Şimdi Ara

Ekran kartı driver güncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptopum Dell inspiron 3576 ekran kartım amd radeon 520™ amd radeon software ile ekran kartımın driverini 21.5.2 sürümüne güncellemiştim güncelleme ortasında hata verdi sonra tekrar radeon software yi açmak istediğimde açılmamaya başladı şuan driver sürümüme baktığımda 21.5.2 gözüküyor amd radeon software açılmadığı için ekran kartı driverini yeni güncelleme geldiğinde nasıl güncelleyebilirim ? Normalde hep amd radeon software ile yapardım güncellemeyi :/

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Sorunu birkaç ay önce driveri güncellemek istediğimde yaşadım ama düzelir diye kafaya takmamıştım ama halla düzelmedi

• Hocam eski amd kartlarda driver son ne ise onu indir, sürekli güncelleme geldi uyarısı verecek sana tıklama yazılımın kafası karıştığı için bunu yapıyor.. İndirdiği şey uyumsuz

• celme42 kullanıcısına yanıt
    Direkt indirip kurabilirmiyim yoksa ilk önce amd ye dağir herseyi silmelimiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamu -- 21 Eylül 2021; 20:11:49 >
  • yakamu Y kullanıcısına yanıt

Hocam önce eski yazılımı kaldır, ardından güncel yazılımı indir kur.. Tekrar güncelleme uyarısı verecektir indirme yoksa yine bozulacak

Resimdeki Amd Software'yimi kaldırmam gerek ? Ekran kartı driver güncelleme

• aynen onu kaldır

• Yazılım için crimsın kullanabilirsin zaten wqol kursan bile windows illa zorla indiriyor..

Dediklerinden pek bişey anlamadım. Yapmam gereken eski yazılımı siliphttps://www.amd.com/en/support buradan ekran kartıma gelen en sonki driveri indirip kurmam gerekmiyormu ?

• Önce driverı kaldır sonra bu link üzerinden resimde ki driverı indir altını çizdiğim stabil versiyon https://www.amd.com/en/support/previous-drivers/graphics/radeon-500-series/radeon-500-series/radeon-520

Ekran kartı driver güncelleme

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.