Şimdi Ara

EKRAN KARTI SEÇİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR PC TOPLUYORUM İŞLEMCİ YA İ3 4360 YA DA İ5 4460 OLACAK BU İŞLEMCİYE GTX 750Tİ-R9 280-R9 285-(BÜTÇEYİ ZORLARSAM R9 280X ) BU EKRAN KARTLARINDAN BİRİNİ DÜŞÜNÜYORUM ŞİMDİ BEN 1 MONİTÖRDE 1920X1080P WATCH DOGS,GTA 5,CRYSİS 3 VS OYUNLARI ULTRA VEYA ULTRAYA YAKIN AYARLARDA OYNAMAK İSTİYORUM.BUNUN İÇİN HANGİ EKRAN KARTI UYGUN OLUR ? VRAM'İ ÇOK OLAN MI YOKSA GPU'SU GÜÇLÜ OLAN BİR EKRAN KARTI ALMALIYIM ŞİMDİ 2GB VRAM AZ GELİYOR BANA FAKAT FPS OLARAK R9 285 2GB 256 BİT- R9 280 3GB 384 BİT DEN BİRAZ DAHA FAZLA FPS ORTALAMASINA SAHİP İZLEDİĞİM VİDEOLARA GÖRE NASIL OLACAK BU İŞ BEN ANLAMADIM HANGİ EKRAN KARTINI KULLANMALIYIM ?

• Siatem için toplam bütçe ne kadar?
  • testerenecmi kullanıcısına yanıt
    2500 tl herşeyim tam da bi işlemci büyük ihtimal i5 4460 olacak ama ekran kartında kararsız kaldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedgül

2500 tl herşeyim tam da bi işlemci büyük ihtimal i5 4460 olacak ama ekran kartında kararsız kaldım...

Düşünülebilir.
     EKRAN KARTI SEÇİMİ EKRAN KARTI SEÇİMİ

• testerenecmi kullanıcısına yanıt
    hemen hemen benim topladığım sistemle aynı da işte benim sıkıntım ekran kartında benim soruları mı mantıklı ve doğru bir şekide cevaplayacak biri olsa keşke ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedgül

hemen hemen benim topladığım sistemle aynı da işte benim sıkıntım ekran kartında benim soruları mı mantıklı ve doğru bir şekide cevaplayacak biri olsa keşke ?

bu mesajından sonra aslında hiçbir cevabı haketmiyorsun. sana öneride bulunan kişi forumun en sağlam sistem tavsiye edenlerinden biri, milletin arayıpta bulamadığı kişi. sana öneridği iki sistemde de r9 280 var işte açık açık görünüyor adam sana r9 280 al diyor. keşke sende de bunu çözecek mantık olsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krmkkr -- 6 Haziran 2015; 1:31:52 >
  • krmkkr kullanıcısına yanıt
    BEN ONUN CEVABINA BİRŞEY Mİ DEDİM BEN ÖĞRENMEK İÇİN SORU SORDUM VRAM NEREDE KULLANILIR GPU VE VRAMİN ÖNEMİ VS YOKSA BANA DA R9 280 UYGUN ELİYOR AMA BENCHMARKLARDA DÜŞÜK ÇIKIYOR R9 285 E GÖRE BEN BUNUN NEDENİ VE VRAM'İN YETERLİ OLUP OLMADIĞINI SORUYORUM KEŞKE SENDE ÜSTTE YAZDIKLARIMA AÇIK AÇIK CEVAP VEREBİLSEYDİN.BANA BU ÖNERİYİ VATAN BİLGİSAYARDAKİLERİDE YAPIYOR BEN BİLGİ ÖĞRENMEK İSTEDİM GPU VRAM VS...NE NERDE KULLANILIR O VERDİĞİM OYUNLARDA EN ÇOK NE KADAR VRAM İSTER AÇISINDAN DEĞERLENDİRME VE BİLGİ İSTEDİM.SAĞOLSUN BANA BİR ÖNERİDE BULUNDU FAKAT BEN DETAY İSTEMİŞTİM.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.