Şimdi Ara

Ekran kartı sıkıntısı 2022'ye kadar sürecek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
2
Favori
11.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel, zaten yeni evlendim bütçeyi toparlamasıydı ünv. mezuniyetiydi yerleştirme sınavıydı derken 2022'de ancak ekran kartı alabilecek duruma geliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kedi Adam

İyi ki yilbazindan önce 5600xt almışım o zamana kadar beni götürür bu kart.

başka kartın varsa idareten sat 5000 civarı eder, benimkini 4800 satmıştım, bir daha bu fiayata satamazsın, satıp parayı kenara koy fiyatlar ucuzlayınca daha iyi bir kartı alırsın.

• 1 kere yükseldi dahada düşmez

• Denk geldiğim döneme bak ya pcyi topladım ama ekran kartsız bir şekilde kenarda yatıyor

• faruk321 kullanıcısına yanıt

o olayda yakın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elfgk

Zorundalar ?

Katıla katıla güldürdünüz. Siz akıllısınız madenciler akılsız he?

Kartımı satacak olsam madenciye satmam. Ama siz satarsiniz. Aradaki farkı idrak edebilenlere selamlar :)))

Alıntıları Göster

Madenciler pahalıya aldığı için akılsızdır demedim, iftira atmayın. Madenciler ciddi kâr ettiği için, kartın fiyatına bakmıyor. Bu da sıfır ve ikinci el ekran kartı satıcılarına olumlu yansıyor. İstenilen yüksek fiyattan rahatça kartlar satılabiliyor. O yüzden böyle yazdım. Ortada bir pasta var, bende faydalanmak istiyorum yani :)

Siz, ekran kartınızı satacağınız kişinin madenci olmayacağını nasıl anlıyorsunuz? Bu yöntemi anlatın da Nvidia'ya bildirelim, gidipte kartların bioslarıyla oynamak zorunda kalmadan, ürünlerini oyunculara satabilsinler.

• Ethereum 1.700 olmuş. Bu devirde ekran kartı alınmaz.

• allah başka dert,tasa vermesin ne diyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 1 Mart 2021; 19:6:50 >
  • Kaçak göçek bir konsol almak lazım  1050 ti falan almayı aklından geçirenler hiç geçirmesin 3 5 koyup konsol alsın 

• Kazı kazana döndü bu iş iyice.

• arkadaş sıradan bi kart alacam fiyatları en az %200 artmış. 2060 3060 vb geçtim zaten de sıradan kartlar bile aşırı pahalı. rx550 alıp bitiricem bu ızdırabı. düşük ayarlarda bişeyler yaparım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kedi Adam

İyi ki yilbazindan önce 5600xt almışım o zamana kadar beni götürür bu kart.

Miningcilere 6000 den aşağı verme havada gider.Ama bu iş patlarsa bı ara 2150 liraya ilanları vardı forumda o fiyatlara düşer.Suan miningcilerin zamanı furya bitince bizim.Bu filmi geçmişte izlemiştik.1000 liralık rx580 ler 3500 olduğunda 5000 olacak diyorlardı 600-700 e zor sattılar sonra.

• ti7800 kullanıcısına yanıt

ps5 40-50 mh kazıyor hayırlı olsun :D

• Biz daş mı yiyelim ?
  • 2022 iyimser olmuş bence en az 2023 e kadar durum böyle devam edecek

• xcaka28 kullanıcısına yanıt

Nası yaa? Onuda yapmışlar mı? Bende PS4 Pro var onla kazabilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.