Şimdi Ara

Ehliyet yenileme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2017 den itibaren ehliyet yenilemek için 300-400 tl ye sağlık raporu almak gerekecek gibi bişeyler duydum bu ay ise aile hekiminden alınan raporla yenileme yapılabiliyormuş bu konuda bilgisi olan varmı nedir bu yenilemede son durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de 700 lira diye duydum ama kesinliği nedir bilmiyorum
  • Yeni cipli nüfus cüzdanına geçilecek, ehliyet taşımaya gerek kalmayacak da deniliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen sosyal medyada bu tarz haberler dönmeye başladı, doğruluk payı yoktur herlade. Yani inş yoktur.

• Ağustos ayında özel hastaneden 60 TL'ye aldım raporu. İnanmayın o rakamlara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocan heyet raporu 300 lira civarı tutuyor. hani memuriye vs başlarken istenen tam teşekküllü hastaneden alınan kurula girilen rapor.

ama ehliyet için şuan aile hekimlerinin rapor yetkisi var, eğer onlar gerek görürse bir üst basamak sağlık kuruluşuna yönlendiriyorlar.

açıkcası ilerde nasıl olur şuan için bişey demek güç.
  • saçma sapan şeyler.
  • Yeni ehliyetler için 5 yıl süre tanındı. Bence şimdi degistirmeyin ve bekleyin. Devlet bu, ne yapacağı belli olmaz. Her gun her şey değişiyor. Boşa para verilmesin.

• yeni ehliyet değiştiren bir tanıdığım aile hekiminden sağlık raporu alarak yaptı herhangi bir ücret ödemedi. Yalnız polisle alakalı iki ayrı ücret vardı toplamı 17-18 liraya ehliyeti yenilemiş oldu.
    2017 itibariyle farklı bir şey olur mu derseniz pek sanmıyorum. Öyle olsa haberlere filan da konu olurdu bence. Ben kimlikler de verilmeye başlandığı zaman değiştirmeyi düşünüyorum. Biometrik fotoğraf çektirmişken ikisine de verir yeniletirim. 2017 de kimlikler başlayacak galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidddd -- 3 Aralık 2016; 15:45:56 >
  • Bu konuyu bende çok merak ediyorum .

Emniyette çalışan yada yakını olan bir arkadaş yok mu ? Burada bizi aydınlatacak. Hastaneden alınan sağlık raporu gerçekten 300 tl civarı tutuyor.

Aile hekimlerinden alınan raporlar ücretsiz sanırım.
  • ,,,,,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Subat -- 20 Nisan 2017; 20:24:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.