Şimdi Ara

Ekran Kartı Güncellemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba..şöyle bi sistemim var..aslında sistemi komple yenileyip ryzen'e geçmek istiyorum ama malum dolar çok yüksek bende aşama aşama yenileyecem..ve biraz idare edecez artık..

Asus hd 7870 2gb 256bit Dx11.1 Ekran Kartı
    Asus M5a97 r2 Anakart
    Gskil 8 gb ram
    Amd Fx 6300 İşlemci..

Mevcut ekran katımı satıp, bu sisteme gtx 1050 ti alma istiyorum ne dersiniz rahat oyun oynarmıyım full hd çözünürlükte..
    Değerli görüşlerini bekliyorum..

• darboğaz yapıcağını zannetmem gayet mantıklı bir iş olur
  • HD 7870 1080p'de aslında orta ayarlarda 60 FPS verebilecek bir kart. GTX 1050 Ti'da fark görürsünüz elbet, fakat değiştirmeye değmez bence.

Değiştireceksiniz en az GTX 1060 6GB düşünün derim.
  • Kesinlikle en az GTX 1060 ya da RX 480-580 alınmalı. En doğrusu sistemi komple elden çıkarıp R3'lü ya da R5'li sistem toplamak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fx 6300'e 1060 alma.ryzen 5 sistem topla ama dersen ki para yok kartin guzel idare et biraz daha cunku 1050 ti sorunlarini cozmeyecek.
  • R9 290 satıyorum ilgilenirsen.Gtx 1050Tİ'den daha iyi.
  • İleride işlemci değiştirmeyi düşünüyorsan 1060 alman daha mantıklı olacaktır ileriye dönük kullanmak adına, ama elindeki sistem ile kullanacaksınız 1050Tİ almak elindeki işlemci ile darboğaz sorunu yapmaz.

1050Tİ ile full Hd çözünürlükle orta-yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz oyunları.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.