Şimdi Ara

EKRAN KARTI TAVSİYE P5Q-e

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • P5Q-e ASUS Anakartıma ekran kartı almak istiyorum. İşlemcim q9650, ram 1066 4 gb(4 gb eklicem)

CrossFire yapmak terciğim. Tavsiyelerinizi bekliyorum İyi Forumlar

• Güncel
  • ArkaineTR kullanıcısına yanıt
    Bütçe ve psu nedir ?
  • Bütçe 1000 1100 lira civarında tabi buna psu da dahil
    suan sapphire hd6870 e bakıyorum 400 lira civarı bi fiyatı var 2 tane tane almayı dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArkaineTR -- 14 Ocak 2014; 16:50:31 >
  • 6950 veya 6970 al
  • pcı-e 2.0 destekliyo anakart sanırsam bu kartlar 2.1 sorun olmazmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArkaineTR

pcı-e 2.0 destekliyo anakart sanırsam bu kartlar 2.1 sorun olmazmı ?

Daha bu haftasonu asus 7870 aldım 480 liraya 6870'e 400 lira kesinlikle verilmez pci'dan sorun olmaz merak etme. Monitörünün çözünürlüğü de önemli eğer düşük bi çözünürlükse işlemcin seni kısıtlayabilir
  • 7870 de alabilirsiniz. Kendim sizinkiyle aynı sistemde kullanıyorum. Öneririm. Ancak işlemcim 4.050 mhz de çalışıyor.
  • BadboyTurk kullanıcısına yanıt
    Neredeyse sistem aynı Memnunmusun suan performans olarak makinandan ?
    çünkü yeni makina toplama ihtimalinide gözden geçiricem
  • 4 GHz Q9650'ye HD 7950 bile alınabilir aslında. BF'de falan işlemci sıkıntı çıkaracak tabi, ama gelmişken sağlam bir şey alınmış olur. İlerde sistem değişilince de kullanılabilir.
    İşlemcinin sınırlamayacağı, hakkını verecek oyunlar da var.

CF o sistemle mantıklı olmaz. Zira, alt düzey kartla CF'ye alternatif tek gpu kartlar var.
    Orta düzey kartla CF'yi de işlemci sınırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 14 Ocak 2014; 17:27:47 >
  • Açıkcası ben memnunum ancak bu sistem için bence en fazla alınacak kart 7870(xt)/r9 270(x) ya da 7950 olabilir. BF4'de 64 multi'de high ayarda sorunsuz takılmadan haritasına göre 45-70 fps arası oynuyorum. Anlık donma yok, ani fps düşmesi yok. Ancak 8gb ram şart diyebilirim. Benimde 4gb ram vardı. 8 yapınca sistem cidden rahatladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BadboyTurk -- 14 Ocak 2014; 19:23:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.