Şimdi Ara

ekanosfer456 Tavsiye Konusu (2019: 112K) (2020: 13K) (SAY) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
62
Favori
17.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaşamazsın maddeyi felan youtubedakiler gibi anlatıyor ama denge dinamik hareketi kesin al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekanosfer456 -- 26 Kasım 2020; 15:44:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdiden başlamalısın bence al elinde orta-kolay bir kaynak ve başla çalışmaya. Konuda anlattığım gibi konu anlatımını dinle ve aynı şekilde test çöz. Kötü yapmak seni korkutmasın mezuna kalır daha iyisini yaparsın sonuçta bu birikim 1 sene daha hazırlanınca bilgiler kaybolmuyor. Şimdiden 3-4 saat ile başla sonlara doğru 7 saate çıkart.

• ekanosfer456 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

Günde 20 saat 7 aya kadar yeterli olur mu

Bu arada trollemek maksadı ile yazmadim aynı sıkıntı bende de var

• Günde 20 saat ???  

Çalışabiliyosan çalış reis ne diyeyim insandışı varlık olduğunu kanıtlarsın bu şekilde  

Peki yeterli olur mu

• olur

• kimyayı 2019'da da 2020'De de bu kadar iyi yapmanı sağlayan neydi adım adım nereden ve nasıl gitmemizi tavsiye edersin

• 345 ayt kimya çözdüm sadece. Dersaneyle birlikte gitmiştim kimyada çok faydası dokundu dersanenin. Dersaneyle gitmiyorsan her hafta veya iki haftada 1 konu bitirebilirsin o kadar zor değil organik dışında. Organik kalktı diye biliyorum size de.

Teşekkürler hocam videolarda bağlantı var mı peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kebbab -- 26 Kasım 2020; 19:51:32 >
  • kebbab kullanıcısına yanıt

Yok zaten ders anlatmaya denge ile başlıyor maddeyi daha sonra anlatıyor

• Arama kısmında gözükmüyormuş konu galiba ulaşamayanlar için güncelledim artık gözüküyor

hocam son sınıfta ve mezun senenizde sürekliliği nasıl sağladığınız?ve tebrikler.
  • Normalde tavsiye konularını alaya alarak okusam da burada önemli birkaç nokta fark ettim.

"patır patır çözüyorsanız soruları müzik gaza getirir sizi çözemiyorsanız engel olur kısaca"

Buna psikolojide sosyal kolaylaştırma deniyor, oldukça başarılı bir gözlem yapmışsınız hocam.

"içimdeki öğrenme içgüdüsünü doyurmaya çalışmaktan zevk alıyordum"

Yine can alıcı noktalardan birisi. Bilinmeyeni öğrenmeye duyulan içgüdüyü duyumsamak, öğrenmeyi sevmek için ilk adım.

• sizin beğenmediğiniz sıralama benim hedefim hocam  

• lucilfer kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Konuda da dediğim gibi 12. sınıfta doğru düzgün çalışmadım maks. 2 saat çalışmışımdır. Son 45 gün okul izin verdiği için tabiri caizse yumurta deliğin ağzına geldiği zaman adam akıllı çalışmaya başladım ama yeterli olmadı. Mezun senemde nasıl sürekliliği sağladığım konuda yazıyor oradan bakabilirsin.

• N1_1CE kullanıcısına yanıt

Estağfurullah hocam beğenmedim demeyelim de tam potansiyelimi ortaya koymadım diyelim. Yoksa 112k da iyi bir sıralama.

hocam ben 400k ya girdim geçen sene bu sene 100k için uğraşıyorum garip gelicek ama 100k için günde 5-6 saat çalışma nasıldır ortalama 200 soru çözüyorum  

• 5.56x45mmNATO 5 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Aslında bu konuyu birkaç kişinin başarılı olmak için çalışma normlarından kurtulması için açmıştım bir sürü pm gelince nasıl ilerlediğimi de eklemek zorunda kaldım. Çoğu öğrenci hep derece yapan öğrenciler ne yaptıysa aynısını yapmaya çalışıyor ve kendileriyle çoğu zaman çelişiyorlar bunun sonucunda doğru düzgün çalışamıyorlar. Halbuki kendilerine uygun bir şekilde bütün etkenlerden uzaklaşıp tek başına bir rota belirleseler çok daha başarılı olacaklar.

• N1_1CE kullanıcısına yanıt

Bence kaliteli çalışırsan 100k dan da daha iyi bir sıralama yaparsın 5-6 saat ile.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.