Şimdi Ara

Ekim veya kasımda askere gitmek istiyorum tecilimi hangi tarihte bozdurayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konuda bilgili arkadaşlar lütfen yardım etsin suan bi işte çalışıyorum sezon ekimde bitçek bende ekim kasım gibi askerliği aradan çıkartmak istiyorum ne zaman tecil bozayım lütfen yardım edin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Merhaba,

01/06/2022 ila 31/09/2022 tarihleri arasında tecilinizi bozdurursanız yüksek ihtimalle Kasım celbi (Kasım - Aralık - Ocak) ile askere gidersiniz. Ekim ayında bu sene gitmeniz mümkün değil ekim ayı Ağustos celbi (Ağustos - Eylül - Ekim) içerisinde bu üç ayda üç grubu ifade ediyor. Kasım celbi için 1.grup Kasım 2. grup Aralık 3.grup Ocak aylarında gider hangi grupla gidileceği şanstır fakat yedek subay ve yedek astsubaylar kesin olarak 1.grupla giderler.

• envengineer kullanıcısına yanıt
    Kral suan yoklama başvurusu yapsam ne zamana kadar aile hekimine gitmem lazım biliyor musun

• elliotaldersoon E kullanıcısına yanıt

Yasal olarak 31 aralığa kadar süreniz var. Ama Kasım celbinde gitmek istiyorum diyorsanız 31 ağustosa kadar hizmet tercihi dahil işlemlerinizi halletmeniz lazım. İstiyorsanız temmuzda veya ağustosta da aile hekimine gidebilirsiniz.

Fakat, kullandığınız numaralı gözlük olabilir, kilo probleminiz olabilir veya geçmişte bir süre düzenli kullandığınız ilaçtan dolayı aile hekiminin sizi hastaneye sevk etme yetkisi var. Bir de yaz dönemi yıllık izin zamanı, zaten doktor/randevu bulmak da sıkıntı, bence bir an önce hallediniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a-f-h A kullanıcısına yanıt
    Tamamdır abi sen çok yardımcı oldun vallaha hakkın ödenmez

• hangi otelde çalışıyorsun  

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Alanya’da kral ya

Hocam ben yıllardır 4.50 ve 5 numaralı gözlük kullanıyorum. 15 Haziran'da tecilim bitecek ve 28 yaşındayım. Geçmişte 1 sene kadar psikolojik ilaç kullandım. Sence akıbetim ne olur?

Hocam bende kasımda gitmek istiyorum. Bozdurmasi aile hekimine falan gozukmesi ne kadar surer butun işlemler 1hafta falan mı

Temmuz sonu agustos basinda bozdurucam 3 4 gun surse agustos 5 6 en gec bitiririm islemleri heralde, bilmiyorum kac gun suruyor kasimda gelir mi acaba. Yedek subay basvurusuda yapicam gelirse uzun donem yoksa kısa donem gidicem.

Zor bi donemden geciyorum ondan dolayi erkenden gitmek istiyorum

• 2pac. kullanıcısına yanıt

7-10 güne en kötü hallolur. Tabi hastaneye sevk falan olmazsa. Şimdi de başvursanız Kasım celbine gidebileceksiniz.

Suan stajim var mezun degilim ondan temmuz falan dedim. Tesekkurler hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.