Şimdi Ara

Ekim'de fatura talimatlarına 100 TL chip-para!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
5
Favori
4.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Axess ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızdan 100 TL’ ye varan chip-para kazanabilirsiniz!

Ekim ayında verdiğiniz tüm yeni fatura talimatlarınız için, FATURAC yazıp 4566’ya gönderin, 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL , 6 ve daha fazla fatura için tam 100 TL chip-para kazanma fırsatı yakalayın!

Talimatlarınızı Akbank Direkt İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.

Kampanya detayları:

Axess, Axess exi26 ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 1-31 Ekim 2017 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.
    Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.
    Kampanya kapsamında Axess, Axess exi26 ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 6 ve daha fazla yeni fatura için tam 100 TL chip-para kazanabilirsiniz.
    Kampanya müşteri bazındadır. Ekim ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 100 TL chip-para kazanırsınız.
    Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 2 Kasım'da kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.
    Ödül sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerli. Kredi kartından otomatik fatura ödeme talimatını iptal edip yeniden talimat verdiyseniz veya banka hesabına tanımlı fatura ödeme talimatını iptal edip kredi kartınızdan talimat verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.
    Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyadan ödül kazanıp, 6 ay içinde talimatınızı iptal etmeniz durumunda chip-para geri alınır.
    Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde chip-para/mil puanlarınız taahhüt sonunda geri çekilecektir.
    Axess’inizle talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,84 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.
    Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
    Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır.
    Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 31 Ekim 2017'ye kadar KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklamanız veya FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
    Katılım için gönderdiğiniz SMS’ler; tüm operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
    Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/3614/ekimde-fatura-talimatlarina-100-tl-chip-para

• fatura talimatina faiz alan tek banka oldugu icin BAN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

fatura talimatina faiz alan tek banka oldugu icin BAN

nasıl faiz alıyor benimde talimatlarım var farketmedim mi acaba
  • valla çatır çatır aliyor hemde hcm.genelde ekstrelerin en sonun oluyor.oyle aman aman bir faturaniz gelmiyorsa ufak bir rakam oldugundan dikkatinizden kacmistir

• Anlamadim 60 liralik faturadan 1kusur lira gunluk faiz aliyor 6 fatura 6 ay min 36tl geri aliyor zaten tabi kac gün girecek faize belirsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2 tane cep telefonu verdim az once. Ücret almıyor yazıyor Cep Telefonu faturalarindan.

• Aman uzak durun

• #002# # kullanıcısına yanıt
    ceptel fatlardan almadiklari dogrudur anck bunlarin harici fat odemelerinde affetmiyor

• Fatura son ödeme gününde karta para yatırsanda mı alıyor?

• faturalarım yüksek faiz alınca ben zararlı çıkacam o yuzden BAN
  • Anlaşmalı oldukları bazıları var almıyorlar. Ama evet alıyorlar çoğundan. Maalesef hiçbir zaman kullanmıyorum. 1 kere kullandım ve su, elektrik faturalarından hem de öyle geç ödeme, limit yetmeme gibi durum olmadan şak şak faiz kesti. O yüzden 100 lira peşin alayım sonra 6 ay içinde ayda 15 15 öderim derseniz olabilir.
  • faiz olduktan sonra hiçbir cazibesi yok
  • Ekim ayı kampanyaları güzel başladı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 tane telefon faturası talimatı verdim. Bir de bana kişiye özel fatura talimatına 20 chip para gelmişti 3 faturaya 70 chip para güzel yani.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tem_Mus -- 6 Ekim 2017; 20:27:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar halihazırda 2 cep faturası verebilirim. 3. Bir fatura verir isem 50 chip yani extra 35 lira verecek.gaşz sistemini bilmiyorum nasıl işliyor 3. Faturayı verip 6 ay sistemde kalmam kar getirir mi bana? Bilen biri yanıtlar umarım.

• 6 ay benim icin aidat zamanına denk geliyor

• Telefon ve superonline faturası olanlar için güzel kampanya olmuş. 1 adet talimat verdim.
  • Pttcell ücretsiz değil mi acaba? avea teknosa mobil ve pocell var diğerleri yok.
  • arkadaşlar aşağıda yazdıklarımdan hangilerinden almıyor..

1-ttnet adsl
    2-turkcell
    3-elektrik

acil cevap lütfen..
  • Hocam sadece turkcell [:'(

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.