Şimdi Ara

Ekran kartı tavsiyesi bütçe 800 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Ekran kartı tavsiyesi bütçe 800 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8 Mesaj
    Bütçe 800 tl oyun için en iyi performansı yakalayabileceğim bir ekran kartı arıyorum beni 4-5 sene götürsün önerilerinizi bekliyorum.

|
    |
    |
    |
    |
    SİSTEM: İNTEL CORE İ7 6700K - MSI GTX 1070 GAMING X 8G - MSI GAMING M5 Z170A - Kingston 16GB (2x8GB) HyperX Savage Black DDR4 2800MHz CL14 RAM - SAMSUNG 850 EVO 500 GB SSD - SEAGATE BARRACUDA 1TB HDD - THERMALTAKE WATER 3.0 PERFORMER İŞLEMCİ SOĞUTUCU - COOLER MASTER MASTERCASE PRO 5 KASA - COOLER MASTER G650M PSU - SAMSUNG LU28E590DS/UF MONİTÖR

• Er
    8 Mesaj
    cevap için teşekürler
    |
    |

Powercolor r9 280x tavsiye ederim.

@123berkantc123

Msi 280x stokta değil.
    |
    |
    Bahsedilenler: 123berkantc123 , mellon8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ona dikkat etmemiştim

Powercolor nasıl aklıma gelmediyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 123berkantc123 -- 26 Nisan 2014; 20:35:29 >
    |
    |
    fatihyilmaz1820 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SİSTEM: İNTEL CORE İ7 6700K - MSI GTX 1070 GAMING X 8G - MSI GAMING M5 Z170A - Kingston 16GB (2x8GB) HyperX Savage Black DDR4 2800MHz CL14 RAM - SAMSUNG 850 EVO 500 GB SSD - SEAGATE BARRACUDA 1TB HDD - THERMALTAKE WATER 3.0 PERFORMER İŞLEMCİ SOĞUTUCU - COOLER MASTER MASTERCASE PRO 5 KASA - COOLER MASTER G650M PSU - SAMSUNG LU28E590DS/UF MONİTÖR
  • Er
    8 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    998 Mesaj

o linkteki asustan sipariş verdim bugun. Hemen almayacaksan elime ulaşınca bakar yollarım. Dota 2 ve Skyrim oynuyorum duzenli. Herhalde artifack problemi varsa skyrimde belli olur
    |
    |
    mellon8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İkinci el bölümünde satılan çok sayıda 280X var. Onlardan birini alabilirsin.
    |
    |
    mellon8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.