Şimdi Ara

Ehliyette Stajerlik dönemi hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bnym97

quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

Yaklasik 10 yildir hurafe olarak gundeme geliyor.Bizim tabirimizl hort yapiyorlar.2015 ocak yururluge giricek diyorlar.Boyle birsey olursa yetkililere suikast duzenlemeyi dusunuyorum.Yaninda ehliyetli biri olmasi lazim yoksa ehliyetsizmis gibi ceza kesilicektir nedir beyinsiz herif

Bir 1997'linin serzenişleri

Sen liseni bitir once ergen sonra alirsin stajyer ehliyetini

Lise bitmeden ehliyeti vermiyorlar mı lisenin bitmesine 2 yıl daha var 1 yıl geç başladım yani anlıyacağın her türlü lisede alıcam ehliyeti

Alıcam ehliyeti birde sarı şahin alıcam piyasaya akıcam her köşe başında yanlıycam (alamadı)

İnşallah stajyer'e kalmassın ozaman façan yansın kaarşim

• Hocam stajere kalmak sorun değil benim için fakat stajer ehliyette uygulanması düşünülen yanında en az 1 yıllık tam ehliyete sahip olan bir sürücü olucak yoksa çevirmede ehliyetsizmiş gibi işlem yapılıcaktır kuralı çok saçma ve can sıkıyor yoksa ha stajer ehliyeti almışım ha normal ehliyet birşey fark etmiycek

Sanki arabayı ehliyet kullanıyorda yanımda ki kişininde ehliyeti olmalı ben kaza yapsam sanki yanımda ki ehliyeti sayesinde bizi kurtarıcak kazayı önleyecek
  • 4 senedir ehliyet hayalimdi 2 hafta önce aldım 4 senedir stajyerlik ha geldi ha gelecek onuda geçtim bildiğin kağıt parçası bi değeri yok aldığımdan beridir bi kere polis görmedim almadan önce heryerdeydiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stajyer ehliyet=Kursların para kazanması için ortaya atılan bir şey.
    Kaç senedir geldi gelicek hemen alın diye sömüyolar.
  • quote:

Hocam stajere kalmak sorun değil benim için fakat stajer ehliyette uygulanması düşünülen yanında en az 1 yıllık tam ehliyete sahip olan bir sürücü olucak yoksa çevirmede ehliyetsizmiş gibi işlem yapılıcaktır kuralı çok saçma ve can sıkıyor yoksa ha stajer ehliyeti almışım ha normal ehliyet birşey fark etmiycek

Sanki arabayı ehliyet kullanıyorda yanımda ki kişininde ehliyeti olmalı ben kaza yapsam sanki yanımda ki ehliyeti sayesinde bizi kurtarıcak kazayı önleyecek

Aynen sacma dogru diyorsun hak verdim simdi sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben ehliyeti alirken bu geyik vardi üzerinden 11 yıl geçti hala var :)
  • Görüşleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar anlaşılan o ki stajerlik olayı fasa fiso
  • fasa fiso dersin çıkar.. yukardaki arkadaşın da dediği gibi burası türkiye burada her şey mümkün.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.