Şimdi Ara

Egzoz Hakkında Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mitsubishi Colt CZ3 araca sahibim. Bilen bilir aracın motor sesi çok tatlı, ancak egzoz normal. İnternette dolanırken denk geldiğim bir Remus egzoz aklımı çeldi. Egzoz kesinlikle keko egzozu değil, düşün devirlerde oldukça normal, fakat stock egzoza göre 4-5 desibel fazla veriyor sesi tahminen. Yüksek devirlerde ise oldukça güzel ve rahatsız etmeyen bir sese geliyor.

Asıl isteğim şu, muayeneden rahatlıkla geçebilecek, vanalı/kumandalı egzozlar gibi muayene öncesi sök/tak derdi ve çirkin sesi OLMAYAN , kaliteli ses veren bir egzoz istiyorum.

Bunun için son susturucu almam yeterli midir? Örnek olarak verebileceğiniz egzozlar nelerdir? İstediğim özellikler olduktan sonra marka fark etmez hks, remus vs vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takip
  • Aynı araçtan bende vardı. Ortak kat iptali ve arkaya güzel bir susturucu ile sağlam ses alınıor. Kat iptali yaptırmadan takılırsada açık filtre ile güzel ses alınabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

Aynı araçtan bende vardı. Ortak kat iptali ve arkaya güzel bir susturucu ile sağlam ses alınıor. Kat iptali yaptırmadan takılırsada açık filtre ile güzel ses alınabiliyor.

Herhangi bir aksamı iptal ettirmek istemiyorum. Açık hava filtresine de gerek yok motor sesi gayet güzel geliyor. Açık hava filtresinin biraz daha fazla sesi için o kadar uğraşmaya değmez.

Ben sağlam bir markanın kaliteli ve keko olmayan egzoz tavsiyelerini bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Selami Şahin 1.6 ie

quote:

Aynı araçtan bende vardı. Ortak kat iptali ve arkaya güzel bir susturucu ile sağlam ses alınıor. Kat iptali yaptırmadan takılırsada açık filtre ile güzel ses alınabiliyor.

Herhangi bir aksamı iptal ettirmek istemiyorum. Açık hava filtresine de gerek yok motor sesi gayet güzel geliyor. Açık hava filtresinin biraz daha fazla sesi için o kadar uğraşmaya değmez.

O zaman arkaya tek çıkış güzel bir warex ile istediğin sesi alabilirsin. Muayne giderkende orjinal susturucu taktırırsın problem olmaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Selami Şahin 1.6 ie

quote:

O zaman arkaya tek çıkış güzel bir warex ile istediğin sesi alabilirsin. Muayne giderkende orjinal susturucu taktırırsın problem olmaz

Hocam ilk mesajımı hiç okumadınız sanırım. Kumandalı egzoz veya muayene öncesi sonrası sök/tak yaptırtacak bir egzoz istemiyorum

• Supersprint egzos var göya tüv onaylı ama 2 defa muayneden geçmedi o yüzden egzos taktırıp söktürmek zorundasın

• quote:

Orijinalden alıntı: -Columbia-

Supersprint egzos var göya tüv onaylı ama 2 defa muayneden geçmedi o yüzden egzos taktırıp söktürmek zorundasın

Bu markayı bilmiyordum araştıracağım yine de, teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.