Şimdi Ara

ehliyet sınavında hakkımı yediler helal etmiyorum !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
5.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Komisyon görevlisi arabada kaputta ve bagajda olan herşeyi gösterdi bende bir bir saydım fakat arabanın içine gelince kendi kendine ego kasmaya başladı abla diye hitap ettim bana abla deme dedi onada eyvallah benden uzunları yakmamı söyledi uzunlarıda yaktım ona gelincede neyse sonra öğrenirsin dedi ve içimden bu kadın beni bırakır tek hatamda dedim ve arabayı çalıştırmamı söyledi gazı sordu gösterdim gidelim dedi ben arabayı çalıştırdım yemin ederim araba yerinden kımıldamadı bile sinyal vermedin sağa çek dedi bende zaten sağdayız siz ciddimisiniz dedim evet diyerek beni aşağıladı bende Allah için yapmayın sinyal vericektim zaten dememe kalmadı sınavımı saniyeler içinde binmemle inmem arasında bitirdi size arabadan indikten sonra aklıma ne kadar küfür varsa hepsini kadına saydırdım kimliğimide sonradan aldım o kadın dediğim insan olmayan şahısta unuttum hiçbir şekilde hata yapmamama rağmen beni sımavdan yanlış sinyal vermedin diye bıraktı ben ondan önce bana kıl olduğunu anlamıştım 5 aydır sınav için çalışıyorum çabalıyorum şimdi 2 ay sonra tekrar giricekmişim bu ve bunun gibi komisyon başkanlarının görevlilerinin Allah belalarını versin çoluğundan çocuğundan çıkarsın hakkımı helal etmiyorum ufacık bile varsa zehir zıkkım olsun.Biliyorum dünyanın sonu değil belki abartma diyceksiniz ama okul sınavına çalışmadığım kadar direksiyona çalışmıştım ben arabayı 9 yaşımdan beri kullanıyorum tabi daha parka falan gelmeden bırakması çok koyuyor.Diyeceklerim bu kadar sınava girecekler abi abla hoca diye hitap etmesin bırakırlar söyleyim hepsi birbirinden uyuz egolu çünkü.Benden önceki çocuğa sakince kemerini tak sinyal ver diye sakinleştirdi bana açıklama bile yapmadan arabayı sür dedi.Ayrıca çocuk yokuşta 2 kere istop ettirmiş ona rağmen devam ettirmiş sınavı bana gelince araba daha adım atmasan sinyal vermedin diye bıraktı.Bu ve bunun gibiler Allahından bulsunlar HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• alperenbroas50 a kullanıcısına yanıt
    A alperenbroas50 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: alperenbroas50

kadından başka kimse konuşmadı palavra falan attığım yok gerken heryere şikayette bulunacağım sizin gibi beyni az çalışan insanlar barınıyor bu ülkede ondan utanıyorum anlattıkça bi bok anlamıyorsunuz
    Terbiyesiz herif sen önce konuşmayı öğren. Neden konuşmadı diğerleri? Komisyondaki her görevli aynı yetkiye sahip. Usta sürücün de susmuşsa yapmışsın bir halt. Şikayet sonucunu da bildir. Forumlarda dırdır yapacağına sinyal vermeyi öğren.
    alperenbroas50 a kullanıcısına yanıt
    A alperenbroas50 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: alperenbroas50

nasıl anlatayım ben size araba boşta hani daha kendim hazırlanmadan diyimmyani hiçbirşeyine hiçbir şekilde dokunmadım aracın yani aşırı saçma şekilde soru sordu devam edelim dedi daha bişeye dokunmadan sinyal vermedin dedi ve bunuda gayet açık bir şekilde bilerek yaptı
    Ekstra para almak için yapmışlardır bu işler böyle yürüyor maalesef o yüzden moralini bozma.Bende 2. De gecmistim.Direksiyon dersi diye 3 tur attırdılar bir sokakta sadece okadar, şaka gibiydi resmen.Daha önce hiç arac kullanmamıştım üstelik.Daha sonra da sınava girdim.Hicbir hata yapmadım, aynı sana yaptıkları gibi abuk subuk talimat verdiler bana da.

Yanımdaki komisyon üyesi " hızını yükselt" diyip duruyordu bende ona uyup gazlıyordum.En sonunda yine aynı şeyi diyince, zaten dedim 80 le gidiyorum limitteyim hız sınırının daha ne hızlanması dedim.Yanımdaki eleman hemen lafını değiştirdi" hız değil vites yükselt diyorum" diye lafı kıvırdı.

Neyse stop felan ettirmeden hız limitini de aşmadan kazasız belasız parkuru tamamladim.İndim sonra eve gittim.Oglen aradım kursu sonuçları öğrenmek için " kaldın ! " Dediler.Ulan nasil kaldım hiçbir hata yapmadım kimse birşey söylemedi ?

Bir daha sınava girmek istiyorsanız 150 lira mı 200 lira mı ne daha para vermeniz gerekiyor dedi.Lanet olsun dedim kapattım.Bir hafta moralim sıfır gezdim, sonra kursa gittim mecbur parayı vermeye.

