Şimdi Ara

Ekran karti kutusundan cikan 6 pin to 8pin kabloyu cpu icin kullansam sorun olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar psumdan gelen 4+4 cpu pin kablosu cpu girisine kisa geliyor. Bende internetten baktim da kaliteli bi 4+4 to 8 pin kablo 50 lira civari. Benim bi ekran kartim var ( xfx rx570 ) bunun kutusundan 6+6 pin to 8 pin kablo cikti. Bu 4 pin cpu kablosunu cikan donusturucu ile 8 pine donusturebilir miyim? Tavsiyeniz nedir?

Edit: anakartim asus ex a320m gaming anakart. Ve 8 pin girisi var anakartta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan7600 -- 1 Eylül 2020; 20:21:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yardim edebilecek yok mu?

• ??

• Hayır dizilimleri farklı olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Hayır dizilimleri farklı olmaz.
    Psu Satilirsa diye letgo ya atmistim bugun biri aradi acil lazim dedi goturdum sattim bende. Zalman zm600txii 80+ satin aldim gittigidiyordan. Sizce nasil bi psu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan7600 -- 3 Eylül 2020; 0:29:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan7600

Psu Satilirsa diye letgo ya atmistim bugun biri aradi acil lazim dedi goturdum sattim bende. Zalman zm600txii 80+ satin aldim gittigidiyordan. Sizce nasil bi psu?

Alıntıları Göster
    incehesap cumagecesi indirimlerini bekleseydin keşke. iptal edebiliyorsan iptal et. psu konusu önemlidir. aynı fiyata daha verimli bir psu alabilirsin eğer konu açarsan.
  • hasan7600 kullanıcısına yanıt
    İptal edip başka PSU alın. Siyah ekran mavi ekran yeme olasılığını çok yüksek dandik bir PSU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zalman iyi psu diye biliyorum ve zamandan dolayi cok sikintim var psunun cuma gunu elimde olmasi gerek. Bu psu nun neyi var ki?

• hasan7600 kullanıcısına yanıt
    Ben karışmam mavi ekran siyah ekran aldığın zaman driver bozuk diyip konu açma. Dandik PSU çünki igpu sistemler için anca kullanılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanmiyorum hocam. Biraz onyargilisiniz gibi geldi bana. Mantikli bir sebep goremedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.