Şimdi Ara

Ekonomik çöküş korkusu akp'yi erken seçime zorladı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
3
Favori
25.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geç bunları geç. İŞTE ER MEYDANI, hadi görelim, çanak soru TV programlarına benzemez bu.

İşte şimdi canlı yayını MİLLET yapacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 20 Nisan 2018; 10:59:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Ara verdik zorunlu şimdi döndük.

Gelelim konuya, HODRİ MEYDAN !

bakıyorum da ordinaryus profesörler saha çalışmalarına başlamışlar, yok işte ekonomi yüzünden, yok korktu şöyle oldu böyle oldu.

Hadi görelim, seçim seçim diyorsunuz, işte ER MEYDANI. Görelim bakalım kimler çıkacak,.

Dün basın mensupları KILIÇDAROĞLU'na soruyorlar:
    Efendim erken seçimlerin Haziran ayında olmasına ne diyorsunuz? Aday olacak mısınız?

Kılıçdaroğlu cevabı; Biliyorsunuz, Haziranda çiçekler açaçak, kuşlar ötecek, hem haziranda kirazlarda oluyor. Teşekkürler kolay gelsin.

Yahu bu mu Başkan olacak. İşte efendim parti meclisinde görüşeceğiz.

Vıyyyyyy , ne dedin ağam anlamadım. Neyi görüşeceksin, sen genel başkanı değil misin partinin? Yani İstanbul il başkanın BAŞKAN adayı olsa onu mu destekleyeceksin?

Sakın BİRYERLERDEN talimat bekliyor olmayasın....

HODRİ MEYDAN!
    Şehit Cumhuriyet savcısı Mehmet Selim Kiraz

Ekonomik çöküş korkusu akp'yi erken seçime zorladı

• vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Yazdığın şeyin mantığı olsa bari.

Çanak sorulara benzemeyecek olan zaten aralarındaki tartışma olur.

Kimin çanak sorularla çıktığını görmeyecek kadar mühürlendi mi gözler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burçak B kullanıcısına yanıt
    Eskiden öyleydi şu an böyle demek çok yanlış bir bakış açısı.

Keza kılıçdaroğlu akşener gibi isimler yapamaz demek de yanlış.

Adamlar başa geçmedi ki ne yapsınlar ?

Durumlar ortada. Kötü bir ekonomi ve gereksiz şeyler ülkede yapılıyor. Halk olarak partizan olmayan bir şekilde bu tür yanlışlara muhalif olmak lazım. Sizler hep kişiler üzerinden siyaset değerlendirmesi yapıyorsunuz. Erdoğan olmasa batar kılıçdaroğlu gelirse biter vs vs..

Halk olarak yanlış her şeyi baştan çıkarmak lazım. Hayatınızda yanlış olan şeyleri ister misiniz? Peki daha az yanlış yapıyor diye buna devam eder misiniz? Bunları düşünmek lazım öncelikle.

Başa daha derli toplu ve gerçekten işinin hakkını vererek yapabilen kişilerin geçmesi şart şu durumda. Sürekli bir döngü içine giriyoruz. Vergiler ciddi anlamda fazla. Aldığımız asgari ücret zaten yeterli değil. Borcu olmayan kişi kaldı mı bankaya? Faiz yemeyen müslüman var mı? Harama el uzatıyoruz göre göre.

O pek sevmediğimiz Arap emirlikleri halkından vergi almıyor. Halkın çalışmıyor keza. Hindistan ve diğer fakir ülkeler den gelen kişiler hep çalışıyor. Evlendikleri zaman çok büyük paralar veriliyor. İş istedikleri zaman 20 30 bin dolar maaş ile çalışıyor oradakiler. Kralları bu yüzden seviyorlar. Kralların zenginliklerine bu yüzden ses etmiyorlar. Kendileri refah içinde çünkü. Bizde ise tam tersi. Devlet büyükleri zenginlik içinde yüzerken bizler fakirliğe tamah ediyoruz. Zorunda bırakılıyoruz

Bu iş parti işi değil. Bunu anlamaya çalışın önce.

• cemsinan kullanıcısına yanıt
    Yahu arkadaş, İŞTE ER MEYDANI, İŞTE sandık diyorum, MİLLET diyorum, sen neden bahsediyorsun, bundan daha iyi bir program var ise söyle bilelim, İşte miting meydanları.

Var mı çıkacak babayiğit!

• haydarali34 kullanıcısına yanıt
    Oha bu ne ya, bu adam kaçak Fetöcü değil mi?

İşte dediğimiz çıkıyor, talimatları beklesin.

