windows© amd sitesinden indir direk o bulsun indirsin kursunhttps://www.amd.com/en/support iyi forumlar dilerim
    hocam 7690 xt amd sitesinden son sürüm driver indirince 6700m serisine döndü daha iyi oldu sorun yok suan ama auto detect indirip kurarken hata alıyorum sebebini anlamadıgım sekilde keske sansınız olsada teamwieverla baglanabilseniz
    hmm sen müsayit bir zamanda discord yada skype biliyorsan özelden at bibakalım iyi forumlar
  • quote:

hmm sen müsayit bir zamanda discord yada skype biliyorsan özelden at bibakalım iyi forumlar
    tabi hocam discord veriyim https://discord.gg/3hRcGRY
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.