Şimdi Ara

Ehliyetle ilgili çok acil bakabilirmisiniz arkadaşlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben 19 yaşındayım geçen yıl 15.12.2014 tarihinde yanılmazsam ben ehliyetimi kazanmıştım dosyalarımı vs... aldım ve emniyetten parmak izi kağıdımıda aldım ancak param olmadığı için ATM'ye ve emniyete 580 TL yatırmadım yani kartı henüz almadım 2-3 ay sonra almayı planlıyordum 1 yıl kadar süre hakkım olduğunu söylemişlerdi ancak bir yerden duyduğum kadarıyla ayrıca internetten birazda baktım Mayıs ayının 29'una kadar ehliyetler alınmazsa iptal edilecekmiş ehliyetim doğrumudur? Ne yapmam lazım maddi imkanım yok şuanda almaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordima89 -- 13 Nisan 2015; 1:45:48 >

• bu saatte bunu cevaplicak bilgili kisi var mi bilmiyorum sen en iyisi yarin sabahtan karakola git ordan bilgi al. yinede belki cevap veren cikar. kolay gelsin..
  • eger ehliyetini almazsan dosyan gecersiz sayilacak tarihlere dikkat et gecmis bile olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazor

eger ehliyetini almazsan dosyan gecersiz sayilacak tarihlere dikkat et gecmis bile olabilir

Hadi ya off. Ya normalde 1 sene hakkım var almaya ben Açıköğretim Lisesi okuyorum ve çalışıyordum bir kaç ay öncesine kadar paraya ihtiyacım olduğu için hani sonraya attım 1 senem var diye yeni tasarımı ne çıkmış 29 Mayıs son diyorlar böyle saçmalıkmı olur ya birde zam yapıcaklarmış sürekli.
  • İki sene süren var diye biliyorum yine de bir sor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.