Şimdi Ara

PALİT GT430 1GB // SAPPHİRE HD5450 1GB EKRAN KARTLARI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
17
Favori
80.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SELAM ARKADAŞIM HD 3650 EKRANKARTI İÇİN 2 MAYIS TARİHİ UYGUNMU BİRDE EKRANKARTI CROSSFİRE DESTEKLİMİ BAZILARINDA DESTEKLEMİYORMUŞ BU MODELLERDE. crossfireye uygundeğilse boşuna rezerve olmasın yeğenin pc sine crossfire yapmak için alıyorumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarbooss -- 19 Nisan 2011; 22:42:50 >
  • SAĞLIK OLSUN YİNEDE DÜKKANINI TAKİP EDİYORUM CF DESTEKLİ HD 3650 OLURSA SAPHİRE ASUS MARKA VE DDR3 VEYA 4 ALICISIYIM HABERİN OLSUN KAZANÇLI SATIŞLAR
  • PM
  • hocam elinde hala axle 9600gt varmı
  • hayırlı satışlar yılmaz abi
  • takip
  • GTS 250 160 TL mi? ayrıca 4870 ile aynı fiyata!
    8800GT de 120 TL!
    kolay gelsin...
  • 8800 gt sonic varmı acaba palit?
  • fiyatlar gerçekten çok iyi directx 11 destekli bi kart gelirse umarım haberim olur :D
  • Hayrlı satışlar bende 6850 arıyorum inşallah uygun birşey bulurum..
  • referansınız yüksek ürünler de sizin fiyata bişey söyleme hakkımız yok tabi ama merağımı bağışlayın dh yöneticilerden biri garantili his hd4870 iceq 140 liraya veriyor.burda bakıyorum sadece kart halinde 9800gt eco medoli 140 lira.alıcı bulabiliyo olması çok enterasan doğrusu
  • HİS hd5770 GDDR5 1GB 128Bit ATI DX11 ekran Kartı tarafımca alınmıştır. Bir ekran kartı diye geldim dükkana 5 i bir yerde ile cıktım , 1gb ddr2 RAM, 1 TB samsung hard disk, 600 W power supply, cooler master kasa fanı , :D şuan evde kurdum sorunsuz herşey direk mesaj atmak istedim , Hayırlı satışlar olsun yılmaz abi , bir sonraki upgrade de görüşmek üzere çayını içmeye yine gelirim .
  • KART BİRAZ PAHALI :)
  • vallahi biraz sasırdım 9800ler 1gb 256 degilmi
  • hayırlı satışlar abi başka kartlarda varmı?
  • pm attım
  • peki teşekkürler abi hayırlı satışlar
  • pci ekran kartı istiyosan bende sürüsüne bereket var = ) pci express olmasın o
  • s3 trio 3d var
    s3 virge var
    matrox millenium var = )
    kömürlükte baya ekran kartı aanakart var 286 bile çıkar sıkarsam bakmam lazım haber veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: azimbilgisayar

yeni kartlar gelmiştir gtx295,gtx260,hd4870

By CrAzY'den P.M
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.