Şimdi Ara

Ekran Kartı Sorunlu !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen gün oyuna girmeye çalışırken hata verdi diğer tüm oyunlarda hata verdi çalıştıra ''dxdiag'' yazdım ve ekran yerine tıkladım fakat ekran bölümünde top. bellek kısmında ''YOK'' yazıyor kafayı yiyecem format atsam düzelirmi yoksa ekran kartımı yandı anlayanlar cevaplarsa çok mutlu olurum
     Ekran Kartı Sorunlu !

• ekran kartı driver kaldırıp tekrar kurdunuzmu fanı dönüyormu
  • Evet sildim driveri tekrar yükledim fakat hala aynı fanının dönüp dönmediği hakkında bilginm yok pc'nin yanından bi fan sesi felan geliyor ama bilmiyorum pc laptop
  • Hocam Laptop da crysis 3 gibi performans canavarı oyunu oynadığın sürece ekran kartını yakamazsın büyük ihtimal driveri silinmiştir. Silip tekrar yükleyin sorun Büyük ihtimal düzelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğim gibi zaten silip kurmuştum ama yinede deniyeceğim olmazsa çare formattır herhalde
  • omersaluk kullanıcısına yanıt
    Orada zaten onboard olan kendi chipset ekran kartını görüntülüyor Intel 82852/55 yerine mesela geforce 700 gibi veya nvidia gibi yazı olması lazım siz onboard olanın değil diğer ekranın kartının markası neyse onu yükleyin zaten laptop altında veya üstünde bir yerde yazar ekran kartı markası olmadı laptop modelini arattır google ile oradan bul hangi ekran kartı olduğunu zaten tüm driverleri internette bulunabiliyor.
  • Üstad googleye yazdım pc'nin markasını HP Pavilion ze2000 (biraz eski bilgisayar) driverlerini buldum indirdim tekrar yükledim reset attım yine aynı galiba bilgisayarcının yolunu tutacak bilgisayar uzun zamandır format yemiyor kaşınıyo galiba :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.