• euro 4.98 oldu buna dur demek lazım
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Yahu arkadaş cesaretin varsa rakibinin karşısına çık diyorum. Gidin il merkezlerine mi başvuruyorsunuz ne yapıyorsunuz

Rahatsız oluyoruz bu durumdan deyin

Türk kültüründe rakibinin karşısına çıkmamak, çıkamamak nasıl karşılanır bilmiyormuş gibi yapmayın artık

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Oha bu ne ya, bu adam kaçak Fetöcü değil mi?

İşte dediğimiz çıkıyor, talimatları beklesin.
    Aynen hocam Emre denen it FETÖ nün sözcüsü.
  • AKP ile koalisyon yapan MHP tabanı elinde tutamıyor artık.MHP tabanı yavaş yavaş İYİ partiye kayıyor.
    Dolasıyla MHP(bahçeli) meclise girememe korkusu içinde , erken seçimin en büyük sebeblerinden biri budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PesimistChe -- 20 Nisan 2018; 11:27:40 >
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    Kılıçdaroğlu na sor NEDEN adaylığını açıklayamıyorsun diye?

Beyhude uzatıyorsun, yazdığım belli net ve doğru.

Var ise sandı, millet, er meydanından daha iyi bir program söyle, yada söylesinler.

• haydarali34 kullanıcısına yanıt
    Ben hayatta tesadüflere inanmam. Tesadüf diye bir şey yoktur.

Bu açıklamalar en net göstergeleri.

• Merkez Bankası daha yeni raporunu güncelledi USD beklentisi 4.22 :)
    Kimse durduramaz , EUR bölgesinde ki beklenmedik büyüme ise devamlı artacak ve EUR'da durdurulamayacak.
    Çözüm : Üretim , İhracat 'dan geçer.Silah , tank ,tüfek üretemeye (hayali kurmaya)gerek yok.Temel ürünlerimizi üretmeye başlayalım ve ihrac edelim bir nebze nefes alabiliriz.
    Yoksa durumumuz pek iç açıcı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Akpartiden bahsediyorum. Genelde plan yoluyla gidiyorlar ya. Normalde müslümanın plan yapmaması gerekir.

Kötü plan yapmaması mi gerekir? Eğer ki hiç plan yapamaz demiş iseniz İslam tarihindeki savaşlar hep planlı dır.

Hatta önce tedbir sonra tevekkül denir. Tedbir plansız olmaz.

• Cumhuriyet tarihinin gelmiş geçmiş en kötü üç kararı

1. Esed üç aya gider bazlı dış politika

2. Fetönün devletin içine bizzat yerleştirilmesi ve palazlanması sonucunda 250 şehidin vebali artı binlerce gazi ve milyarlarca dolar zarar

3. Rusya’ya atarlanıp on milyar doları aşkın zarar yazdıktan sonra özür dilemek

Bunlar tesadüf diyenler bunların devamını izlemek için gerekeni yapsınlar ne diyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 20 Nisan 2018; 11:57:45 >
  • Bu işler olacağına varır bari ekonomi için birşey yapalım. Arkadaşlar altın da sizce durum ne olur ?

• kvo35 kullanıcısına yanıt
    Bırak bu işleri. Senin yaşın kadar siyasi geçmişim var. E6yyyy diye sen eklersin, laf ebelği yapma burada.

Ben senin tartıştığun bebeklere benzemem. Sandık, millet, meydan dan daha önemli bir TV programı var ise söyle.

İkinci olarak, Kılışdar aday olacak mı, genel başkan ya hani o sebepten.

Yoksa cevapların boş konuşma, kıymetki zamanımı alıyorsun.

• hacı senin zamanın olmasa ve boş adam olmasan . buraya gelip hiç bir şey anlatmadan . sandık millet sakarya demezsin .

diyorum sana . Sen okudugun Lisedeki reise " sene 2018 olmuş bu laflardan iş çıkmıyor " de. başka laflar ögretsinler sana.
  • kvo35 kullanıcısına yanıt
    :))

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

İşte o duruma gelince, artık işler zamanında bir seçimle olmuyor.

Sonuçları da sıkıntılı oluyor.. Bir nevi istifaya zorlama diyelim..

Örnekleri de gördük tarihte..

Tabi şu anda o duruma gelmesi dediğiniz gibi zaman alacak..

Tabi biz yanılırız ve hayat coooook güzel olur umarım.
    Tarihten ders almamayi gec artik baskalarini dinlemiyorlar.

Baksana suradaki yorumlara. Kendilerini ne kadar ustun goruyorlar, her seyin en iyisini, en dogrusunu onlarin bildiklerini dusunuyorlar.

Simdi boyle dusunen birilerine neyi, nasil anlatabilirsin?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.