Şimdi Ara

Ekran Kartı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aspire 5920g model Acer laptobumu açtığımda ekrana görüntü gelmiyo bilgisayar çalışıyo belli ama ekranda görüntü yok sanırım ekran kartı yanmış ama asıl sorun şu:
    Servise götürdüğümde bi tahhütname imzalamamı söylediler ve tüm disklerime format atabilceklerini sölediler benim de windowsun kurulu olmadığı diskte önemli bilgilerim var bunun için servise veremedim ayrıca başka monitöre bağladığımda laptobu yine görüntü alamıyorum.
    Bilgilerimin nasıl yedeğini alabilirim bu durumda?

• Hard diski söküp başka bi pc ye takacaksınız, daha sonra yedeklerinizi alabilirsiniz.

Hard diski normal pc ye bağlamak için piyasada çeşitli aparatlar var...
  • Tamam ama hard diski çıkarınca laptobun garantisi gitmez mi?
    Başka bi çözüm yolu yok mu bunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nouma1111

Tamam ama hard diski çıkarınca laptobun garantisi gitmez mi?
    Başka bi çözüm yolu yok mu bunun?

Hayır gitmez. En basit yolu budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jun.Misugi -- 21 Mart 2010; 1:01:12 >
  • Çok teşekkürler.Ben laptop sökülünce garantsi bitiyo diye biliyorum ama...
    Peki hard diski söküp başka bi laptoba harici olarak bağlayabilir miyim yoksa içini açıp mı bağlanır sadece?
  • HDD sata2 dir büyük ihtimal git arkadaşının bilgisayara veya herhangi bir yere bağla al bilgilerini sonra ver atsınlar formatı halletsinler garantisi filan gitmez onun (: merak etme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theCix

HDD sata2 dir büyük ihtimal git arkadaşının bilgisayara veya herhangi bir yere bağla al bilgilerini sonra ver atsınlar formatı halletsinler garantisi filan gitmez onun (: merak etme.

Evet sata ama 2 mi bilmiyorum.
    Son bişey sorcam nasıl takıcam hdd yi başka bilgisayara?Ne tarz bir aparat lazım?
  • Bi tane hdd kutusu almanız yeterlidir.

http://urun.gittigidiyor.com/2-5-quot-SATA-Harddisk-Kutusu-USB-2-0-baglati-imkan_W0QQidZZ20387973

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jun.Misugi -- 21 Mart 2010; 2:38:38 >
  • HDD kapağının vidalarından biri garanti barkotunun altında(vista productunun altında) bu durumda söktüğümde garanti gidicek sanırım.
    Başka bir öneriniz var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.