Oraya gidince öğrendim ki meğerse tek kalan ben değilmişim, kurstaki 22 kişinin 22 Side kalmış! Bu kalanların İçlerinde araba sahibi olanlar yıllardır kullananlar bile var.

Orada anladım zaten olayı.Mecbur bir daha girdik.İkinci sınava girişimde daha iki adım gitmeden yarı yolda çevirdiler u dönüşü yaptım geri geldim, " sen kullanmayı biliyorsun tamam " dediler gönderdiler.

Yani anlayacağın bu işlerde çok çakallık dönüyor.Kimse enayi değil herkes kaziklandiginin farkında ama kimse sesini çıkaramıyor kursa peşin para yatırdığı icin parası yanmasın diye.
    Sen direksiyon kursuna para veriyorsun. Yanında oturan direksiyon hocası ilk senin hakkını korumak zorunda kim olursa olsun.

İki komisyon görevlisi ve bir direksiyon hocasinın olduğu yerde öyle kafasına göre biri in arabadan diyemez.

Dese bile orada senin tarafında olan hoca var. Bunun meb e raporlamasi gerekirdi.

Beddua edeceksen direksiyon kursuna et ilk bas. Madem ortada bir kusur var.
  • güzel kardeşim Türk Dili ve Edebiyatı sınavından aldığın torpile say
  • Hem sinyal vermemişsin hemde kaldım diyerek ağlıyorsun, ortada yanlış bir tutum yok.Bir dahaki sınava kadar sinyal vermeyi öğrenirsin artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinyalsiz çok gezen var, kadın haklı hiç kusura bakma.

• bu anlattığınız hikaye 'derse sadece 1 dk geç kalmıştım, kapıyı çaldım sınıfa girdim, ögretmen tekme tokat bana saldırdı' diye anlatılan televizyonlarda da 'canavar öğretmen' diye haberi yapılan popüler olaylara benzedi. karşı taraf ne diyor, bilmek isterdim.

• İyi yapmışlar sinyal vermeyene ehliyet yok.
  • Adım kadar eminim anlattığın gibi olmamıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endoplazmik bir kulum -- 5 Kasım 2018; 9:49:59 >
  • başaranbjk B kullanıcısına yanıt
    güzel kardeşim araba hareket etmedi daha diyorum bana kıl olduğunu baştan anlamıştım elim zaten sinyaldeydi

• OzWall kullanıcısına yanıt
    okumuyorum edebiyat diye ders görmedim 🤚

• Navi kullanıcısına yanıt
    dostum araba hareket etmedi diyorum anlaşılacak birşey yok el frenini gösterdiğim halde sonra öğrenirsin dedi bana bende nerde o zaman el freni diye tepki gösterdim devam edelim dedi hareket etmeden bıraktı sinyal vermedin diye orda olsaydınız bana hak verirdiniz emin olun

• endoplazmik bir kulum kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde anlattığım gibi hareket etmeden sinyal vermedin diye bıraktı el frenini göstermeme rağmen sonra öğrenirsin diye tepki gösterdi hareket etmeden arabaya sinyal vermedin dedi ağlamakla alakası yok yani açık şekilde hakkım yendi hertürlü şekilde şikayette bulunacağım

• AMC A kullanıcısına yanıt
    dostum araba hareket etmedi diyorum yani kımıldamadı araba içerisinde sorulara neyse sonra öğrenirsin dedi saçma bir şekilde el frenini sonra öğrenirsin dedi kısacası komisyon görevlileri egoist ve ahmak

• Sawyer258 kullanıcısına yanıt
    ben ehliyeteizde araba kullanıyorum dostum her zaman sinyalimi veririm fakat araba hareket etmeden sinyalden bıraktı beni hiçbir şekilde yalan atma gibi bir durum yok

• OzWall kullanıcısına yanıt
    Türkiye de ders dahi olsa sistem yanlış maalesef çomar kesimin durumlarına mahkum kaldık

• Zaten hareket etmeden cıkarken sinyali veriyorsun ?
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    nasıl anlatayım ben size araba boşta hani daha kendim hazırlanmadan diyimmyani hiçbirşeyine hiçbir şekilde dokunmadım aracın yani aşırı saçma şekilde soru sordu devam edelim dedi daha bişeye dokunmadan sinyal vermedin dedi ve bunuda gayet açık bir şekilde bilerek yaptı

• Helal edecek hiç bir hakkın olduğunu sanmıyorum. Küfür ettiğin kadından sen gidip helallik iste. Arabada 2 komisyon üyesi bir de usta sürücü var. Olduğuna palavra atmışsın. Onlarında gözü kör müydü?
  • menopozdadır belki de
  • 45 yaşlarındaydı zaten dedemle annemde sınav yerindeydi onlar bile şaşırdı emin olun yani annem gelip ee sınav ne ara başladıda bıraktılar diye söylemde bulundu sırf abla dedim diye kıl oldu bana

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.