Şimdi Ara

ehliyet alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar size bi sorum olucaktı ben 02.01.1993 doğumluyum acaba ehliyete ne zaman yazılabilirim.

• 03.01.2011 itibariyle basvuru yapma hakkın var
  • doğum gününden 10 15 gün öncede gidip başvuru yapabilirsin.Her iki ayda 1 sınav oluyor.Ama yılın ilk sınavı şubata denk geliyor o yüzden dogum günündede gitsen sorun olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lackers

doğum gününden 10 15 gün öncede gidip başvuru yapabilirsin.Her iki ayda 1 sınav oluyor.Ama yılın ilk sınavı şubata denk geliyor o yüzden dogum günündede gitsen sorun olmaz :)

Doğum günüden önce anca kursa ön kayıt yapar,yoksa resmi hiçbir kuruma başvuru yapamaz.
    Doğum gününden 1 gün sonra anca reşit olacak çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

quote:

doğum gününden 10 15 gün öncede gidip başvuru yapabilirsin.Her iki ayda 1 sınav oluyor.Ama yılın ilk sınavı şubata denk geliyor o yüzden dogum günündede gitsen sorun olmaz :)

Doğum günüden önce anca kursa ön kayıt yapar,yoksa resmi hiçbir kuruma başvuru yapamaz.

Ehliyet için başvuruyu sormuş arkadaşımız.Ve kursa başvuru yapılmadan ehliyete başvurulmadığı için 10 15 gün sorun deil :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

quote:

Ehliyet için başvuruyu sormuş arkadaşımız.Ve kursa başvuru yapılmadan ehliyete başvurulmadığı için 10 15 gün sorun deil :)

Orası öyle yalnız benim söylemek istediğim ister doğum gününde kursa başvur,ister 1 sene önce başvur değişen hiçbirşey yok.
    Kurs sadece kendi sistemlerinize ön kayıt yapar.
    Ben bunu tavsiye etmiyorum doğum gününüze kadar bekleyin en ucuz kursu arayın.
    Eğer kursa kayıt yaptırdıktan sonra daha uygun koşulları sağlayan bir kurs bulursanız geçiş yapamazsınız.
    Zsten kursun amacıda bu müşteriyi bağlamak.

• ya ben 18 olmadan 2ay önceden başvurabilirsin diye bi söylenti wardı onu anlayamadım tamm olarak
  • Kursa başlama tarihin doğum gününden sonra olmalı. Antalyada arkadaşın doğum gününden 1 hafta önce kursa gitmiştik dönem başlayacaktı ama doğum günü dolmadığı için almadılar.
  • arkadaşlar bugün gittim doğum gününden 2ay önce sürücü kursunda derslere başlayabiliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_seven

arkadaşlar bugün gittim doğum gününden 2ay önce sürücü kursunda derslere başlayabiliyoruz...

Sınava kadar 2 ay geçiyor ve 18 yaşınıza girmiş oluyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.