Şimdi Ara

Ekran Görüntüsü HK.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu yanlış yerde ama diğer yer ölü gibiydi buraya açayım dedim affola.
    Biraz bakındım fakat çözümü yok sanırım ama yine de sormaktan zarar gelmez. Oyun içinden daha önce aldığım ekran görüntülerini çizim atölyesi değil de ekran görüntüsü olarak ekleyebiliyor muyuz acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISPOD KRILA -- 7 Şubat 2017; 3:56:41 >

• profilinden screenshots a gel orada upload screenshots diye bir seçenek var eğer ekran görüntüleri mevcut klasörde ise orada gözükecektir onları seçip yükleyebilirsin.
  • Bahsettiğim daha önceden olan görüntüler mevcut klasörde olmayan
  • merhabalar sorunuzu cevaplayayım evet istediğiniz herhangi bir resmi ekran görüntüsü vitrininizde sergilemeniz mümkündür.bunun için alttaki yolu takip ediniz:
    - yükleyeceğiniz resimler jpeg formatında olmalı.
    - herhangi bir oyuna girip steam ile yüklemek istediğiniz resim adeti kadar ekran görüntüsü alın(f12 tuşu)
    -oyundan çıkıp ekran görüntüleri arayüzüne gelin ve resimleri diskte göster tuşu ile ekran görüntülerinin bulunduğu klasöre gelin,
    -burada son aldığınız ekran görüntülerini tarih ve saat isimleri ile göreceksiniz, yüklemek istediğiniz resimleri bu klasöre atıp isimlerini aldığınız ekran görüntüleri isimleri ile değiştirin.
    - bu işlemin ardından ekran görüntüleme arayüzünü kapatıp yeniden açtığınızda, yüklemek istediğiniz resimleri arayüzde son alınan ekran görüntüleri içerisinde göreceksiniz.
    - yüklemek istediğiniz resimleri steam buluta yükleyerek daha sonra vitrininizde seçip sergileyebilirsiniz.

• kangroo kullanıcısına yanıt
    Yardımınız için teşekkürler sonunda halledebildim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.