Şimdi Ara

ehliyet sınavında hakkımı yediler helal etmiyorum ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
5.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2000 li derken ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kadın kendi bilmiyordur sürmeyi,bir de sınav komisyonuna koymuşlar :) Geçmiş olsun bir dahakine geçersin sıkma canını..

• Ben heyecandan emniyet kemerini takmamıştım ama 70 ile geçirmişler başka hatam yoktu acımışlar heralde geçsin çocuk demişler. Benden sonra iyice sıkılaştırmışlardı 2 3 hafta sonra düzenleme gelmişti böyle olmasıda lazım. Hiçbir zaman emniyet kemerini unutmam normalde ama o gün heyecandan unutmuşum insanlık hali olabilir ama açık açık söylüyorum beni geçirmemeleri lazımdı. Trafik cezalarındada acımamaları güzel bi denetleme ücretlerin artmasıyla 2 3 aya bedelli kadar bütçe girmezse bende bişey bilmiyorum. Senin olayın iç yüzünü bilemeyiz belkide sinyal vermeden çıktın belkide kadın kıldı ama genel olarak ehliyet sistemi eskiye göre çok daha sağlıklı olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de çoluğundan çocuğundan çıkarsın demişsin ne günahı var sabinin! Kesin anlattığın gibi olmamıştır, kadın haklıdır.
  • akkdag A kullanıcısına yanıt
    herşeyi oku öyle yorum yap 👍 umarım haklıdır şikayette bulundum şahısı 👍

• Komisyon görevlisine abla denir mi?

Hocam deseydin en azından. Ya da ismini biliyorsan Ayşe hanım diye hitap edersin.

Aracı hareket ettirmeden önce kesinlikle sola sinyal vermen lazım. Vitesi bire almadan yapsan daha iyi hatta.

Son olarak araçta yanında direksiyon hocan arkada iki tane komisyon görevlisi oturur. Bir hata yapmadıysan kafana göre sinyal yakmadin in arabadan diyemez kimse. Senin direksiyon hocan armut mu topluyordu kadin seni haksız yere bıraktığında. İtiraz niye etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcrew -- 5 Kasım 2018; 11:36:30 >
  • Tipik ehliyeti alınca" ehliyeti aldım, geçtim" alamayınca "vermediler,bıraktılar yeaa" durumu...

İşimize geldiğinde Avrupa şöyle, batı böyle kuralcı,hak var hukuk var.. İşimize gelmediğinde,kurala uymayıp yaptırım olduğuna "colugundan çocuğundan çıksın"

• mcrew kullanıcısına yanıt
    neden onuda açıklayayım hemen bana direksiyon dersi veren hocam yeirne kurstan başka bir hoca girdi direksiyon sınavına

• dsgtan D kullanıcısına yanıt
    kurallara uymamazlık yapmam ben dostum alsam geçtim falan sevinicek halim yoktu zaten öyle bir huyumda yok benim bizim ülkemizde ehliyet için değil eğitim-öğretim de dahil herşey yanlış sorun baştakilerde 😉

• Sınava girmeden önce açıpta bi okusaydın o zaman kuralları. Tek sinyal hatasında sınavdan bırakırlar. 2 kere stop etme hakkın var. Paralel parkta çizgi dışında kalırsan bırakırlar. İyi ki vermemişler sana ehliyet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraqd -- 5 Kasım 2018; 11:58:4 >
  • De/Da bağlacını ayır be güzel kardeşim. Ehliyeti bi şekilde alırsın.
  • zingfth kullanıcısına yanıt
    Türkçe öğretmenliğine başvurmadım

• buraqd kullanıcısına yanıt
    yukardaki yorumları okusan bi sana zahmet biraz hata yapmadığımı söyledim arabaya bimdirldiğim gibi indirildim

• alperenbroas50 A kullanıcısına yanıt
    Sen direksiyon kursuna para veriyorsun. Yanında oturan direksiyon hocası ilk senin hakkını korumak zorunda kim olursa olsun.

İki komisyon görevlisi ve bir direksiyon hocasinın olduğu yerde öyle kafasına göre biri in arabadan diyemez.

Dese bile orada senin tarafında olan hoca var. Bunun meb e raporlamasi gerekirdi.

Beddua edeceksen direksiyon kursuna et ilk bas. Madem ortada bir kusur var.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    dostum dersime farklı sınavıma farklı hoca girdi birde çok gülünç bir durum

• ne yaptın bilmeden akrabasınamı felenmi asıldın bu nasıl muamele :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 5 Kasım 2018; 13:8:4 >
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    abla dememe sinir olduğunu düşünüyorum 😂😂

• Hata yapmışsın.

Kalkmadan önce sinyalini verirsin ki arkadan gelen çıkacağını bilsin yolda ona göre dursun. Sen arabayı çalıştır gitmeye hazırlan son anda sinyal verirsen başkasının sinyali son anda görmesi her türlü önlem almasını engeller. Önce sinyal.

Sen kendin bi hata yaparsın kemer takmazsın bi yerlere vurursun ölürsün bu seni ilgilendirir ama sinyal başkalarının hayatı demek.

Bu yükü kimse alamaz.

Kadın bırakmasa bırakmazdı belki ama bunu yaptı diye kimse neden yaptın diyemez. Boşuna debelenme paşa paşa tekrar gir. Bi de daha senden dinledik meseleyi kendimiz izlesek onlardan dinlesek neler çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 5 Kasım 2018; 13:16:14 >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    zaten mecbur gene giricez başka çare yok benden önceki çocuk 2 kere stop ettirdi devam ettirdi benim kastım o bazıları yanlış yere çekiyor çünkü

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.