Şimdi Ara

ekran kartı siyah ekran sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • windows 10da ekran kartının sürücüsünü yükleyip yeniden başlattıktan sonra windows logosu göründükten sonra ekran kararıyor ve ne yaparsam yapayım görüntü gelmiyor. Sadece güvenli modda sürücüyü kaldırdığımda görüntü geliyor. sorun ne olabilir sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sürücüyü kaldırdıktan sonra bu programı kullanarak temizlik yapın ve başka versiyon sürücü kurun daha eski olabilir.amd nvidia kartı yazmamışsınız ama google'dan eski sürücüler aratınca çıkıyor.çalıştırınca güvenli kip'e geçmek isteyecek evet diyin güvenli kip gelince en üstteki tuşa basıyorsunuz.

http://www.wagnardmobile.com/forums/viewtopic.php?f=5&t=144

fayda etmezse windows 8.1 veya 7 kurun ve kartı başka bir makinede arkadaşınızda deneyebilirsiniz.ya sürücüden ya windows'tan ya da kart bozuk kısacası.

• yazdıklarınızı daha önceden denemiştim. Hiçbiri işe yaramadı. Kart gtx470.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cebm1k kullanıcısına yanıt
    gtx 470 de win 10 çalışması lazım bios sıfırlayın ve güncelleyin sonra temiz bir format atın olması lazım
  • Arkadaşlar bugun pcye format attım. Sonra driverları yüklerken nvdia yı yüklüyordum. Yüklerken siyah ekran oldu. Beklememe rağmen aynı kalınca reset attım. Ve bidaha düzelmedi. Sadece mouse gözüküyor arkası siyah ekran. Yardım edebilicek varmıdır? (Win 10 - Lenovo)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.